menu 2.1.34 - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: usage: %s [-X] [-p <user>] -c <command>
      -c command: command to execute as a string (mandatory)
      -p <user>: user to switch to (default: root)
      -X: command is a X11 program\n
lt: naudojimas: %s [-X] [-p <naudotojas>] -c <komanda>
      -c komanda: komandos eilutė vykdymui (būtina)
      -p <naudotojas>: naudotojas, kurio teisėmis turi būti
                       vykdoma komanda (numatytasis:·root)
      -X: komanda yra X11 aplinkos programa\n

en: About to execute %s.\n
lt: Apie %s vykdymą.\n

en: This command needs %s privileges to be executed.\n
lt: Šios komandos vykdymui reikia %s teisių.\n

en: Using %s...\n
lt: Naudojamas %s...\n

en: Enter %s password at prompt.\n
lt: Įveskite %s slaptažodį esant kvietiniui.\n

en: Incorrect password or command failed. Try again? (y/N)
lt: Neteisingas slaptažodis arba komanda. Ar bandyti dar kartą? (t/N)
