kalendar - en to lt translation catalogue (287 entries)

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Tasks View
lt: Užduočių rodinys

en: Ctrl+6
lt: Vald+6

en: Week View
lt: Savaitės rodinys

en: Ctrl+2
lt: Vald+2

en: 3 Day View
lt: 3 dienų rodinys

en: Ctrl+3
lt: Vald+3

en: Day View
lt: Dienos rodinys

en: Ctrl+4
lt: Vald+4

en: Schedule View
lt: Tvarkaraščio rodinys

en: Ctrl+5
lt: Vald+5

en: Month View
lt: Mėnesio rodinys

en: Ctrl+1
lt: Vald+1

en: Backwards
lt: Atgal

en: Forwards
lt: Pirmyn

en: New Event…
lt: Naujas įvykis…

en: New Task…
lt: Nauja užduotis…

en: Import Calendar…
lt: Importuoti kalendorių…

en: An error occurred: %1
lt: Įvyko klaida: %1

en: Task
lt: Užduotis

[ctx: @title]
en: Merkuro Calendar
lt: Merkuro kalendorius

en: Calendar Application
lt: Kalendoriaus programa

en: (c) KDE Community 2021-2024
lt: (c) KDE bendruomenė 2021–2024

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lt: Programuotojas

en: All Tasks
lt: Visos užduotys

en: Every week | Every %1 weeks
lt[0]: Kas savaitę
lt[1]: Kas %1 savaites
lt[2]: Kas %1 savaičių
lt[3]: Kas %1 savaitę

en: Never
lt: Niekada

en: Every minute | Every %1 minutes
lt[0]: Kas minutę
lt[1]: Kas %1 minutes
lt[2]: Kas %1 minučių
lt[3]: Kas %1 minutę

en: Every hour | Every %1 hours
lt[0]: Kas valandą
lt[1]: Kas %1 valandas
lt[2]: Kas %1 valandų
lt[3]: Kas %1 valandą

en: Every day | Every %1 days
lt[0]: Kas dieną
lt[1]: Kas %1 dienas
lt[2]: Kas %1 dienų
lt[3]: Kas %1 dieną

en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
lt: Pasirinkite kalendoriaus spalvą

en: Tags
lt: Žymės

en: Calendars
lt: Kalendoriai

en: Import a calendar
lt: Importuoti kalendorių

en: Calendar files (*.ics *.vcs)
lt: Kalendoriaus failai (*.ics *.vcs)

[ctx: @title:dialog]
en: Import Calendar
lt: Importuoti kalendorių

[ctx: @action:button Create new calendar]
en: Create New
lt: Sukurti naują

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: <b>Calendar:</b>
lt: <b>Kalendorius:</b>

en: <b>Tags:</b>
lt: <b>Žymės:</b>

en: Remove %1 tag
lt: Šalinti žymę %1

en: <b>Date:</b>
lt: <b>Data:</b>

en: <b>Time:</b>
lt: <b>Laikas:</b>

en: <b>Duration:</b>
lt: <b>Trukmė:</b>

en: Except on:
lt: Išskyrus:

en: <b>Location:</b>
lt: <b>Vieta:</b>

en: Unable to find location.
lt: Nepavyko rasti vietos.

en: <b>Description:</b>
lt: <b>Aprašas:</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
lt[0]: <b>Priedas:</b>
lt[1]: <b>Priedai:</b>
lt[2]: <b>Priedai:</b>
lt[3]: <b>Priedai:</b>

en: <b>Reminders:</b>
lt: <b>Priminimai:</b>

en: <b>Guests:</b>
lt: <b>Svečiai:</b>

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Mark Task as Incomplete
lt: Žymėti užduotį kaip neužbaigtą

en: Mark Task as Complete
lt: Žymėti užduotį kaip užbaigtą

en: Set priority...
lt: Nustatyti prioritetą...

en: None
lt: Nėra

en: Today (%1)
lt: Šiandien (%1)

en: Tomorrow (%1)
lt: Rytoj (%1)

en: In a week (%1)
lt: Po savaitės (%1)

en: In a month (%1)
lt: Po mėnesio (%1)

en: Remove Tag
lt: Šalinti žymę

[ctx: %1 is month name, %2 is year]
en: <b>%1</b> %2
lt: %2 <b>%1</b>

[ctx: %1 is the month and year of the range start, %2 is the same for range end]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

[ctx: %1 is month of range start, %2 is month + year of range end]
en: <b>%1</b> - %2
lt: <b>%1</b> – %2

[ctx: @title:window]
en: Delete calendar
lt: Ištrinti kalendorių

[ctx: @title:window]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: Do you want to delete the calendar: "%1"?
lt: Ar norite ištrinti kalendorių: „%1“?

en: You won't be able to revert this action
lt: Jūs nebegalėsite sugrąžinti šio veiksmo

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Delete calendar
lt: Ištrinti kalendorių

en: Do you want to delete item: "%1"?
lt: Ar norite ištrinti elementą: „%1“?

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
lt: Taisyti %1

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
lt: Pridėti %1

en: Invalid dates provided.
lt: Pateiktos neteisingos datos.

en: Save
lt: Įrašyti

en: Add
lt: Pridėti

en: Calendar:
lt: Kalendorius:

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: Start:
lt: Pradžia:

en: Due:
lt: Galutinis terminas:

en: End:
lt: Pabaiga:

en: Timezone:
lt: Laiko juosta:

en: Repeat:
lt: Kartoti:

en: Daily
lt: Kas dieną

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Yearly
lt: Kas metus

en: Custom
lt: Tinkinti

en: Every:
lt: Kas:

en: day | days
lt[0]: dieną
lt[1]: dienas
lt[2]: dienų
lt[3]: dieną

en: week | weeks
lt[0]: savaitę
lt[1]: savaites
lt[2]: savaičių
lt[3]: savaitę

en: month | months
lt[0]: mėnesį
lt[1]: mėnesius
lt[2]: mėnesių
lt[3]: mėnesį

en: year | years
lt[0]: metus
lt[1]: metus
lt[2]: metų
lt[3]: metus

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
lt: Kiekvieno mėnesio %1 dieną

en: Ends:
lt: Pasibaigia:

en: After
lt: Po

en: Exceptions:
lt: Išimtys:

en: Add Recurrence Exception
lt: Pridėti pasikartojimo išimtį

en: Location:
lt: Vieta:

en: Optional
lt: Nebūtina

en: Show map
lt: Rodyti žemėlapį

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Tap to set tags…
lt: Bakstelėkite norėdami nustatyti žymes…

en: Click to set tags…
lt: Spustelėkite norėdami nustatyti žymes…

en: Manage tags…
lt: Tvarkyti žymes…

en: Reminders:
lt: Priminimai:

en: Add Reminder
lt: Pridėti priminimą

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Choose from Contacts
lt: Pasirinkti iš adresatų

en: Attachments:
lt: Priedai:

en: Add Attachment
lt: Pridėti priedą

en: Add an attachment
lt: Pridėti priedą

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Undo:
lt: Atšaukti:

en: Redo:
lt: Grąžinti:

en: Refresh All Calendars
lt: Įkelti iš naujo visus kalendorius

en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of the action getting reverted]
en: Undo: %1
lt: Atšaukti: %1

en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of the action getting re-applied]
en: Redo: %1
lt: Grąžinti: %1

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Priority:
lt: Prioritetas:

[ctx: Custom reminder]
en: Custom
lt: Tinkintas

en: before start of event
lt: prieš įvykio pradžią

en: after start of event
lt: po įvykio pradžios

en: Remove
lt: Šalinti

en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @action:button]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
lt: Laisva diena.

[ctx: Displays times between incidence start and end]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

en: Previous Day
lt: Ankstesnė diena

en: Previous Three Days
lt: Ankstesnės trys dienos

en: Previous Week
lt: Ankstesnė savaitė

en: Next Week
lt: Kita savaitė

en: Now
lt: Dabar

[ctx: @action:inmenu open week view]
en: Week
lt: Savaitė

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
lt: 3 dienos

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
lt: Diena

en: Previous Month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Next Month
lt: Kitas mėnuo

en: No task calendars enabled.
lt: Nėra įjungtų kalendorių.

en: Calendar is not enabled
lt: Kalendorius nėra įjungtas

en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit calendar…
lt: Taisyti kalendorių…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar
lt: Atnaujinti kalendorių

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar
lt: Ištrinti kalendorių

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar colour…
lt: Nustatyti kalendoriaus spalvą…

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
lt: Kalendoriaus šaltinio nuostatos…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
lt: Atnaujinti kalendoriaus šaltinį

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
lt: Ištrinti kalendoriaus šaltinį

[ctx: @action:menu]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
lt: Rikiuoti užduotis

[ctx: @action:menu]
en: Go
lt: Eiti

[ctx: @action:menu]
en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @action:menu]
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Sort Tasks
lt: Rikiuoti užduotis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Accounts
lt: Paskyros

en: Server information
lt: Serverio informacija

en: Server URL
lt: Serverio URL

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save password
lt: Įrašyti slaptažodį

en: Send
lt: Siųsti

en: General settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: Show tasks in calendar views
lt: Rodyti užduotis kalendoriaus rodinyje

en: Month view settings
lt: Mėnesio rodinio nuostatos

en: Month view mode
lt: Mėnesio rodinio veiksena

en: Weekday label length:
lt: Savaitės dienos etiketės ilgis:

en: Full name (Monday)
lt: Visas pavadinimas (Pirmadienis)

en: Abbreviated (Mon)
lt: Sutrumpintas (Pir)

en: Letter only (M)
lt: Tik raidė (P)

en: Show week numbers
lt: Rodyti savaitės numerius

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: Enable maps
lt: Įjungti žemėlapius

en: Manage Tags…
lt: Tvarkyti žymes…

en: Show Menubar
lt: Rodyti meniu juostą

[ctx: @action:menu]
en: Edit
lt: Taisa

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
lt: Atšaukti tekstą

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
lt: Grąžinti tekstą

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
lt: Įdėti

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
lt: Pažymėti viską

[ctx: @action:menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: @action:menu]
en: Quit Merkuro
lt: Išjungti Merkuro

[ctx: @action:menu]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @action:menu]
en: Merkuro Handbook
lt: Merkuro vadovas

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
lt: Grąžinti

[ctx: @action:menu]
en: Window
lt: Langas

en: Contact
lt: Adresatas

en: New Contact…
lt: Naujas adresatas…

en: Contact does not exist any more
lt: Adresato daugiau nebėra

[ctx: contact's name]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: contact's email address]
en: EMail
lt: El. paštas

[ctx: @title]
en: Merkuro Contact
lt: Merkuro adresatas

en: Done
lt: Atlikta

en: Contacts
lt: Adresatai

[ctx: @action:inmenu]
en: Create
lt: Sukurti

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact
lt: Naujas adresatas

[ctx: @action:inmenu]
en: New Contact Group
lt: Nauja adresatų grupė

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit contact…
lt: Taisyti adresatą…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete contact
lt: Ištrinti adresatą

en: No contacts
lt: Nėra adresatų

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Blog Feed
lt: Tinklaraščio kanalas

en: Organization
lt: Organizacija

en: Profession
lt: Profesija

en: Department
lt: Padalinys

[ctx: Placeholder value for name of Department]
en: Merkuro-Team
lt: Merkuro komanda

en: Manager's Name
lt: Administratoriaus vardas

en: Assistant's Name
lt: Padėjėjo vardas

en: Add Contact
lt: Pridėti adresatą

en: Edit Contact
lt: Taisyti adresatą

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Phone
lt: Telefonas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Instant Messenger
lt: Pokalbių programa

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Which changes should be kept?
lt: Kas turėtų būti išsaugota?

en: Current changes
lt: Dabartiniai pakeitimai

en: External changes
lt: Išoriniai pakeitimai

en: Edit %1
lt: Taisyti %1

en: Members
lt: Nariai

en: Remove email
lt: Šalinti el. paštą

en: Add email
lt: Pridėti el. paštą

en: Car
lt: Automobilis

en: Photo
lt: Nuotrauka

[ctx: @action:button]
en: Edit
lt: Taisyti

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
lt: Taisa

[ctx: @action:inmenu]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS žinutę

en: Send email
lt: Siųsti el. laišką

en: Show QR Code
lt: Rodyti QR kodą

en: Nickname:
lt: Slapyvardis:

en: Blog Feed:
lt: Tinklaraščio kanalas:

en: Personal information
lt: Asmeninė informacija

en: Do you really want to delete your contact: <b>%1</b>?
lt: Ar tikrai norite ištrinti adresatą: <b>%1</b>?

en: Delete contact
lt: Ištrinti adresatą

en: QR Code
lt: QR kodas

en: Creating QR code failed
lt: Nepavyko sukurti QR kodo

[ctx: @title:window]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @title]
en: Merkuro Launcher
lt: Merkuro paleidyklė

en: merkuro Launcher
lt: merkuro paleidyklė

[ctx: @title:window]
en: Account Configuration: %1
lt: Paskyros konfigūracija: %1

[ctx: @title]
en: Merkuro Mail
lt: Merkuro paštas

en: Email Client
lt: El. pašto kliento programa

en: Delete Folder
lt: Ištrinti aplanką

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

[ctx: @action:inmenu]
en: Folder Properties
lt: Aplanko savybės

[ctx: @action:inmenu]
en: Restart Account
lt: Paleisti paskyrą iš naujo

[ctx: @action:inmenu]
en: Account Settings
lt: Paskyros nuostatos

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Folder Name...
lt: Aplanko pavadinimas...

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Choose file
lt: Pasirinkti failą

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: @action:button]
en: Save as...
lt: Įrašyti kaip...

en: Mailbox is empty
lt: Pašto dėžutė tuščia

en: Mailboxes
lt: Pašto dėžutės

en: Mail
lt: Paštas

en: From:
lt: Nuo:

en: Identity:
lt: Tapatybė:

en: To:
lt: Kam:

en: Reply-To:
lt: Kam atsakyti:

en: Subject:
lt: Tema:

[ctx: @action:button]
en: Import key
lt: Importuoti raktą

[ctx: @action:group]
en: Identities
lt: Tapatybės

en: Mail Account Configuration
lt: Pašto paskyros konfigūracija

[ctx: @title]
en: Accounts
lt: Paskyros

en: Configure %1
lt: Konfigūruoti %1

[ctx: @action:button]
en: Modify
lt: Modifikuoti

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: Add Account
lt: Pridėti paskyrą

en: Manage Tags
lt: Tvarkyti žymes

[ctx: @title:dialog]
en: Confirm Tag Deletion
lt: Patvirtinti žymės ištrynimą

en: Are you sure you want to delete tag <b>%1</b>?
lt: Ar tikrai norite ištrinti žymę „<b>%1</b>“?

en: You won't be able to revert this action.
lt: Jūs nebegalėsite sugrąžinti šio veiksmo.

en: Create a New Tag…
lt: Sukurti naują žymę…
