menu 2.1.37 - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Zero-size argument to print function.
uk: У функцію „print“ переданий аргумент нульового розміру.

en: install-menu: checking directory %1
uk: install-menu: перевірка теки „%1“

en: install-menu: creating directory %1:
uk: install-menu: створення теки „%1“:

en: Could not create directory(%1): %2
uk: Не вдалося створити теку (%1): %2

en: Could not change directory(%1): %2
uk: Не вдалося перейти у теку (%1): %2

en: install-menu: directory %1 already exists
uk: install-menu: тека „%1“ вже існує

note: Do not translate supported
en: install-menu: [supported]: name=%1
uk: install-menu: [supported]: ім’я=%1

en: Menu entry lacks mandatory field "%1".
uk: У записі пункту меню відсутнє необхідне поле „%1“.

en: Unknown value for field %1="%2".
uk: Невідоме значення для поля %1=„%2“.

note: Do not translate quoted text
en: install-menu: "hotkeycase" can only be "sensitive" or "insensitive"
uk: install-menu: „hotkeycase“ може мати значення лише „sensitive“ чи „insensitive“

en: install-menu: Warning: Unknown identifier `%1' on line %2 in file %3. Ignoring.
uk: install-menu: Увага: невідомий ідентифікатор „%1“ у рядку %2 з файлу „%3“. Ігнорується.

en: install-menu: %1 must be defined in menu-method %2
uk: install-menu: %1 повинен бути визначений у menu-method %2

en: Cannot open file %1 (also tried %2).
uk: Не вдалося відкрити файл %1 (як і %2).

en: Cannot open file %1.
uk: Не вдалося відкрити файл %1.

en: In order to be able to create the user config file(s) for the window manager,
    the above file needs to be writeable (and/or the directory needs to exist).
uk: Щоб створювати власні конфігураційні файли для менеджера вікон,
    вищевказані файли повинні бути доступні на запис (та/чи теки повинні існувати).

en: Warning: the string %1 did not occur in template file %2
uk: Увага: рядок %1 не знайдено у файлі шаблону %2

note: Don't translate quoted string
en: install-menu [-vh] <menu-method>
      Read menu entries from stdin in "update-menus --stdout" format
      and generate menu files using the specified menu-method.
      Options to install-menu:
         -h --help    : this message
            --remove  : remove the menu instead of generating it.
         -v --verbose : be verbose
uk: install-menu [-vh] <menu-method>
     Читає записи пунктів меню з stdin у форматі „update-menus -- stdout“
     та генерує файли меню, використовуючи зазначений menu-method.
     Параметри install-menu:
     -h --help: це повідомлення
     --remove: вилучити меню, а не створювати.
     -v --verbose: видавати докладну інформацію

en: install-menu: no menu-method script specified!
uk: install-menu: не вказано сценарій для menu-method!

en: Cannot open script %1 for reading.
uk: Не вдалося відкрити сценарій %1 для читання.

en: Warning: script %1 does not provide removemenu, menu not deleted
uk: Увага: сценарій %1 не містить функції „removemenu“, меню не вилучено

en: Running: "%1"
uk: Запуск: „%1“

en: install-menu: %1: aborting
uk: install-menu: %1: скасування дії

en: Number of arguments to function %1 does not match.
uk: Неправильне число аргументів для функції %1.

en: Unknown function: "%1"
uk: Невідома функція: „%1“

en: Indirectly used, but not defined function: "%1"
uk: Неявне використання невизначеної функції: „%1“

en: Unknown identifier: "%1"
uk: Невідомий ідентифікатор: „%1“

en: Encoding conversion error: "%1"
uk: Помилка при перетворенні кодування: „%1“

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Unknown error, message=%1
uk: Невідома помилка, повідомлення=%1

en: Unable to open file "%1".
uk: Не вдалося відкрити файл „%1“.

en: Failed to pipe data through "%1" (pipe opened for reading).
uk: Помилка передачі даних через канал „%1“ (канал відкритий на читання).

en: %1: missing required tag: "%2"
uk: %1: відсутня необхідна мітка: „%2“

en: (probably) stdin
uk: (можливо) stdin (стандартний ввід)

en: In file "%1", at (or in the definition that ends at) line %2:
uk: У файлі „%1“, у рядку (або у визначенні, яке закінчується тут) %2:

en: Somewhere in input file:
uk: Десь у вхідному файлі:

en: Unexpected end of file.
uk: Несподіваний кінець файлу.

en: Unexpected end of line.
uk: Несподіваний кінець рядка.

en: Identifier expected.
uk: Очікується ідентифікатор.

en: Expected: "%1"
uk: Очікується: „%1“

en: Unexpected character: "%1"
uk: Несподіваний символ: „%1“

en: Boolean (either true or false) expected.
    Found: "%1"
uk: Очікується логічне значення (або „true“, або ж „false“).
    Знайдено: „%1“

en: Unknown compat mode: "%1"
uk: Невідомий режим сумісності („compat“): „%1“

en: replacewith($string, $replace, $with): $replace and $with must have the same length.
uk: replacewith($string, $replace, $with): $replace та $with повинні мати однакову довжину.

en: file %1 line %2:
    Discarding entry requiring missing package %3.
uk: файл %1, рядок %2:
    Вилучається, запис вимагає відсутнього пакунка %3.

note: Translation here and below refer to the file /etc/menu-methods/translate_menus that allow to rename and reorganize menu entries automatically. It does not refer to the localisation (translation to other languages).
en: Reading translation rules in %1.
uk: Читання правил перетворення у %1.

en: Reading installed packages list...
uk: Читання списку встановлених пакунків…

en: Execution of %1 generated no output or returned an error.
uk: Виконання %1 завершилося без результату або з помилкою.

en: Skipping file because of errors...
uk: Пропуск файлу через помилки…

en: Reading menu-entry files in %1.
uk: Читання файлів для пунктів меню з %1.

en: Error reading %1.
uk: Помилка при читанні %1.

en: %1 menu entries found (%2 total).
uk: Знайдено пунктів меню: %1 (усього %2).

en: Running method: %1 --remove
uk: Запуск методу: %1 --remove

en: Script %1 could not be executed.
uk: Сценарій %1 не може бути виконаний.

en: Script %1 returned error status %2.
uk: Сценарій %1 повернув помилку %2.

en: Script %1 received signal %2.
uk: Сценарій %1 отримав сигнал %2.

en: Running method: %1
uk: Запуск методу: %1

en: Cannot create pipe.
uk: Не вдалося створити канал.

en: Running menu-methods in %1.
uk: Запуск menu-method-ів з %1.

en: Other update-menus processes are already locking %1, quitting.
uk: Вже запущені інші процеси „update-menu“, що блокують %1, отож вихід.

en: Cannot lock %1: %2 - Aborting.
uk: Неможливо заблокувати %1: %2 — скасування роботи.

en: Cannot write to lockfile %1 - Aborting.
uk: Не вдалося записати у файл блокування %1 — скасування роботи.

en: Cannot remove lockfile %1.
uk: Не вдається вилучити файл блокування %1.

en: Update-menus is run by user.
uk: update-menu запущено користувачем.

en: Waiting for dpkg to finish (forking to background).
    (checking %1)
uk: Очікується завершення роботи „dpkg“ (робота у фоновому режимі).
    (перевірка %1)

en: Further output (if any) will appear in %1.
uk: Подальший вивід (якщо такий буде) буде перенаправлено у %1.

en: Dpkg is not locking dpkg status area, good.
uk: Dpkg не блокує область статусу, це нормально.

note: This is the update-menus --help message
en: Usage: update-menus [options] 
    Gather packages data from the menu database and generate menus for
    all programs providing menu-methods, usually window-managers.
      -d                     Output debugging messages.
      -v                     Be verbose about what is going on.
      -h, --help             This message.
      --menufilesdir=<dir>   Add <dir> to the lists of menu directories to search.
      --menumethod=<method>  Run only the menu method <method>.
      --nodefaultdirs        Disable the use of all the standard menu directories.
      --nodpkgcheck          Do not check if packages are installed.
      --remove               Remove generated menus instead.
      --stdout               Output menu list in format suitable for piping to
                             install-menu.
      --version              Output version information and exit.
uk: Використання: update-menus [опції]
    Збирає дані про пакунки з бази даних меню та генерує меню для
    усіх програм, які надають menu-method-и, зазвичай це менеджери вікон.
     -d   Виводити повідомлення налагодження.
     -v   Докладно повідомляти що відбувається при роботі.
     -h, --help   Це повідомлення.
     --menufilesdir=<тека>  Додати <теку> до списку пошуку тек меню.
     --menumethod=<метод>  Виконати лише вказаний <метод>-меню.
     --nodefaultdirs   Не використовувати стандартні теки меню.
     --nodpkgcheck   Не перевіряти, чи встановлені пакунки.
     --remove  Вилучати, а не створювати меню.
     --stdout  Виведення списку меню у форматі, придатному для передачі
      по каналу в install-menu.
     --version  Показати версію та завершити роботу.

en: Unknown install condition "%1" (currently, only "package" is supported).
uk: Невідома умова встановлення „%1“ (наразі підтримується лише „package“).
