menu 2.1.34 - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: usage: %s [-X] [-p <user>] -c <command>
      -c command: command to execute as a string (mandatory)
      -p <user>: user to switch to (default: root)
      -X: command is a X11 program\n
cs: použití: %s [-X] [-p <uživatel>] -c <příkaz>
      -c příkaz: příkaz, který se má spustit (povinné)
      -p <uživatel>: uživatel, na kterého se přepnout (výchozí: root)
      -X: příkaz je programem pro X11\n

en: About to execute %s.\n
cs: Chystám se spustit %s.\n

en: This command needs %s privileges to be executed.\n
cs: Tento příkaz vyžaduje ke spuštění práva uživatele %s.\n

en: Using %s...\n
cs: Používám %s...\n

en: Enter %s password at prompt.\n
cs: Zadejte heslo uživatele %s.\n

en: Incorrect password or command failed. Try again? (y/N)
cs: Chybné heslo, nebo příkaz selhal. Zkusit znovu? (y/N)
