kalendar - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Return to Contact List
gl: Volver á lista de contactos

en: Call
gl: Chamar

en: Send SMS
gl: Enviar unha SMS

en: Send Email
gl: Escribir por correo electrónico

en: Show QR Code
gl: Amosar o código QR

en: Nickname: %1
gl: Alcume: %1

en: Birthday:
gl: Aniversario:

[ctx: Day month format]
en: dd.MM.
gl: dd/MM.

en: Address | Addresses
gl[0]: Enderezo
gl[1]: Enderezos

en: Email Address | Email Addresses
gl[0]: Enderezo de correo electrónico
gl[1]: Enderezos de correo electrónico

en: Phone number | Phone numbers
gl[0]: número de teléfono
gl[1]: Números de teléfono

en: Contacts
gl: Contactos

[ctx: Placeholder]
en: No Name
gl: Sen nome

en: Contact
gl: Contacto

en: QR Code
gl: Código QR

en: Return to Contact
gl: Volver ao contacto

en: Data Matrix
gl: Matriz de datos

en: Change the QR code type
gl: Cambiar o tipo de código QR

en: Creating QR code failed
gl: A creación do código QR fallou.

en: The QR code is too large to be displayed
gl: O código QR é grande de máis para amosalo.
