kalendar - en to ka translation catalogue (630 entries)

en: Sort
ka: დალაგება

en: Tasks View
ka: ამოცანების ხედი

en: Week View
ka: კვირის ხედი

en: Work Week View
ka: სამუშაო კვირის ხედი

en: 3 Day View
ka: სამი დღის ხედი

en: Day View
ka: დღის ხედი

en: Schedule View
ka: განრიგის ხედი

en: Month View
ka: თვის ხედი

en: Backwards
ka: უკან

en: Forwards
ka: წინ

en: To Today
ka: დღემდე

en: To Date…
ka: თარიღამდე…

en: New Event…
ka: ახალი მოვლენა…

en: New Task…
ka: ახალი დავალება…

en: Import Calendar…
ka: კალენდრის შემოტანა…

en: Alphabetically
ka: ანბანის მიხედვით

en: By Due Date
ka: გასული თარიღით

en: By Priority Level
ka: პრიორიტეტის დონის მიხედვით

en: Ascending order
ka: აღმავალი წყობით

en: Descending Order
ka: დაღმავალი წყობით

en: Show Completed Tasks
ka: დასრულებული ამოცანების ჩვენება

en: Show Today Only
ka: მხოლოდ დღევანდელი დღის ჩვენება

en: Refresh All
ka: ყველას განახლება

en: Move occurrence(s)
ka: აღმოჩენების გადაადგილება

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
ka: კალენდარში გამონაკლისის ჩამატების შეცდომა. ცვლილებები არ შეტანილა.

en: Delete task and its sub-tasks
ka: ამოცანისა და მისი ქვეამოცანების წაშლა

en: Delete task and make sub-tasks independent
ka: ამოცანის წაშლა და მისი ქვეამოცანების დამოუკიდებელ ამოცანებად გარდაქმნა

en: An error occurred: %1
ka: შეცდომა: %1

en: Task
ka: დავალება

[ctx: @title]
en: Merkuro Calendar
ka: Merkuro-ის კალენდარი

en: Calendar Application
ka: კალენდრის აპლიკაცია

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

[ctx: @info:credit]
en: Clau Cambra
ka: კლაუ კამბრა

[ctx: @info:credit]
en: Developer
ka: პროგრამისტი

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default from locale
ka: ნაგულისხმევი ლოკალიდან

en: No set date
ka: თარიღი დაყენებული არაა

en: Overdue
ka: ვადაგადაცილებული

en: Today
ka: დღეს

[ctx: Please retain space]
en:  at %1
ka:  %1-ზე

[ctx: Please retain parenthesis and space]
en:  (overdue)
ka:  (გადაცილებული)

en: Filtering by tags
ka: ჭდეებით გაფილტვრა

en: All Tasks
ka: ყველა დავალება

en: Remove filtering tag
ka: ფილტრის ჭდის წაშლა

en: Every week | Every %1 weeks
ka[0]: ყოველ %1 კვირაში
ka[1]: ყოველ %1 კვირაში

en: Every week on | Every %1 weeks on
ka[0]: ყოველკვირა, დრო
ka[1]: ყოველ %1 კვირაში, დრო

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
ka[0]: ყოველ წელს, %3-ის %2-ზე
ka[1]: ყოველ %1 წელში, %3-ის %2-ზე

en: Never
ka: არასდროს

en: Every minute | Every %1 minutes
ka[0]: ყოველ წუთს
ka[1]: ყოველ %1 წუთში

en: Every hour | Every %1 hours
ka[0]: ყოველ საათში
ka[1]: ყოველ %1 საათში

en: Every day | Every %1 days
ka[0]: ყოველდღე
ka[1]: ყოველ %1 დღეში

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
ka[0]: ყოველთვე, %2-ზე
ka[1]: ყოველ %1 თვეში, %2-ზე

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
ka[0]: ყოველ წელს, წლის %2-ზე
ka[1]: ყოველ %1 წელში, წლის %2-ზე

en: Complex recurrence rule
ka: გამეორების რთული წესი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Never ends
ka: არასდროს სრულდება

en: Ends on %1
ka: სრულდება: %1

en: Ends after %1 occurrences
ka: სრულდება %1 გამეორების შემდეგ

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
ka: %1 (უმაღლესი პრიორიტეტი)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
ka: %1 (შუა მაღალი პრიორიტეტი)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
ka: %1 (საშუალო პრიორიტეტი)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
ka: %1 (შუა დაბალი პრიორიტეტი)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
ka: %1 (ყველაზე დაბალი პრიორიტეტი)

en: No set priority level
ka: პრიორიტეტი დაყენებული არაა

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
ka: აირჩიეთ კალენდარის ფერი

en: Tags
ka: ჭდეები

en: Calendars
ka: კალენდრები

en: Min. Interval:
ka: მინ. ინტერვალი:

[ctx: %1 is a number]
en: %1 incidences were imported successfully.
ka: %1 ინციდენტის შემოტანა წარმატებულია.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error occurred importing incidences: %1
ka: შეცდომა ინციდენტის შემოტანისას: %1

en: New calendar created from imported file successfully.
ka: შემოტანილი ფაილიდან ახალი კალენდარი წარმატებით შეიქმნა.

en: Import a calendar
ka: კალენდრის შემოტანა

en: Calendar files (*.ics *.vcs)
ka: კალენდრის ფაილები (*.ics *.vcs)

[ctx: @title:dialog]
en: Import Calendar
ka: კალენდრის შემოტანა

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
ka: გნებავთ ამ კალენდარის ფაილის მოვლენები და ამოცანები ერთ-ერთ თქვენს არსებულ კალენდარში შეიტანოთ, თუ გირჩევნიათ, ამ ფაილიდან ახალი კალენდარი შექმნათ?

[ctx: @action:button merge with existing calendar]
en: Merge with Existing
ka: არსებულთან შერწყმა

[ctx: @action:button Create new calendar]
en: Create New
ka: ახლის შექმნა

[ctx: @action:button]
en: Cancel
ka: გაუქმება

en: This event is recurring
ka: ეს მოვლენა განმეორებადი

en: This event has reminder | This event has reminders
ka[0]: ამ მოვლენას შემხსენებლები გააჩნია
ka[1]: ამ მოვლენას შემხსენებლები გააჩნია

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
ka: <b>%1%</b> დასრულდა

en: <b>Calendar:</b>
ka: <b>კალენდარი:</b>

en: <b>Tags:</b>
ka: <b>ჭდეები:</b>

en: Remove %1 tag
ka: %1 ჭდის წაშლა

en: <b>Date:</b>
ka: <b>თარიღი:</b>

en: <b>Time:</b>
ka: <b>დრო:</b>

en: <b>Duration:</b>
ka: <b>ხანგრძლივობა:</b>

en: <b>Priority level:</b>
ka: <b>პრიორიტეტების დონე:</b>

en: <b>Completed:</b>
ka: <b>დასრულდა:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
ka: <b>გამეორება:</b>

en: Except on:
ka: გარდა:

en: <b>Location:</b>
ka: <b>მდებარეობა:</b>

en: Unable to find location.
ka: მდებარეობა ვერ ვოპოვე.

en: <b>Description:</b>
ka: <b>აღწერა</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
ka[0]: <b>მიმაგრება:</b>
ka[1]: <b>მიმაგრება:</b>

en: <b>Reminders:</b>
ka: <b>შემხსენებლები:</b>

en: <b>Organizer:</b>
ka: <b>ორგანიზატორები:</b>

en: <b>Guests:</b>
ka: <b>სტუმრები:</b>

en: Super-task
ka: ზედავალება

en: Sub-task | Sub-tasks
ka[0]: ქვედავალება
ka[1]: ქვედავალება

en: View
ka: ნახვა

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Mark Task as Incomplete
ka: ამოცანის დაუსრულებლად მონიშვნა

en: Mark Task as Complete
ka: ამოცანის დასრულებულად მონიშვნა

en: Add Sub-Task
ka: ქვეამოცანის დამატება

en: Set priority…
ka: პრიორიტეტის დაყენება…

en: None
ka: არაფერი

en: 1 (highest priority)
ka: 1 (უმაღლესი პრიორიტეტი)

en: 2 (mid-high priority)
ka: 2 (შუა მაღალი პრიორიტეტი)

en: 3 (mid-high priority)
ka: 3 (შუა მაღალი პრიორიტეტი)

en: 4 (mid-high priority)
ka: 4 (შუა მაღალი პრიორიტეტი)

en: 5 (medium priority)
ka: 5 (საშუალო პრიორიტეტი)

en: 6 (mid-low priority)
ka: 6 (შუა დაბალი პრიორიტეტი)

en: 7 (mid-low priority)
ka: 7 (შუა დაბალი პრიორიტეტი)

en: 8 (mid-low priority)
ka: 8 (შუა დაბალი პრიორიტეტი)

en: 9 (lowest priority)
ka: 9 (ყველაზე დაბალი პრიორიტეტი)

en: Set due date…
ka: დააყენეთ ვადა…

en: Today (%1)
ka: დღეს (%1)

en: Tomorrow (%1)
ka: ხვალ (%1)

en: In a week (%1)
ka: კვირაში(%1)

en: In a month (%1)
ka: თვეში (%1)

en: Expand Main Drawer
ka: მთავარი უჯრის ამოკეცვა

en: Collapse Main Drawer
ka: მთავარი უჯრის ჩაკეცვა

en: Remove Tag
ka: ჭდის წაშლა

en: Choose a Task Calendar
ka: აირჩიეთ ამოცანის კალენდარი

en: Choose a Calendar
ka: აირჩიეთ კალენდარი

en: Choose an Address Book
ka: აირჩიეთ მისამართები

[ctx: @title:window]
en: Delete calendar
ka: კალენდრის წაშლა

[ctx: @title:window]
en: Delete
ka: წაშლა

en: Do you want to delete the calendar: "%1"?
ka: მართლა გნებავთ, წაშალოთ კალენდარი: "%1"?

en: You won't be able to revert this action
ka: ამ მოქმედების დაბრუნებას ვერ შეძლებთ

en: Cancel
ka: შეწყვეტა

en: Delete calendar
ka: კალენდრის წაშლა

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
ka: %1-ის წაშლა

en: Do you want to delete item: "%1"?
ka: გსურთ წაშალოთ "%1"?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
ka: ჩანაწერს "%1" ქვეჩანაწერები გააჩნია. მართლა გნებავთ ყველა შესაბამისი ჩანაწერის წაშლა, თუ მხოლოდ მონიშნულის?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
ka: კალენდრის ჩანაწერი "%1" ერთზე მეტ თარიღშია. მას ასევე გააჩნია ქვეჩანაწერები.
    
    გნებავთ წაშალოთ მონიშნული შემთხვევა %2-ზე და მისი ყველა მომავალი გამოჩენა?
    
    მისი წაშლა ქვეჩანაწერებსაც ზედ მიაყოლებს!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
ka: კალენდრის ჩანაწერი "%1" მრავალ თარიღზე ჩანს. გნებავთ წაშალოთ %2-ზე მისი გამოჩენა, მისი მომავალში გამოჩენების გარეშე?

en: Only Delete Current
ka: მხოლოდ მიმდინარის წაშლა

en: Also Delete Future
ka: მიმდინარეც წაიშლება

en: Delete Only This
ka: მხოლოდ ამის წაშლა

en: Delete All
ka: ყველას წაშლა

[ctx: @title]
en: Edit Calendar
ka: კალენდარის ჩასწორება

[ctx: @title]
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: @label:textbox]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: @label:textbox]
en: Icon
ka: ხატულა

[ctx: @title]
en: Statistics
ka: სტატისტიკა

[ctx: @info]
en: %1 entry | %1 entries
ka[0]: %1 ჩანაწერი
ka[1]: %1 ჩანაწერი

[ctx: @label]
en: Content
ka: შემცველობა

[ctx: @label]
en: Size
ka: ზომა

[ctx: @title]
en: Retrieval
ka: მიღება

[ctx: @option:check]
en: Use options from parent folder or account
ka: მშობელი საქაღალდის ან ანგარიშის პარამეტრების გამოყენება

[ctx: @option:check]
en: Synchronize when selecting this folder
ka: სინქრონიზაცია ამ საქაღალდის მონიშვნისას

[ctx: @label:spinbox]
en: Synchronize after
ka: სინქრონიზაცია შემდეგ

[ctx: As in 'Never synchronize this calendar']
en: Never
ka: არასდროს

[ctx: Interval for updating a calendar]
en: %1 minute | %1 minutes
ka[0]: %1 წუთი
ka[1]: %1 წუთი

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
ka: %1-ის ჩასწორება

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
ka: %1-ის დამატება

en: Invalid dates provided.
ka: მითითებული თარიღები არასწორია.

en: End date cannot be before start date.
ka: დასრულების თარიღი არ შეიძლება დაწყების თარიღამდე იყოს.

en: Save
ka: შენახვა

en: Add
ka: დამატება

en: Calendar:
ka: კალენდარი:

en: Summary:
ka: შეჯამება:

en: Add a title for your task
ka: სათაურის დამატება თქვენი ამოცანისთვის

en: Add a title for your event
ka: სათაურის დამატება თქვენი მოვლენისთვის

en: Add a title for your journal entry
ka: სათაურის დამატება თქვენი ჟურნალის ჩანაწერისთვის

en: Completion:
ka: დასრულება:

en: All day
ka: მთელი დღე

en: Start:
ka: დასაწყისი:

en: Due:
ka: თარიღამდე:

en: End:
ka: დასასრული:

en: Timezone:
ka: დროის სარტყელი:

en: Repeat:
ka: გამეორება:

en: Daily
ka: დღიურად

en: Weekly
ka: კვირაში ერთხელ

en: Monthly
ka: თვეში ერთხელ

en: Yearly
ka: წლიურად

en: Custom
ka: სხვა

en: Every:
ka: ყოველ:

en: day | days
ka[0]: დღე
ka[1]: დღე

en: week | weeks
ka[0]: კვირა
ka[1]: კვირა

en: month | months
ka[0]: თვე
ka[1]: თვე

en: year | years
ka[0]: წელი
ka[1]: წელი

en: On:
ka: დრო:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
ka: ყოველი თვის %1

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
ka: %1 ყოველი თვის %2

en: Ends:
ka: მთავრდება:

en: On
ka: დრო

en: After
ka: შემდეგ

en: occurrence | occurrences
ka[0]: შემთხვევა
ka[1]: შემთხვევა

en: Exceptions:
ka: გამონაკლისები:

en: Add Recurrence Exception
ka: გამეორებადი გამონაკლისის დამატება

en: Location:
ka: მდებარეობა:

en: Optional
ka: არასავალდებულო

en: Show map
ka: რუკის ჩვენება

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Tags:
ka: ჭდეები:

en: Tap to set tags…
ka: ჭდეების დასაყენებლად დაატყაპუნეთ…

en: Click to set tags…
ka: ჭდეების დასამატებლად დააწკაპუნეთ…

en: Manage tags…
ka: ჭდეების მართვა…

en: Reminders:
ka: შეხსენებები:

en: Add Reminder
ka: შეხსენების დამატება

en: Attendees:
ka: დამსწრეები:

en: Name:
ka: სახელი:

en: Email:
ka: ელფოტა:

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Status:
ka: მდგომარეობა:

en: Request RSVP
ka: RSVP-ის მოთხოვნა

en: Add Attendee
ka: დამსწრის დამატება

en: Choose from Contacts
ka: აირჩიეთ კონტაქტებიდან

en: Fill in Manually
ka: შეავსეთ ხელით

en: Attachments:
ka: მიმაგრებული ფაილები:

en: Add Attachment
ka: მიმაგრების დამატება

en: Add an attachment
ka: მიმაგრების დამატება

en: Change incidence date
ka: ინციდენტის თარიღის შეცვლა

en: The item you are trying to change is a recurring item. Should the changes be applied only to this single occurrence, also to future items, or to all items in the recurrence?
ka: ჩანაწერი, რომლის შეცვლასაც ცდილობთ, განმეორებადია. გნებავთ, რომ თქვენი ცვლილებები გადატარდეს მხოლოდ ერთ გამოჩენაზე, თუ მომავალშიც?

en: Only This Item
ka: მხოლოდ ეს ჩანაწერი

en: Also Future Items
ka: მომავალი ჩანაწერებიც

en: All Occurrences
ka: ყველა შემთხვევა

en: Mark Incomplete
ka: დაუსრულებლად მონიშვნა

en: Mark Complete
ka: დასრულებულად მონიშვნა

en: Calendar
ka: კალენდარი

en: Undo:
ka: გაუქმება:

en: Redo:
ka: გამეორება:

en: Refresh All Calendars
ka: ყველა კალენდარის განახლება

en: Configure
ka: მორგება

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of the action getting reverted]
en: Undo: %1
ka: დაბრუნება: %1

en: Undo
ka: დაბრუნება

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of the action getting re-applied]
en: Redo: %1
ka: გამეორება: %1

en: Redo
ka: ბრძანების აღდგენა

en: Settings
ka: &მორგება

en: View all tasks
ka: ყველა ამოცანის ნახვა

en: Priority:
ka: პრიორიტეტი:

en: Unassigned
ka: მიუნიჭებელი

en: 1 (Highest Priority)
ka: 1 (უმაღლესი პრიორიტეტი)

en: 5 (Medium Priority)
ka: 5 (საშუალო პრიორიტეტი)

en: 9 (Lowest Priority)
ka: 9 (ყველაზე დაბალი პრიორიტეტი)

[ctx: Custom reminder]
en: Custom
ka: განსხვავებული

en: minutes
ka: წუთი

en: hours
ka: საათი

en: days
ka: დღე

en: before start of event
ka: მოვლენის დაწყებამდე

en: after start of event
ka: მოვლენის დაწყებიდან გასულია

en: Remove
ka: წაშლა

en: Return to Location
ka: მდებარეობაზე დაბრუნება

[ctx: @action:button]
en: Create
ka: შექმნა

[ctx: @action:button]
en: New Event…
ka: ახალი მოვლენა…

[ctx: @action:button]
en: New Task…
ka: ახალი დავალება…

[ctx: @title]
en: Month
ka: თვე

[ctx: @title]
en: Week
ka: კვირა

[ctx: @title]
en: Work Week
ka: სამუშაო კვირა

[ctx: @title]
en: 3 Days
ka: 3 დღე

[ctx: @title]
en: Day
ka: დღე

[ctx: @title]
en: Schedule
ka: განრიგი

[ctx: @title]
en: Tasks
ka: ამოცანები

[ctx: @action:button]
en: Reset
ka: საწყის მნიშვნელობებზე დაბრუნება

en: All day or Multi day
ka: ყველა ან ბევრი დღე

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
ka: სუფთა დღე.

en: Tap
ka: დააჭირეთ

en: Click
ka: წკაპი

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
ka: დღეს დაგეგმილი არაფერია. დასამატებლად %1.

[ctx: %1 is the name of the event]
en: %1 (Day %2 of %3)
ka: %1 (%2-ე დღე %3-დან)

en: Runs all day
ka: გაშვებულია მთელი დღე

en: Starts at %1
ka: გაშვების დრო %1

en: Ends at %1
ka: დასრულების დრო %1

en: Runs All Day
ka: გაშვებულია მთელი დღე

en: <b>Today</b>
ka: <b>დღეს</b>

en: Previous Day
ka: წინა დღე

en: Previous Three Days
ka: წინა სამი დღე

en: Previous Work Week
ka: წინა სამუშაო კვირა

en: Previous Week
ka: წინა კვირა

en: Next Day
ka: შემდეგი დღე

en: Next Three Days
ka: შემდეგი სამი დღე

en: Next Work Week
ka: შემდეგი სამუშაო კვირა

en: Next Week
ka: შემდეგი კვირა

en: Now
ka: ახლა

[ctx: @action:inmenu open week view]
en: Week
ka: კვირა

[ctx: @action:inmenu open work week view]
en: Work Week
ka: სამუშაო კვირა

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
ka: 3 დღე

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
ka: დღე

en: Previous Month
ka: წინა თვე

en: Next Month
ka: ბოლო თვე

en: Priority %1
ka: პრიორიტეტი %1

en: No set priority
ka: პრიორიტეტი დაყენებული არაა

en: No task sets enabled.
ka: ამოცანის ნაკრებები ჩართული არაა.

en: Calendar is not enabled
ka: კალენდარი ჩართული არაა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: No tasks completed
ka: ამოცანები დასრულებული არაა

en: No tasks left to complete
ka: დასასრულებელი ამოცანების გარშემო

en: Create
ka: შექმნა

en:  , is overdue
ka:  , გადაცილებულია

en: Show Completed
ka: დასრულებულების ჩვენება

en: Completed Tasks in %1
ka: ამოცანები %1-ში დასრულდა

en: Completed Tasks
ka: დასრულებული ამოცანები

en: Create a New Task…
ka: ახალი ამოცანის შექმნა…

[ctx: @action:button]
en: Add Task
ka: ამოცანის დამატება

en: Holidays
ka: დასვენებები

[ctx: @action:inmenu]
en: Display Events
ka: მოვლენების ჩვენება

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Calendar…
ka: კალენდრის ჩასწორება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update Calendar
ka: კალენდრის განახლება

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Calendar
ka: კალენდრის წაშლა

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar color…
ka: კალენდრის ფერის დაყენება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
ka: კალენდრის წყაროს მორგება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
ka: კალენდრის წყაროს განახლება

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
ka: კალენდრის წყაროს წაშლა

[ctx: @action:inmenu]
en: Show all
ka: ყველას ჩვენება

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide all
ka: ყველას დამალვა

[ctx: @action:menu]
en: View
ka: ნახვა

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
ka: &დალაგება

[ctx: @action:menu]
en: Create
ka: შექმნა

[ctx: @action:menu]
en: Settings
ka: &მორგება

en: Sort Tasks
ka: &დალაგება

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Accounts
ka: ანგარიშები

en: Availability
ka: წვდომადობა

en: Configure Availability
ka: წვდომადობის მორგება

en: Availability Publishing settings
ka: ხელმისაწვდომობის გამოქვეყნების მორგება

en: When you publish your availability information, it enables others to consider your calendar availability when inviting you to a meeting. Only the times that are already marked as busy are disclosed, without revealing the specific reasons for your availability.
ka: როცა თქვენს ხელმისაწვდომობაზე ინფორმაციას აქვეყნებთ, ამით სხვებს საშუალებას აძლევთ, თქვენი გეგმა გაითვალისწინონ და შეხვედრა ისე ჩანიშნონ. მხოლოდ დროები, რომლებიც მონიშნულია, როგორც დაკავებული, გამოქვეყნდება, ამის მიზეზის მითითების გარეშე.

en: Publish your availability information automatically
ka: თქვენი ხელმისაწვდომობის ინფორმაციის ავტომატური გამოქვეყნება

en: Minimum time (in minutes) between uploads
ka: მინიმალური დრო ატვირთვებს შორის, წუთებში

en: Number of days of availability info to publish:
ka: გამოსაქვეყნებელი ხელმისაწვდომობის დღეების რაოდენობა:

en: Server information
ka: ინფორმაცია სერვერის შესახებ

en: Server URL
ka: სერვერის URL

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Save password
ka: პაროლის შენახვა

en: Click here to publish availability information manually
ka: დააწკაპუნეთ ხელმისაწვდომობის ინფორმაციის ხელით გამოსაქვეყნებლად

en: Email availability
ka: ელფოსტის ხელმისაწვდომობა

en: Enter email of recipient…
ka: შეიყვანეთ მიმღების ელფოსტა…

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Availability Retrieval settings
ka: ხელმისაწვდომობის მიღების მორგება

en: By retrieving Availability information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
ka: სხვების ხელმისაწვდომობის ინფორმაციის მიღებით თქვენ შეგიძლიათ, შეხვედრის დანიშვნისას, მათი კალენდარი მხედველობაში მიიღოთ.

en: Retrieve others' availability information automatically
ka: სხვების ხელმისაწვდომობის ინფორმაციის ავტომატური გამოთხოვა

en: Use full email address for retrieval
ka: მისაღებად ელფოსტის სრული მისამართის გამოყენება

en: Add New Calendar Source…
ka: ახალი კალენდარის წყაროს დამატება…

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Use popup to show incidence information
ka: ინციდენტის ინფორმაციის საჩვენებლად მხტუნარას გამოყენება

en: Show holidays in calendar views
ka: დასვენების დღეების ჩვენება კალენდრის ხედებში

[ctx: @label:listbox]
en: Select Holiday Regions
ka: აირჩიეთ დასვენების რეგიონები

en: Show tasks in calendar views
ka: ამოცანების კალენდარის ხედებში ჩვენება

en: Show sub-tasks in calendar views
ka: კალენდრის ხედებში ქვეამოცანების ჩვენება

en: Past event transparency
ka: გასული მოვნების გამჭვირვალობ

en: Month view settings
ka: თვის ხედის მორგება

en: Month view mode
ka: თვის ხედის რეჟიმი

en: Swipeable month grid
ka: გასმადი თვის ბადე

en: Basic month grid
ka: ძირითადი თვის ბადე

en: Swipeable month grid requires higher system performance.
ka: გასმად თვის ხედს სისტემის უფრო მაღალი წარმადობა ესაჭიროება.

en: Weekday label alignment
ka: კვირის დღის ჭდის სწორება

en: Left
ka: მარცხენა

en: Center
ka: ცენტრი

en: Right
ka: მ&არჯვენა

en: Weekday label length:
ka: კვირის დღის ჭდის სიგრძე:

en: Full name (Monday)
ka: სრული სახელი (ორშაბათი)

en: Abbreviated (Mon)
ka: შემოკლებული(ორშ)

en: Letter only (M)
ka: მხოლოდ პირველი ასო (ო)

en: Show week numbers
ka: კვირის რიცხვის ჩვენება

en: Grid border width (pixels):
ka: ბადის საზღვრის სიგანე (პიქსელებში):

en: Week view settings
ka: კვირის ხედის მორგება

en: Week view mode
ka: კვირის ხედის რეჟიმი

en: Swipeable week view
ka: გასმადი კვირის ხედი

en: Basic week view
ka: კვირის ზოგადი გადახედვა

en: Swipeable week view requires higher system performance.
ka: გასმად კვირის ხედს სისტემის უფრო მაღალი წარმადობა ესაჭიროება.

en: Schedule View settings
ka: განრიგის ხედის მორგება

en: Schedule view mode
ka: განრიგის ხედის რეჟიმი

en: Swipeable schedule view
ka: გასმადი განრიგის ხედი

en: Basic schedule view
ka: ჩვეულებრივი განრიგის ხედი

en: Swipeable schedule view requires higher system performance.
ka: გასმად გეგმის ხედს სისტემის უფრო მაღალი წარმადობა ესაჭიროება.

en: Show week headers
ka: კვირის თავსართების ჩვენება

en: Hide empty days
ka: ცარიელი დღეების დამალვა

en: Tasks View settings
ka: ამოცანის ხედის მორგება

en: Show completed sub-tasks
ka: დასრულებული ქვეამოცანების ჩვენება

en: Maps
ka: რუკები

en: Enable maps
ka: რუკების ჩართვა

en: May cause crashing on some systems.
ka: შეიძლება ზოგიერთი სისტემის ავარია გამოიწვიოს.

en: Location marker
ka: მდებარეობის მარკერი

en: Circle (shows area of location)
ka: წრე (აჩვენებს მდებარეობის ადგილს)

en: Pin (shows exact location)
ka: სარჭი (ზუსტი მდებარეობის ჩვენება)

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
ka: %1 დღე

en: 1 day
ka: 1 დღე

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 hours
ka: %1 საათი

en: 1 hour
ka: 1 საათი

en: %1 minutes
ka: %1 წუთი

en: %1 before start of event
ka: მოვლენის დაწყებამდე დარჩენილია %1

en: %1 after start of event
ka: მოვლენის დაწყებიდან გასულია %1

en: On event start
ka: მოვლენის დაწყებისას

en: Manage Tags…
ka: ჭდეების მართვა…

en: Show Menubar
ka: მენიუს ზოლის ჩვნება

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
ka: %1 (გათიშულია)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
ka: %1 (ნაგულისხმევი)

[ctx: @action:menu]
en: Edit
ka: ჩასწორება

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
ka: ტექსტის გაუქმება

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
ka: ტექსტის დაბრუნება

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
ka: ამოჭრა

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
ka: კოპირება

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
ka: ჩასმა

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
ka: ყველას მონიშვნა

[ctx: @action:menu]
en: File
ka: ფაილი

[ctx: @action:menu]
en: Quit Merkuro
ka: Merkuro-დან გასვლა

[ctx: @action:menu]
en: Help
ka: დახმარება

[ctx: @action:menu]
en: Merkuro Handbook
ka: Merkuro-ის სახელმძღვანელო

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
ka: დაბრუნება

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
ka: ბრძანების აღდგენა

[ctx: @action:menu]
en: Window
ka: ფანჯარა

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
ka: სრული ეკრანიდან გამოსვლა

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
ka: სრული ეკრანი

en: Home:
ka: საწყისი:

[ctx: @info: shorthand for the key is revoked]
en: Revoked
ka: გაუქმებულია

[ctx: @info: shorthand for the key is expired]
en: Expired
ka: ვადაგასულია

[ctx: @info: shorthand for the key is disabled]
en: Disabled
ka: გამორთულია

[ctx: @info: shorthand for the key is invalid]
en: Invalid
ka: არასწორი

[ctx: @info: shorthand for the key is valid]
en: Valid
ka: სწორი

[ctx: Placeholder when no name is set]
en: No name
ka: უსახელო

en: Invalid item
ka: არასწორი ელემენტი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: New Contact…
ka: ახალი კონტაქტი…

en: Refresh All Address Books
ka: ყველა მისამართების წიგნის განახლება

en: New Contact Group…
ka: ახალი კონტაქტების ჯგუფი…

[ctx: @action]
en: Edit contact…
ka: კონტაქტის ჩასწორება…

[ctx: @action]
en: Delete contact
ka: კონტაქტის წაშლა

[ctx: @action]
en: Move to…
ka: გადატანა…

[ctx: @action]
en: Copy to…
ka: კოპირება…

en: No address book selected
ka: მისამართების წიგნი არჩეული არაა

en: The member with name <b>%1</b> is missing an email address
ka: წევრს სახელით <b>%1</b>ელფოტის მისამართი მითითებული არ აქვს

en: Contact does not exist any more
ka: კონტაქტი აღარ არსებობს

[ctx: contact's name]
en: Name
ka: სახელი

[ctx: contact's email address]
en: EMail
ka: ელფოსტა

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book %1
ka: მისამართების წიგნის თვისებები: %1

en: Both:
ka: ორივე:

en: Work:
ka: სამსახური:

en: Other:
ka: სხვა:

[ctx: @title]
en: Merkuro Contact
ka: Merkuro-ის კონტაქტი

en: Address Book Application
ka: მისამართების წიგნაკის აპლიკაცია

[ctx: @title:window]
en: Choose Address Book Color
ka: აირჩიეთ მისამართების წიგნის ფერი

en: Done
ka: დასრულდა

en: Select Email Address
ka: აირჩიეთ ელფოსტის მისამართები

[ctx: @info:placeholder]
en: No Name
ka: უსახელო

en: Contacts
ka: კონტაქტები

[ctx: @action:inmenu]
en: Create
ka: შექმნა

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact
ka: ახალი კონტაქტი

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group
ka: ახალი კონტაქტების ჯგუფი

[ctx: Number of selected contacts]
en: %1 selected | %1 selected
ka[0]: მონიშნულია %1
ka[1]: მონიშნულია %1

[ctx: @title:dialog]
en: Move Selection To:
ka: მონიშნულის გადატანა:

[ctx: @title:dialog]
en: Copy Selection To:
ka: მონიშნულის კოპირება:

[ctx: Placeholder]
en: No Name
ka: უსახელო

en: No contacts
ka: კონტაქტების გარეშე

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit address book…
ka: მისამართების წიგნის ჩასწორება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book
ka: მისამართების წიგნის განახლება

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address book
ka: მისამართების წიგნის წაშლა

[ctx: @action:inmenu]
en: Set address book color…
ka: მისამართების წიგნის ფერის დაყენება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Address book source settings…
ka: მისამართების წიგნის წყაროს მორგება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book source
ka: მისამართების წიგნის წყაროს განახლება

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address source
ka: მისამართის წყაროს წაშლა

en: Address book:
ka: მისამართების წიგნი:

en: Name
ka: სახელი

en: Contact name
ka: კონტაქტის სახელი

en: Advanced
ka: დამატებითი

en: Honorific prefix
ka: საპატიო პრეფიქსი

en: Dr.
ka: დრ.

en: Miss
ka: ქნ

en: Mr.
ka: ბნ.

en: Mrs.
ka: ქნ.

en: Ms.
ka: ქნ.

en: Prof.
ka: პროფ.

en: Given name
ka: მინიჭებული სახელი

en: First name or chosen name
ka: სახელი ან მეტსახელი

en: Additional name
ka: დამატებითი სახელი

en: Middle name or other name
ka: შუა სახელი ან მეტსახელი

en: Family name:
ka: საოჯახო სახელი:

en: Surname or last name
ka: გვარი

en: Honorific suffix
ka: საპატიო სუფიქსი

en: Jr.
ka: უმც.

en: Sr.
ka: უფრ.

en: Nickname
ka: მეტსახელი

en: Alternative name
ka: ალტერნატიული სახელი

en: Blog Feed
ka: ბლოგის ლენტა

en: Organization
ka: ორგანიზაცია

en: Profession
ka: პროფესია

[ctx: Placeholder value for name of Profession]
en: Software Developer
ka: პროგრამისტი

en: Title
ka: სათაური

en: Department
ka: დეპარტამენტი

[ctx: Placeholder value for name of Department]
en: Merkuro-Team
ka: Merkuro-ის გუნდი

en: Office
ka: ოფისი

[ctx: Placeholder value for Office]
en: Tech Wing, 4th Floor
ka: ტექნიკური ფრთა, მეოთხე სართული

en: Manager's Name
ka: მმართველის სახელი

[ctx: Placeholder value for Manager's Name]
en: Bob
ka: ბობი

en: Assistant's Name
ka: დამხმარის სახელი

[ctx: Placeholder value for Assistants's Name]
en: Jill
ka: ჯილი

en: Add Contact
ka: კონტაქტის დამატება

en: Edit Contact
ka: კოტაქტის ჩასწორება

en: Personal Information
ka: პირადი ინფორმაცია

en: Business Information
ka: ბიზნესის ინფორმაცია

en: Phone
ka: ტელეფონი

en: E-mail
ka: ელფოსტა

en: Instant Messenger
ka: მყისი შეტყობინებები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: This contact was changed elsewhere during editing.
ka: ეს კონტაქტი ჩასწორებისას სადღაც სხვა ადგილიდან შეიცვალა.

en: Which changes should be kept?
ka: რომელი ცვლილებები შევინახო?

en: Current changes
ka: მიმდინარე ცვლილებები

en: External changes
ka: გარე ცვლილებები

en: Edit %1
ka: %1-ის ჩასწორება

en: Create Contact Group
ka: კონტაქტების ჯგუფის შექმნა

en: Address Book:
ka: მისამართების წიგნი:

en: Contact group name
ka: კონტაქტების ჯგუფის სახელი

en: Members
ka: წევრები

en: Only contacts with an email address can be added to a contact group
ka: კონტაქტების ჯგუფში მხოლოდ ელფოსტის მქონე კონტაქტების ჩამატება შეგიძლიათ

en: This contact group was changed elsewhere during editing.
ka: ეს კონტაქტების ჯგუფი ჩასწორებისას, სადღაც სხვა ადგილიდან შეიცვალა.

en: Home
ka: საწყისი

en: Work
ka: სამუშაო

en: Other
ka: სხვა

en: Remove email
ka: ელფოსტის წაშლა

en: Both
ka: ორივე

en: Other…
ka: სხვა…

en: Add email
ka: ელფოსტის დამატება

[ctx: @label]
en: Partner's name
ka: პარტნიორის სახელი

[ctx: @label]
en: Anniversary
ka: აღნიშვნა

[ctx: @label]
en: Birthday
ka: დაბადების დღე

en: Messaging
ka: შეტყობინებები

en: Voice
ka: ხმა

en: Fax
ka: ფაქსი

en: Cell
ka: უჯრედი

en: Video
ka: ვიდეო

en: Mailbox
ka: საფოსტო ყუთი

en: Modem
ka: მოდემი

en: Car
ka: მანქანა

en: Pager
ka: პეიჯერი

en: Undefined
ka: გაურკვეველი

en: Select a file
ka: აირჩიეთ ფაილი

en: Images files (*.png *.jpeg *.jpg)
ka: გამოსახულებები (*.png *.jpg *.jpeg)

en: Photo
ka: ფოტო

en: Add Profile Picture
ka: პროფილის სურათის დამატება

en: Update Profile Picture
ka: პროფილის სურათის განახლება

[ctx: @action:button]
en: Edit
ka: ჩასწორება

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
ka: ჩასწორება

[ctx: @action:inmenu]
en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Call
ka: ზარი

en: Select number to call
ka: აირჩიეთ დასარეკი ნომერი

en: Send SMS
ka: SMS-ის გაგზავნა

en: Select number to send message to
ka: აირჩიეთ ნომერი SMS-ის გასაგზავნად

en: Send email
ka: ელფოსტის გაგზავნა

en: Show QR Code
ka: QR კოდის ჩვენება

en: Contact information
ka: საკონტაქტო ინფორმაცია

en: Nickname:
ka: მეტსახელი:

en: Blog Feed:
ka: ბლოგის ლენტა:

en: Personal information
ka: პირადი ინფორმაცია

en: Birthday:
ka: დაბადების დღე:

en: Anniversary:
ka: დღეობა:

en: Partner's name:
ka: პარტნიორის სახელი:

en: Phone Number | Phone Numbers
ka[0]: ტელეფონის ნომერი
ka[1]: ტელეფონის ნომერი

en: Address | Addresses
ka[0]: მისამართი
ka[1]: მისამართები

en: Instant Messaging
ka: მოკლე-შეტყობინება

en: Organization:
ka: ორგანიზაცია:

en: Profession:
ka: პროფესია:

en: Title:
ka: სათაური:

en: Department:
ka: დეპარტამენტი:

en: Office:
ka: ოფისი:

en: Manager's name:
ka: მმართველის სახელი:

en: Assistant's name:
ka: დამხმარის სახელი:

en: Email Address | Email Addresses
ka[0]: ელფოსტის მისამართი
ka[1]: ელფოსტის მისამართი

[ctx: @title:group]
en: Cryptographic Certificates
ka: კრიპტოგრაფიული სერთიფიკატები

[ctx: @title:dialog]
en: Confirm Contact Deletion
ka: კონტაქტის წაშლის დადასტურება

[ctx: @action:button]
en: Delete contact | Delete contacts
ka[0]: კონტაქტის წაშლა
ka[1]: კონტაქტის წაშლა

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete your contact: | Do you really want to delete your contacts:
ka[0]: მართლა გნებავთ, წაშალოთ თქვენი კონტაქტი:
ka[1]: მართლა გნებავთ, წაშალოთ თქვენი კონტაქტები:

en: You won't be able to revert this action.
ka: ეს ქმედება შეუქცევადია.

en: QR Code
ka: QR კოდი

en: Creating QR code failed
ka: QR კოდის შექმნის შეცდომა

[ctx: @title:window]
en: Settings
ka: მორგება

en: Contact Books
ka: კონტაქტების წიგნები

en: Add New Address Book Source…
ka: ახალი მისამართების წიგნის წყაროს დამატება…

[ctx: @title]
en: Merkuro Launcher
ka: Merkuro-ის გამშვები

en: merkuro Launcher
ka: merkuro-ის გამშვები

en: Quit
ka: გასვლა

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
ka: სათაურის გარეშე

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Image request has been cancelled
ka: გამოსახულების მოთხოვნა გაუქმდა

en: No key
ka: გასაღების გარეშე

en: New Mail…
ka: ახალი ელფოსტა…

en: Check Mail
ka: ელფოსტის შემოწმება

[ctx: @action]
en: Mark as Read
ka: წაკითხულად მონიშვნა

[ctx: @action]
en: Mark as Unread
ka: წაუკითხავად მონიშვნა

[ctx: @action]
en: Mark as Important
ka: მნიშვნელოვნად მონიშვნა

[ctx: @action]
en: Move to Trash
ka: ნაგვის ყუთში გადატანა

[ctx: @action]
en: Save as…
ka: შენახვა, როგორც…

en: There are no recipients to e-mail
ka: ამ ელფოსტას მიმღებები არ ჰყავს

en: Error creating transport
ka: ტრანსპორტის შექმნის შეცდომა

en: Error loading transport
ka: ტრანსპორტის ჩატვირთვის შეცდომა

en: Error queuing message in outbox: %1
ka: ელფოსტის გამავლების სიაში ჩასმის შეცდომა: %1

en: Resource %1 is broken.
    %2
ka: რესურსი %1 გაფუჭებულია.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Account Configuration: %1
ka: ანგარიშის მორგება: %1

[ctx: @title]
en: Merkuro Mail
ka: Merkuro-ის ფოსტა

en: Email Client
ka: ელფოსტის კლიენტი

en: Delete Folder
ka: საქაღალდის წაშლა

en: Are you sure you want to delete the folder %1, discarding its contents? <br /> <b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ საქაღალდე %1, რითიც მის შემცველობასაც ზედ მიაყოლებთ? <br /> <br>გაითვალისწინეთ</b>, რომ მოცილებული შეტყობინებები ნაგვის ყუთის საქაღალდეში შენახული არ იქნება და სამუდამოდ წაიშლება.

[ctx: @title:dialog]
en: Delete Email
ka: ელფოსტის წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Delete Email
ka: ელფოსტის წაშლა

en: Are you sure you want to delete the email "%1", discarding its contents? <br /> <b>Beware</b> that discarded messages are not saved into your Trash folder and are permanently deleted.
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ ელფოტა "%1", რითიც მის შემცველობასაც ზედ მიაყოლებთ? <br /> <br>გაითვალისწინეთ</b>, რომ მოცილებული შეტყობინებები ნაგვის ყუთის საქაღალდეში შენახული არ იქნება და სამუდამოდ წაიშლება.

en: Add Folder
ka: საქაღალდის დამატება

[ctx: @action:inmenu]
en: Folder Properties
ka: საქაღალდის თვისებები

[ctx: @action:inmenu]
en: Restart Account
ka: ანგარიშის გადატვირთვა

[ctx: @action:inmenu]
en: Account Settings
ka: ანგარიშის მორგება

en: New Folder
ka: ახალი საქაღალდე

en: Create Folder
ka: საქაღალდის შექმნა

en: Folder Name…
ka: საქაღალდის სახელი…

en: Open File
ka: ფაილის გახსნა

en: Choose file
ka: ფაილის არჩევა

[ctx: @title]
en: Search: %1
ka: ძებნა: %1

[ctx: Number of selected emails]
en: %1 selected | %1 selected
ka[0]: მონიშნულია %1
ka[1]: მონიშნულია %1

en: Save Message - Merkuro Mail
ka: შეტყობინების შენახვა - Merkuro-ის ფოსტა

en: Email messages (*.mbox)
ka: ელფოსტის შეტყობინებები (*.mbox)

[ctx: @action:menu]
en: Mark Message
ka: შეტყობინების დანიშვნა

en: No mailbox selected
ka: საფოსტო ყუთი არჩეული არაა

en: Select a mailbox from the sidebar.
ka: გვერდითი პანელიდან საფოსტო ყუთის არჩევა.

en: Mailbox is empty
ka: საფოსტო ყუთი ცარიელია

en: Mailboxes
ka: საფოსტო ყუთები

en: Mail
ka: წერილი

[ctx: @title:window]
en: New Message
ka: ახალი შეტყობინება

en: From:
ka: ვისგან:

en: Identity:
ka: იდენტიფიკაცია:

en: To:
ka: ვის:

en: CC:
ka: ასლი:

en: BCC:
ka: ფარულიასლი:

en: Reply-To:
ka: უპასუხეთ:

en: Subject:
ka: სათაური:

en: This mail contains an invitation
ka: ეს ელფოსტა მოსაწვევს შეიცავს

[ctx: @action:button]
en: Import key
ka: გასაღების შემოტანა

[ctx: @action:group]
en: Identities
ka: იდენტიფიკატორები

[ctx: @title:group Title for the list of receiving accounts which are imap or pop3 email accounts]
en: Receiving Accounts
ka: ანგარიშების მიღება

en: Mail Account Configuration
ka: ელფოსტის ანგარიშების მორგება

[ctx: @title]
en: Accounts
ka: ანგარიშები
