kalendar - en to az translation catalogue (423 entries)

en: Sort
az: Çeşidləyin

en: Tasks View
az: Tapşırıqlar görünüşü

en: Week View
az: Həftə görünüşü

en: 3 Day View
az: 3 günlük görünüş

en: Day View
az: Günlük görünüş

en: Schedule View
az: Gündəlik görünüşü

en: Month View
az: Ay görünüşü

en: Backwards
az: Əks sıra ilə

en: Forwards
az: İrəli sıra ilə

en: To Today
az: Bu günə

en: To Date…
az: Bu tarixə...

en: New Event…
az: Yeni tədbir…

en: New Task…
az: Yeni tapşırıq...

en: Import Calendar…
az: Təqvim idxal edin…

en: Alphabetically
az: Əlifba sırası ilə

en: By Due Date
az: Bu tarixə görə

en: By Priority Level
az: Üstünlük səviyyəsinə görə

en: Ascending order
az: Artan sıra ilə

en: Descending Order
az: Azalan sıra ilə

en: Show Completed Tasks
az: Tamamlanmış tapşırıqları gösrərmək

en: Refresh All
az: Hamısını yeniləyin

en: Move occurrence(s)
az: Hadisələri köçürmək

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
az: İstisna olunan elementləri təqvimə əlavə etmək mümkün deyil. Dəyişdirilməyəcəkdir.

en: Delete task and its sub-tasks
az: Tapşırığı və onun alt tapşırıqlarını silmək

en: Delete task and make sub-tasks independent
az: Tapşırığı silin və onun alt tapşırıqlarını müstəqil edin

en: An error occurred: %1
az: Xəta baş verdi: %1

en: Task
az: Tapşırıq

en: Calendar Application
az: Təqvim tətbiqi

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
az: Himayəçi

[ctx: @info:credit]
en: Developer
az: Tərtibatçı

en: No set date
az: Tarix təyin olunmayıb

en: Overdue
az: Vaxtı keçmiş

en: Today
az: Bu gün

en: Filtering by tags
az: Yarlığına görə seç

en: All Tasks
az: Bütün tapşırıqlar

en: Remove filtering tag
az: Süzgəclənmiş yarlığı sil

en: Every week | Every %1 weeks
az[0]: Hər həftə
az[1]: Hər %1 həftə

en: Every week on | Every %1 weeks on
az[0]: Hər həftəsi:
az[1]: Hər %1 həftəsi:

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
az[0]: Hər il, %3-n %2-də
az[1]: Hər %1 ilin, %3-n %2-də

en: Never
az: Heç vaxt

en: Every minute | Every %1 minutes
az[0]: Hər dəqiqə
az[1]: Hər %1 dəqiqə

en: Every hour | Every %1 hours
az[0]: Hər saat
az[1]: Hər %1 saat

en: Every day | Every %1 days
az[0]: Hər gün
az[1]: Hər %1 gün

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
az[0]: Hər ay %2də
az[1]: Hər %1 ay, %2də

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
az[0]: Hər il, ilin %2-da
az[1]: Hər %1 il, ilin %2 günündə

en: Complex recurrence rule
az: Qarışıq təkrarlanma qaydası

en: Unknown
az: Bilinməyən

en: Never ends
az: Sonsuz

en: Ends on %1
az: Bitmə vaxtı: %1

en: Ends after %1 occurrences
az: %1 hadisədən sonra sonlanır

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
az: %1 (tam üstünlük)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
az: %1 (orta tam üstünlük)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
az: %1 (orta üstünlük)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
az: %1 (orta-aşağı üstünlük)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
az: %1 (ən aşağı üstünlük)

en: No set priority level
az: Üstünlük səviyyəsi verilməyib

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
az: Təqvimin rəngini seçin

en: Tags
az: Yarlıqlar

en: Calendars
az: Təqvimlər

en: Min. Interval:
az: Min. aralıq:

[ctx: %1 is a number]
en: %1 incidences were imported successfully.
az: %1 hadisə uğurla idxal olundu.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error occurred importing incidences: %1
az: Bu hadisənin idxalında xəta baş verdi: %1

en: Import a calendar
az: Bir təqvim idxal edin

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
az: Siz bu təqvim faylının tədbirlərini və tapşırıqlarını mövcud təqvimləriniz ilə birləşdirmək istəyirsiniz yoxsa bu fayldan yeni təqvim yaratmağa üstünlük verirsiniz?

en: This event is recurring
az: Bu təkrarlanan tədbirdir

en: This event has reminder | This event has reminders
az[0]: Bu tədbirin üçün xatırlatma var
az[1]: Bu tədbir üçün xatırlatmalar var

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
az: <b>%1</b> tamamlanıb

en: <b>Calendar:</b>
az: <b>Təqvim:</b>

en: <b>Tags:</b>
az: <b>Yarlıqlar:</b>

en: Remove %1 tag
az: %1 yarlığı silin

en: <b>Date:</b>
az: <b>Tarix:</b>

en: <b>Time:</b>
az: <b>Vaxt:</b>

en: <b>Duration:</b>
az: <b>Müddəti:</b>

en: <b>Priority level:</b>
az: <b>Üstünlük səviyyəsi:</b>

en: <b>Completed:</b>
az: <b>Tamamlandı:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
az: <b>Təkrarlanma:</b>

en: Except on:
az: Buradakı istisna:

en: <b>Location:</b>
az: <b>Məkan:</b>

en: Unable to find location.
az: Məkan tapılmadı.

en: <b>Description:</b>
az: <b>Təsviri:</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
az[0]: <b>Qoşma fayl:</b>
az[1]: <b>Əlavə qoşmalar:</b>

en: <b>Reminders:</b>
az: <b>Xatırlatmalar:</b>

en: <b>Organizer:</b>
az: <b>Təşkilatçı:</b>

en: <b>Guests:</b>
az: <b>Qonaqlar:</b>

en: Super-task
az: Vacib tapşırıq

en: Sub-task | Sub-tasks
az[0]: Alt tapşırıq
az[1]: Alt tapşırıqlar

en: View
az: Baxış

en: Edit
az: Düzəliş et

en: Delete
az: Silmək

en: Mark Task as Incomplete
az: Tapşırığı tamamlanmamış kimi işarələ

en: Mark Task as Complete
az: Tapşırığı tamamlanmış kimi işarələ

en: Add Sub-Task
az: Alt tapşırıq əlavə et

en: None
az: Heç biri

en: 1 (highest priority)
az: 1 (tam üstünlük)

en: 2 (mid-high priority)
az: 2 (orta tam üstünlük)

en: 3 (mid-high priority)
az: 3 (orta tam üstünlük)

en: 4 (mid-high priority)
az: 4 (orta tam üstünlük)

en: 5 (medium priority)
az: 5 (orta üstünlük)

en: 6 (mid-low priority)
az: 6 (orta aşağı üstünlük)

en: 7 (mid-low priority)
az: 7 (orta aşağı üstünlük)

en: 8 (mid-low priority)
az: 8 (orta aşağı üstünlük)

en: 9 (lowest priority)
az: 9 (ən aşağı üstünlük)

en: Today (%1)
az: Bu gün (%1)

en: Tomorrow (%1)
az: Sabah (%1)

en: In a week (%1)
az: Bu həftədə (%1)

en: In a month (%1)
az: Bu ayda (%1)

en: Expand Main Drawer
az: Əsas paneli açın

en: Collapse Main Drawer
az: Əsas paneli bağlayın

en: Remove Tag
az: Yarlığı qaldırın

en: Choose a Task Calendar
az: Tapşırıq təqvimini seçin

en: Choose a Calendar
az: Təqvim seçin

en: Choose an Address Book
az: Ünvan kitabçasını seçin

en: You won't be able to revert this action
az: Bu əməliyyatı geri qaytara bilməyəcəksiniz

en: Cancel
az: İmtina

en: Delete calendar
az: Təqvimi silin

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
az: %1 silin

en: Do you want to delete item: "%1"?
az: Bu elementi silmək istəyirsiniz: "%1"?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
az: "%1" elementində alt elementlər var. Siz onunla əlaqəli bütün elementləri, və ya yalnız caril seçilmiş elementi silmək istəyirsiniz?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
az: "%1" təqvim elementi bir neçə tarixdə təkrarlanır. Bu element həmçinin alt elementdir.
    
    %2 daxilindəki seçilmiş hadisəni, həmçinin gələcək hadisələri və ya onun bütün hadisələrini silmək istəyirsiniz?
    
    Hamsısnın silinməsi həmçinin alt elementləri də siləcəkdir!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
az: "%1" təqvim elementi bir neçə tarixdə təkrarlanır. %2 üzərindəki seçilmiş, həmçinin gələcək hadisələri və ya onun bütün hadisələrini silmək istəyirsiniz?

en: Only Delete Current
az: Yalnız hazırkını silin

en: Also Delete Future
az: Həmçinin gələcəkdəkiləri silin

en: Delete Only This
az: Yalnız bunu silin

en: Delete All
az: Hamısını silin

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
az: %1-ə düzəliş edin

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
az: %1 əlavə et

en: Invalid dates provided.
az: Tarixlər səhv verilib.

en: End date cannot be before start date.
az: Son gün başlama günündən əvvəl ola bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Calendar:
az: Təqvim:

en: Summary:
az: Yekun:

en: Completion:
az: Tamamlanma:

en: All day
az: Bütün gün

en: Start:
az: Başlama:

en: Due:
az: Müddət:

en: End:
az: Son:

en: Timezone:
az: Saat qurşağı:

en: Repeat:
az: Təkrar:

en: Daily
az: Hər gün

en: Weekly
az: Hər həftə

en: Monthly
az: Hər ay

en: Yearly
az: Hər il

en: Custom
az: Fərdi

en: Every:
az: Hər:

en: day | days
az[0]: günü
az[1]: günləri

en: week | weeks
az[0]: həftəsi
az[1]: həftələri

en: month | months
az[0]: ayı
az[1]: ayları

en: year | years
az[0]: ili
az[1]: illəri

en: On:
az: Bu tarixdə:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
az: Hər ayın %1

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
az: Hər ayın %1 %2

en: Ends:
az: Bitir:

en: On
az: Bu

en: After
az: Sonra

en: occurrence | occurrences
az[0]: hadisədə
az[1]: hadisələrdə

en: Exceptions:
az: İstisnalar:

en: Add Recurrence Exception
az: Təkrarlanma istisnası əlavə edin

en: Location:
az: Məkan:

en: Optional
az: İstəyə bağlı

en: Show map
az: Xəritəni göstərmək

en: Description:
az: Təsviri:

en: Tags:
az: Yarlıqlar:

en: Tap to set tags…
az: Yarlıqlar təyin etmək üçün toxun...

en: Click to set tags…
az: Yarlıqlar təyin etmək üçün vur...

en: Manage tags…
az: Yarlıqları idarə et...

en: Reminders:
az: Xatırlatmalar:

en: Add Reminder
az: Xatırlatma əlavə et

en: Attendees:
az: İştirakçılar:

en: Name:
az: Adı:

en: Email:
az: E-Poçt:

en: Required
az: Tələb olunur

en: Status:
az: Vəziyyət:

en: Request RSVP
az: Cavab tələb et

en: Add Attendee
az: İştirakçə əlavə et

en: Choose from Contacts
az: Əlaqələrdən seç

en: Fill in Manually
az: Əl ilə doldur

en: Attachments:
az: Əlavə qoşmalar:

en: Add Attachment
az: Qoşma əlavə et

en: Add an attachment
az: Qoşma əlavə edin

en: Change incidence date
az: Hadisənin tarixini dəyişin

en: The item you are trying to change is a recurring item. Should the changes be applied only to this single occurrence, also to future items, or to all items in the recurrence?
az: Dəyişməyə cəhd etdiyiniz element təkrarlanan elementdir. Bu dəyişiklik yalnız bu tək hadisəyə, həmçinin gələcək elementlərə, yoxsa təkararlanmada olan bütün elementlərə tətbiq edilməlidir?

en: Only This Item
az: Yalnız bu elementə

en: Also Future Items
az: Yalnız gələcək elementlərə

en: All Occurrences
az: Bütün hadisələrə

en: Mark Incomplete
az: Tamamlanmamış kimi işarələ

en: Mark Complete
az: Tamamlanmış kimi işarələ

en: Undo:
az: Geri qaytarmaq:

en: Redo:
az: Təkrar etmək:

en: Refresh All Calendars
az: Bütün təqvimləri yeniləyin

en: Configure
az: Tənzimlə

en: Undo
az: Geri qaytarın

en: Redo
az: Təkrar edin

en: Settings
az: Ayarlar

en: View all tasks
az: Bütün tapşırıqlara baxış

en: Priority:
az: Üstünlük:

en: Unassigned
az: Təyin olunmamış

en: 1 (Highest Priority)
az: 1 (Tam üstünlük)

en: 5 (Medium Priority)
az: 5 (Orta üstünlük)

en: 9 (Lowest Priority)
az: 9 (aşağı üstünlük)

[ctx: Custom reminder]
en: Custom
az: Fərdi

en: minutes
az: dəqiqə

en: hours
az: saat

en: days
az: gün

en: before start of event
az: Tədbir başlamadan əvvəl

en: after start of event
az: Tədbir başladıqdan sonra

en: Remove
az: Silin

en: Return to Location
az: Məkana qayıdın

[ctx: @action:button]
en: Reset
az: Sıfırla

en: All day or Multi day
az: Bütün günlər və ya bir neçə gün

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
az: Günü təmizləyin.

en: Tap
az: Toxunun

en: Click
az: Vurun

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
az: Bu gün qeydlərdə heç nə yoxdur. əlavə etmək üçün %1.

[ctx: %1 is the name of the event]
en: %1 (Day %2 of %3)
az: %1 (%3-n %2)

en: Runs all day
az: Bütöv gün davam edir

en: Starts at %1
az: Başlayır: %1

en: Ends at %1
az: Sonlanır: %1

en: Runs All Day
az: Bütöv gün davam edir

en: <b>Today</b>
az: <b>Bu gün</b>

en: Previous Week
az: Öncəki həftə

en: Next Week
az: Sonrakı həftə

en: Now
az: İndiki

[ctx: @action:inmenu open week view]
en: Week
az: Həftə

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
az: 3 gün

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
az: Gün

en: Previous Month
az: Keçən ay

en: Next Month
az: Gələn ay

en: Priority %1
az: Üstünlük %1

en: No set priority
az: Üstünlük təyin olunmayıb

en: Calendar is not enabled
az: Təqvi aktiv edilməyib

en: Enable
az: Aktiv edin

en: No tasks completed
az: Tamamlanmış tapşırıqlar yoxdur

en: No tasks left to complete
az: Tamamlanacaq tapşırıq qalmayıb

en: Create
az: Yarat

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Show Completed
az: Tamamlanmışı göstərmək

en: Completed Tasks in %1
az: %1-dəki tamamlanmış tapşırıq

en: Completed Tasks
az: Tamamlanmış tapşırıqlar

en: Create a New Task…
az: Yeni tapşırıq yaradın...

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
az: Təqvim mənbələri ayarları...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
az: Təqvim mənbələrini yeniləmək

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
az: Təqvim mənbələrini silmək

[ctx: @action:menu]
en: View
az: Baxış

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
az: Tapşırıqları çeşidlə

[ctx: @action:menu]
en: Go
az: İrəli

[ctx: @action:menu]
en: Create
az: Yarat

[ctx: @action:menu]
en: Settings
az: Ayarlar

en: Sort Tasks
az: Tapşırıqları çeşidləyin

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Accounts
az: İstifadəçi hesabları

en: Configure Availability
az: Mövcud olma ayarları

en: Minimum time (in minutes) between uploads
az: Yükləmələr arasındakı minimum vaxt (dəqiqələr ilə)

en: Server information
az: Server məlumatı

en: Server URL
az: Serverin URL ünvanı

en: Username
az: İstifadəçi adı

en: Password
az: Şifrə

en: Save password
az: Şifrəni saxlamaq

en: Use full email address for retrieval
az: Almaq üçün tam e-poçt ünvanını daxil edin

en: Add New Calendar Source…
az: Yeni təqvim mənbəyi əlavə edin...

en: General settings
az: Əsas ayarlar

en: Use popup to show incidence information
az: Hadisə haqqında məlumatı göstərmək üçün ani pəncərədən istifadə edin

en: Show sub-tasks in calendar views
az: Təqvim görünüşündə alt tapşırıqlar görünsün

en: Left
az: Sol

en: Center
az: Mərkəz

en: Right
az: Sağ

en: Weekday label length:
az: Həftənin günləri yarlığının uzunluğu:

en: Full name (Monday)
az: Tam ad (Bazar ertəsi)

en: Abbreviated (Mon)
az: Qısa ad (Baz.er.)

en: Letter only (M)
az: Tək hərf (B.e.)

en: Show week numbers
az: Hətənin nömrələri göstərilsin

en: Grid border width (pixels):
az: Çərçivə torunun eni (piksellərlə)

en: Schedule View settings
az: Gündəlik baxış ayarları

en: Show week headers
az: Həftə başlığını göstərmək

en: Tasks View settings
az: Tapşırıq görünüşü ayarları

en: Show completed sub-tasks
az: Tamamlanmış tapşırıqları göstərmək

en: Maps
az: Xəritələr

en: May cause crashing on some systems.
az: Bəzi sistemlədə çökməyə səbəb ola bilər.

en: Circle (shows area of location)
az: Dairə (məkandakı sahəni göstərir)

en: Pin (shows exact location)
az: Sancaq (dəqiqi yeri göstərir)

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
az: %1 gün

en: 1 day
az: 1 gün

en: 1 hour
az: 1 saat

en: %1 minutes
az: %1 dəqiqə

en: %1 before start of event
az: Tədbir başlamadan %1 əvvəl

en: %1 after start of event
az: Tədbir başladıqdan %1 sonra

en: On event start
az: Tədbir başladıqda

en: Manage Tags…
az: Yelıqları idarə edin...

en: Show Menubar
az: Menyu çubuğunu göstərmək

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
az: %1 (Şəbəkədən kənar)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
az: %1 (Standart)

[ctx: @action:menu]
en: Edit
az: Düzəliş et

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
az: Mətni geri qaytarın

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
az: Mətni təkrar edin

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
az: Kəs

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
az: Kopyala

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
az: Yerləşdir

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
az: Sil

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
az: Hamsısnı sil

[ctx: @action:menu]
en: File
az: Fayl

[ctx: @action:menu]
en: Help
az: Kömək

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
az: Geri qaytarın

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
az: Təkrar edin

[ctx: @action:menu]
en: Window
az: Pəncərə

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
az: Tam ekrandan çıx

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
az: Tam ekran aç

en: Home:
az: Ev:

en: Refresh All Address Books
az: Nütün ünvan kitabçalarını təzələyin

en: No address book selected
az: Heç bir ünvan kitabçası seçilməyib

en: The member with name <b>%1</b> is missing an email address
az: <b>%1</b> adlı üzvün e-poçt ünvanı çatışmır

en: Contact does not exist any more
az: Əlaqə artıq mövcud deyil

[ctx: contact's name]
en: Name
az: Ad

[ctx: contact's email address]
en: EMail
az: E-Poçt

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book %1
az: %1 ünvan kitabçasının xüsusiyyətləri

en: Both:
az: Hər ikisi:

en: Work:
az: İş:

en: Other:
az: Digər:

[ctx: @title:window]
en: Choose Address Book Color
az: Ünvan kitabçasını rəngini seçin

en: Done
az: Hazır oldu

en: Select Email Address
az: E-poçt ünvanını seçin

en: Contacts
az: Əlaqələr

en: No contacts
az: Əlaqələr yoxdur

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit address book…
az: Ünvan kitabçasına düzəliş edin...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book
az: Ünvan kitabçasını yeniləyin

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address book
az: Ünvan kitabçasını silin

[ctx: @action:inmenu]
en: Address book source settings…
az: Ünvan kitabçası mənbəyinin ayarları...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book source
az: Ünvan kitabçasının mənbəyini yeniləyin

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address source
az: Ünvanın mənbəyini silin

en: Address book:
az: Ünvan kitabçası:

en: Name
az: Ad

en: Contact name
az: Əlaqənin adı

en: Honorific prefix
az: Hörmətlə müraciət forması

en: Miss
az: Xanım

en: Mr.
az: Cənab

en: Mrs.
az: Xanım

en: Ms.
az: Xanım

en: Given name
az: Verilmiş ad

en: First name or chosen name
az: Adı

en: Additional name
az: Əlavə ad

en: Middle name or other name
az: Ata adı və ya başqa ad

en: Family name:
az: Soyadı:

en: Surname or last name
az: Soyadı

en: Honorific suffix
az: Hörmətlə müraciət (sonluq):

en: Jr.
az: Kiçik

en: Sr.
az: Böyük

en: Nickname
az: Ləqəb

en: Alternative name
az: Başqa ad

en: Blog Feed
az: Bloq lenti

en: Organization
az: Təşkilat

en: Profession
az: Peşəsi

[ctx: Placeholder value for name of Profession]
en: Software Developer
az: Proqram Təminatı Tərtibatçısı

en: Title
az: Müraciət

en: Department
az: Şöbə

en: Office
az: İş yeri

[ctx: Placeholder value for Office]
en: Tech Wing, 4th Floor
az: Texniki qanad, 4-cü mərtəbə

en: Manager's Name
az: Rəhbərin adı

[ctx: Placeholder value for Manager's Name]
en: Bob
az: Orxan

en: Assistant's Name
az: Köməkçinin adı

[ctx: Placeholder value for Assistants's Name]
en: Jill
az: Xanım

en: Add Contact
az: Əlaqə əlavə edin

en: Edit Contact
az: Əlaqəyə düzəliş edin

en: Personal Information
az: Şəxsi məlumatlar

en: Business Information
az: İş məlumatı

en: Phone
az: Telefon

en: E-mail
az: E-Poçt

en: Instant Messenger
az: Ani ismarıc

en: Current changes
az: Cari dəyişikliklər

en: External changes
az: Əlavə dəyişikliklər

en: Address Book:
az: Ünvan kitabçası:

en: Contact group name
az: Əlaqələr qrupunun adı

en: Members
az: Üzvlər

en: Home
az: Ev ünvanı

en: Work
az: İş ünvanı

en: Other
az: Digər

en: Remove email
az: E-poçtu silin

en: Both
az: Hər ikisini

en: Other…
az: Digər…

en: user@example.org
az: numune@example.org

en: Add email
az: E-poçt əlavə edin

en: protocol:person@example.com
az: protokol:şəxs@example.com

en: Messaging
az: Ani ismarıc mübadiləsi

en: Voice
az: Səsli ismarıc

en: Fax
az: Faks

en: Cell
az: Mobil

en: Mailbox
az: Poçt qutusu

en: Car
az: Avtomobil

en: Pager
az: Peycer

en: Undefined
az: Təyin olunmamış

en: +33 7 55 23 68 67
az: +994 77 556 93 55

en: Select a file
az: Fayl seçin

en: Images files (*.png *.jpeg *.jpg)
az: Şəkil faylları (*.png *.jpeg *.jpg)

en: Photo
az: Foto

en: Add Profile Picture
az: Profil şəkli əlaəv edin

en: Update Profile Picture
az: Profil şəklini yeniləyin

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
az: Düzəliş edin

en: Call
az: Zəng edin

en: Select number to call
az: Zəng edəcəyiniz nömrəni seçin

en: Send SMS
az: SMS göndərin

en: Select number to send message to
az: İsmarıc göndrəcəyiniz nömrəni seçin

en: Send email
az: E-poçt göndərin

en: Show QR Code
az: QR-kodu göstərin

en: Contact information
az: Əlaqə məlumatları

en: Nickname:
az: Ləqəb:

en: Blog Feed:
az: Bloq lenti:

en: Personal information
az: Fərdi məlumatlar

en: Birthday:
az: Ad günü:

en: Anniversary:
az: İldönümü:

en: Partner's name:
az: Həyat yoldaşı:

en: Phone Number | Phone Numbers
az[0]: Telefon nömrəsi
az[1]: Telefon nömrələri

en: Address | Addresses
az[0]: Ünvan
az[1]: Ünvanlar

en: Instant Messaging
az: Ani ismarıc mübadiləsi

en: Organization:
az: Təşkilat:

en: Profession:
az: Peşəsi:

en: Title:
az: Müraciət:

en: Department:
az: Şöbə:

en: Office:
az: İş Yeri:

en: Manager's name:
az: Rəhbərin adı:

en: Email Address | Email Addresses
az[0]: E-poçt ünvanı
az[1]: E-poçt ünvanları

en: QR Code
az: QR-kod

en: Creating QR code failed
az: QR-kod yaradıla bilmədi

en: Contact Books
az: Əlaqələr kitabçaları

en: Add New Address Book Source…
az: Yeni ünvan kitabçası mənbəyi əlavə edin...

en: Mail
az: Poçt
