menu - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Zero-size argument to print function.
nl: Afdrukfunctie heeft een argument van grootte nul.

en: install-menu: checking directory %1
nl: install-menu: controleren van map %1

en: install-menu: creating directory %1:
nl: install-menu: aanmaken van map %1:

en: Could not create directory(%1): %2
nl: Kon map(%1) niet maken: %2

en: Could not change directory(%1): %2
nl: Kon map(%1) niet veranderen: %2

en: install-menu: directory %1 already exists
nl: install-menu: de map %1 bestaat al

note: Do not translate supported
en: install-menu: [supported]: name=%1
nl: install-menu: [supported]: naam=%1

en: Menu entry lacks mandatory field "%1".
nl: De menu-ingang mist een verplicht veld "%1".

en: Unknown value for field %1="%2".
nl: Onbekende waarde voor veld %1="%2".

note: Do not translate quoted text
en: install-menu: "hotkeycase" can only be "sensitive" or "insensitive"
nl: install-menu: "hotkeycase" kan alleen "sensitive" of "insensitive" zijn

en: install-menu: Warning: Unknown identifier `%1' on line %2 in file %3. Ignoring.
nl: install-menu: Waarschuwing: Onbekende identifier '%1' op regel %2 in bestand %3. Wordt genegeerd.

en: install-menu: %1 must be defined in menu-method %2
nl: install-menu: %1 moet gedefinieerd zijn in menumethode %2

en: Cannot open file %1 (also tried %2).
nl: Kan het bestand %1 niet openen (ook %2 is geprobeerd).

en: Cannot open file %1.
nl: Kan het bestand %1 niet openen.

en: In order to be able to create the user config file(s) for the window manager,
    the above file needs to be writeable (and/or the directory needs to exist).
nl: Om de configuratiebestanden van de gebruiker voor de vensterbeheerder te kunnen maken,
    moet het bovenstaande bestand schrijfbaar zijn (en/of de map moet bestaan).

en: Warning: the string %1 did not occur in template file %2
nl: Waarschuwing: de string %1 komt niet voor in het sjabloonbestand %2

note: Don't translate quoted string
en: install-menu [-vh] <menu-method>
      Read menu entries from stdin in "update-menus --stdout" format
      and generate menu files using the specified menu-method.
      Options to install-menu:
         -h --help    : this message
            --remove  : remove the menu instead of generating it.
         -v --verbose : be verbose
nl: install-menu [-vh] <menumethode>
     Lees menu-ingangen van stdin in  "update-menus --stdout" indeling
     en maak menubestanden gebruikmakend van de opgegeven menumethode.
     Opties voor install-menu:
         -h --help    : dit bericht
            --remove  : verwijder het menu in plaats van het aan te maken.
         -v --verbose : wees uitvoerig

en: install-menu: no menu-method script specified!
nl: install-menu: geen menumethode-script opgegeven!

en: Cannot open script %1 for reading.
nl: Kan het script %1 niet lezen.

en: Warning: script %1 does not provide removemenu, menu not deleted
nl: Waarschuwing: script %1 levert geen removemenu, menu niet verwijderd

en: Running: "%1"
nl: Uitvoeren van "%1"

en: install-menu: %1: aborting
nl: install-menu: %1: bezig met afbreken

en: Number of arguments to function %1 does not match.
nl: Het aantal argumenten voor de functie %1 klopt niet.

en: Unknown function: "%1"
nl: Onbekende functie: "%1"

en: Indirectly used, but not defined function: "%1"
nl: De functie "%1" wordt indirect gebruikt, maar is niet gedefinieerd

en: Unknown identifier: "%1"
nl: Onbekende identifier: "%1"

en: Encoding conversion error: "%1"
nl: Conversiefout bij het coderen: "%1"

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown error, message=%1
nl: Onbekende fout, bericht=%1

en: Unable to open file "%1".
nl: Kan het bestand "%1" niet openen

en: Failed to pipe data through "%1" (pipe opened for reading).
nl: Het lukte niet om data door "%1" te voeren (pijp geopend om te lezen).

en: %1: missing required tag: "%2"
nl: %1: er ontbreekt een verplicht label: "%2"

en: (probably) stdin
nl: (waarschijnlijk) de standaardinvoer

en: In file "%1", at (or in the definition that ends at) line %2:
nl: In het bestand "%1", op (of in de definitie die eindigt op) regel %2:

en: Somewhere in input file:
nl: Ergens in het invoerbestand:

en: Unexpected end of file.
nl: Onverwacht einde van het bestand.

en: Unexpected end of line.
nl: Onverwacht einde van de regel.

en: Identifier expected.
nl: Identifier verwacht.

en: Expected: "%1"
nl: Verwacht: "%1"

en: Unexpected character: "%1"
nl: Onverwacht teken: "%1"

en: Boolean (either true or false) expected.
    Found: "%1"
nl: Booleaan ("true" of "false") verwacht.
    Gevonden: "%1"

en: Unknown compat mode: "%1"
nl: Onbekende compatibiliteitsmodus "%1"

en: replacewith($string, $replace, $with): $replace and $with must have the same length.
nl: replacewith($string, $vervang, $door): $vervang en $door moeten dezelfde lengte hebben.

en: file %1 line %2:
    Discarding entry requiring missing package %3.
nl: bestand %1 regel %2:
    Ingang die het missende pakket %3 nodig heeft wordt verworpen.

note: Translation here and below refer to the file /etc/menu-methods/translate_menus that allow to rename and reorganize menu entries automatically. It does not refer to the localisation (translation to other languages).
en: Reading translation rules in %1.
nl: Lezen van de vertaalregels in %1.

en: Reading installed packages list...
nl: Lezen van de lijst met geïnstalleerde pakketten ...

en: Execution of %1 generated no output or returned an error.
nl: Uitvoer van %1 produceerde geen uitvoer of gaf een fout terug.

en: Skipping file because of errors...
nl: Bestand wordt overgeslagen vanwege opgetreden fouten...

en: Reading menu-entry files in %1.
nl: Inlezen van de menu-ingangbestanden in %1.

en: Error reading %1.
nl: Fout bij het lezen van %1.

en: %1 menu entries found (%2 total).
nl: %1 menu-ingangen gevonden (totaal %2).

en: Running method: %1 --remove
nl: Uitvoeren van methode: %1 --remove

en: Script %1 could not be executed.
nl: Het script %1 kon niet worden uitgevoerd.

en: Script %1 returned error status %2.
nl: Script %1 retourneerde foutstatus %2.

en: Script %1 received signal %2.
nl: Script %1 ontving signaal %2.

en: Running method: %1
nl: Uitvoeren van methode: %1

en: Cannot create pipe.
nl: Kan geen pijp aanmaken.

en: Running menu-methods in %1.
nl: Uitvoeren van menumethoden in %1.

en: Other update-menus processes are already locking %1, quitting.
nl: Andere update-menu processen hebben %1 al in gebruik. Afgebroken.

en: Cannot lock %1: %2 - Aborting.
nl: Kan %1 niet vergrendelen: %2 - Afgebroken.

en: Cannot write to lockfile %1 - Aborting.
nl: Kan niet schrijven in het vergrendelbestand %1 - Afgebroken.

en: Cannot remove lockfile %1.
nl: Kan het vergrendelbestand %1 niet verwijderen.

en: Update-menus is run by user.
nl: Update-menus wordt uitgevoerd door de gebruiker.

en: Waiting for dpkg to finish (forking to background).
    (checking %1)
nl: Wachten tot dpkg klaar is (vork naar de achtergrond).
    (controleren van %1)

en: Further output (if any) will appear in %1.
nl: Eventuele verdere uitvoer zal verschijnen in %1.

en: Dpkg is not locking dpkg status area, good.
nl: Dpkg heeft de dpkg-status omgeving niet vastgelegd, mooi.

note: This is the update-menus --help message
en: Usage: update-menus [options] 
    Gather packages data from the menu database and generate menus for
    all programs providing menu-methods, usually window-managers.
      -d                     Output debugging messages.
      -v                     Be verbose about what is going on.
      -h, --help             This message.
      --menufilesdir=<dir>   Add <dir> to the lists of menu directories to search.
      --menumethod=<method>  Run only the menu method <method>.
      --nodefaultdirs        Disable the use of all the standard menu directories.
      --nodpkgcheck          Do not check if packages are installed.
      --remove               Remove generated menus instead.
      --stdout               Output menu list in format suitable for piping to
                             install-menu.
      --version              Output version information and exit.
nl: Gebruik: update-menus [options] 
    Verzamel pakketinformatie uit de menugegevensbank en genereer menus voor alle
    progamma's die menu-mehods leveren (meestal vensterbeheerders).
      -d                     Geef fout-opsporingsberichten weer.
      -v                     Geef uigebreider weer wat er allemaal gebeurt.
      -h, --help             Dit bericht.
      --menufilesdir=<map>   Voeg <map> toe aan de lijst met menumappen om te doorzoeken.
      --menumethod=<methode> Voer alleen de menumethode <methode> uit.
      --nodefaultdirs        Schakel het gebruik van alle standaard menumappen uit.
      --nodpkgcheck          Controleer niet of pakketten geïnstalleerd zijn.
      --remove               Verwijder het menu in plaats van het aan te maken.
      --stdout               Voer de menulijst uit in een formaat dat geschikt is                          om via een pijp aan installl-menu te leveren.
      --version              Geef versie-informatie en stop.

en: Unknown install condition "%1" (currently, only "package" is supported).
nl: Onbekende installatieconditie "%1" (momenteel wordt alleen "package" ondersteund).
