menu 2.1.34 - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: usage: %s [-X] [-p <user>] -c <command>
      -c command: command to execute as a string (mandatory)
      -p <user>: user to switch to (default: root)
      -X: command is a X11 program\n
gl: emprego: %s [-X] [-p <usuario>] -c <orde>
      -c orde: orde a executar en forma de cadea de texto (obrigatoria)
      -p <usuario>: usuario no que se converter (por defecto, root)
      -X: a orde é un programa de X11\n

en: About to execute %s.\n
gl: Vaise executar %s.\n

en: This command needs %s privileges to be executed.\n
gl: Esta orde precisa de privilexios de %s para executala.\n

en: Using %s...\n
gl: A empregar %s...\n

en: Enter %s password at prompt.\n
gl: Introduza o contrasinal de %s no indicativo.\n

en: Incorrect password or command failed. Try again? (y/N)
gl: Introduciuse un contrasinal incorrecto ou a orde fallou. ¿Quere tentalo outra vez? (s/N)
