menu 2.1.34 - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: usage: %s [-X] [-p <user>] -c <command>
      -c command: command to execute as a string (mandatory)
      -p <user>: user to switch to (default: root)
      -X: command is a X11 program\n
uk: Використання: %s [-X] [-p <користувач>] -c <команда>
     -c команда: рядок з командою для виконання (обов’язково)
     -p <користувач>: користувач, з правами якого
         потрібно виконувати (за умовчанням root)
     -X: команда виконується у графічному оточенні X11 \n

en: About to execute %s.\n
uk: Буде виконано %s. \n

en: This command needs %s privileges to be executed.\n
uk: Для виконання цієї команди потрібно мати права %s. \n

en: Using %s...\n
uk: Використовується %s…\n

en: Enter %s password at prompt.\n
uk: Введіть пароль %s у запрошенні.\n

en: Incorrect password or command failed. Try again? (y/N)
uk: Неправильний пароль чи команда. Спробувати ще раз? (y/N)
