kalendar - en to sk translation catalogue (432 entries)

en: Sort
sk: Triediť

en: Tasks View
sk: Zobrazenie úloh

en: Week View
sk: Zobrazenie týždňa

en: 3 Day View
sk: Zobrazenie 3 dní

en: Day View
sk: Zobrazenie dňa

en: Schedule View
sk: Zobrazenie rozvrhu

en: Month View
sk: Zobrazenie mesiaca

en: Backwards
sk: Dozadu

en: Forwards
sk: Dopredu

en: To Today
sk: Na dnes

en: To Date…
sk: Na deň…

en: New Event…
sk: Nová udalosť…

en: New Task…
sk: Nová úloha…

en: Import Calendar…
sk: Importovať kalendár…

en: Alphabetically
sk: Podľa abecedy

en: By Due Date
sk: Podľa dátumu splnenia

en: By Priority Level
sk: Podľa úrovne priority

en: Ascending order
sk: Vzostupné poradie

en: Descending Order
sk: Zostupné poradie

en: Show Completed Tasks
sk: Zobraziť dokončené úlohy

en: Refresh All
sk: Obnoviť všetko

en: Move occurrence(s)
sk: Presunúť výskyt(y)

en: Unable to add the exception item to the calendar. No change will be done.
sk: Nie je možné pridať položku výnimky do kalendára. Nevykoná sa žiadna zmena.

en: Delete task and its sub-tasks
sk: Vymazať úlohu a jej vedľajšie úlohy

en: Delete task and make sub-tasks independent
sk: Vymazať úlohu a osamostatniť vedľajšie úlohy

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar %1
sk: Vlastnosti kalendára %1

en: An error occurred: %1
sk: Vyskytla sa chyba: %1

en: Task
sk: Úloha

en: Calendar Application
sk: Aplikácia Calendar

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
sk: Správca

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sk: Vývojár

en: No set date
sk: Žiadny stanovený dátum

en: Overdue
sk: Po termíne

en: Today
sk: Dnes

[ctx: Please retain space]
en:  at %1
sk:  na %1

[ctx: Please retain parenthesis and space]
en:  (overdue)
sk:  (po termíne)

en: Filtering by tags
sk: Filtrovanie podľa značiek

en: All Tasks
sk: Všetky úlohy

en: Remove filtering tag
sk: Odstrániť značku filtrovania

en: Every week | Every %1 weeks
sk[0]: Každý týždeň
sk[1]: Každé %1 týždne
sk[2]: Každých %1 týždňov

en: Every week on | Every %1 weeks on
sk[0]: Každý týždeň v
sk[1]: Každé %1 týždne v
sk[2]: Každých %1 týždňov v

en: Every year on the %2 of %3 | Every %1 years on the %2 of %3
sk[0]: Každý rok v %2 z %3
sk[1]: Každé %1 roky v %2 z %3
sk[2]: Každých %1 rokov v %2 z %3

en: Never
sk: Nikdy

en: Every minute | Every %1 minutes
sk[0]: Každú minútu
sk[1]: Každé %1 minúty
sk[2]: Každých %1 minút

en: Every hour | Every %1 hours
sk[0]: Každú hodinu
sk[1]: Každé %1 hodiny
sk[2]: Každých %1 hodín

en: Every day | Every %1 days
sk[0]: Každý deň
sk[1]: Každé %1 dni
sk[2]: Každých %1 dní

en: Every month on the %2 | Every %1 months on the %2
sk[0]: Každý mesiac na %2
sk[1]: Každé %1 mesiace na %2
sk[2]: Každých %1 mesiacov na %2

en: Every year on the %2 day of the year | Every %1 years on the %2 day of the year
sk[0]: Každý rok v %2 deň roku
sk[1]: Každé %1 roky v %2 deň roku
sk[2]: Každých %1 rokov v %2 deň roku

en: Complex recurrence rule
sk: Zložité pravidlo opakovania

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Never ends
sk: Nikdy nekončí

en: Ends on %1
sk: Končí v %1

en: Ends after %1 occurrences
sk: Skončí sa po %1 výskytoch

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Highest priority)
sk: %1 (Najvyššia priorita)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-high priority)
sk: %1 (Stredne vysoká priorita)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Medium priority)
sk: %1 (Stredná priorita)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Mid-low priority)
sk: %1 (Stredne nízka priorita)

[ctx: %1 is the priority level number]
en: %1 (Lowest priority)
sk: %1 (Najnižšia priorita)

en: No set priority level
sk: Žiadna nastavená úroveň priority

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar Color
sk: Vybrať farbu kalendára

en: Tags
sk: Značky

en: Calendars
sk: Kalendáre

en: Min. Interval:
sk: Min. interval:

[ctx: %1 is a number]
en: %1 incidences were imported successfully.
sk: %1 výskytov bolo úspešne importovaných.

[ctx: %1 is the error message]
en: An error occurred importing incidences: %1
sk: Pri importovaní výskytov nastala chyba: %1

en: Import a calendar
sk: Importovať kalendár

en: Would you like to merge this calendar file's events and tasks into one of your existing calendars, or would prefer to create a new calendar from this file?
sk: Chcete spojiť udalosti a úlohy tohto súboru kalendára s jedným z vašich existujúcich kalendárov, alebo chcete radšej vytvoriť nový kalendár z tohto súboru?

en: This event is recurring
sk: Táto udalosť sa opakuje

en: This event has reminder | This event has reminders
sk[0]: Táto udalosť má pripomienku
sk[1]: Táto udalosť má pripomienky
sk[2]: Táto udalosť má pripomienky

[ctx: %1 is a percentage number]
en: <b>%1%</b> Complete
sk: Kompletné <b>%1%</b>

en: <b>Calendar:</b>
sk: <b>Kalendár:</b>

en: <b>Tags:</b>
sk: <b>Značky:</b>

en: Remove %1 tag
sk: Odstrániť značku %1

en: <b>Date:</b>
sk: <b>Dátum:</b>

en: <b>Time:</b>
sk: <b>Čas:</b>

en: <b>Duration:</b>
sk: <b>Trvanie:</b>

en: <b>Priority level:</b>
sk: <b>Úroveň priority:</b>

en: <b>Completed:</b>
sk: <b>Dokončené:</b>

en: <b>Recurrence:</b>
sk: <b>Opakovanie:</b>

en: Except on:
sk: S výnimkou:

en: <b>Location:</b>
sk: <b>Umiestnenie:</b>

en: Unable to find location.
sk: Nie je možné nájsť umiestnenie.

en: <b>Description:</b>
sk: <b>Popis:</b>

en: <b>Attachment:</b> | <b>Attachments:</b>
sk[0]: <b>Príloha:</b>
sk[1]: <b>Prílohy:</b>
sk[2]: <b>Prílohy:</b>

en: <b>Reminders:</b>
sk: <b>Pripomienky:</b>

en: <b>Organizer:</b>
sk: <b>Organizér:</b>

en: <b>Guests:</b>
sk: <b>Hostia:</b>

en: Super-task
sk: Super úloha

en: Sub-task | Sub-tasks
sk[0]: Vedľajšia úloha
sk[1]: Vedľajšie úlohy
sk[2]: Vedľajšie úlohy

en: View
sk: Zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Mark Task as Incomplete
sk: Označiť úlohu ako nedokončenú

en: Mark Task as Complete
sk: Označiť úlohu ako dokončenú

en: Add Sub-Task
sk: Pridať vedľajšiu úlohu

en: Set priority...
sk: Nastaviť prioritu...

en: None
sk: Žiadna

en: 1 (highest priority)
sk: 1 (najvyššia priorita)

en: 2 (mid-high priority)
sk: 2 (stredne vysoká priorita)

en: 3 (mid-high priority)
sk: 3 (stredne vysoká priorita)

en: 4 (mid-high priority)
sk: 4 (stredne vysoká priorita)

en: 5 (medium priority)
sk: 5 (stredná priorita)

en: 6 (mid-low priority)
sk: 6 (stredne nízka priorita)

en: 7 (mid-low priority)
sk: 7 (stredne nízka priorita)

en: 8 (mid-low priority)
sk: 8 (stredne nízka priorita)

en: 9 (lowest priority)
sk: 9 (najnižšia priorita)

en: Set due date...
sk: Nastaviť dátum splnenia...

en: Today (%1)
sk: Dnes (%1)

en: Tomorrow (%1)
sk: Zajtra (%1)

en: In a week (%1)
sk: V týždni (%1)

en: In a month (%1)
sk: V mesiaci (%1)

en: Expand Main Drawer
sk: Rozbaliť hlavný priečinok

en: Collapse Main Drawer
sk: Zbaliť hlavný priečinok

en: Remove Tag
sk: Odstrániť značku

en: Choose a Task Calendar
sk: Vybrať kalendár úloh

en: Choose a Calendar
sk: Vybrať kalendár

en: Choose an Address Book
sk: Vybrať adresár

en: You won't be able to revert this action
sk: Túto akciu nebudete môcť vrátiť späť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Delete calendar
sk: Vymazať kalendár

[ctx: %1 is the type of the incidence (e.g event, todo, journal entry)]
en: Delete %1
sk: Vymazať %1

en: Do you want to delete item: "%1"?
sk: Chcete vymazať položku: "%1"?

en: Item "%1" has sub-items. Do you want to delete all related items, or just the currently selected item?
sk: Položka "%1" má vedľajšie položky. Chcete odstrániť všetky súvisiace položky alebo len aktuálne vybranú položku?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. This item also has sub-items.
    
    Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
    
    Deleting all will also delete sub-items!
sk: Položka kalendára "%1" sa opakuje vo viacerých dátumoch. Táto položka má aj vedľajšie položky.
    
    Chcete vymazať vybraný výskyt z %2, aj budúce výskyty alebo všetky jej výskyty?
    
    Vymazaním všetkých sa vymažú aj vedľajšie položky!

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete the selected occurrence on %2, also future occurrences, or all of its occurrences?
sk: Položka kalendára "%1" sa opakuje vo viacerých dátumoch. Chcete vymazať vybraný výskyt z %2, aj budúce výskyty alebo všetky jej výskyty?

en: Only Delete Current
sk: Vymazať iba aktuálne

en: Also Delete Future
sk: Tiež vymazať budúce

en: Delete Only This
sk: Vymazať iba toto

en: Delete All
sk: Vymazať všetko

[ctx: %1 is incidence type]
en: Edit %1
sk: Upraviť %1

[ctx: %1 is incidence type]
en: Add %1
sk: Pridať %1

en: Invalid dates provided.
sk: Zadané neplatné dátumy.

en: End date cannot be before start date.
sk: Dátum ukončenia nesmie byť skorší ako dátum začiatku.

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Calendar:
sk: Kalendár:

en: Summary:
sk: Súhrn:

en: Completion:
sk: Dokončenie:

en: All day
sk: Celý deň

en: Start:
sk: Začiatok:

en: Due:
sk: Termín:

en: End:
sk: Koniec:

en: Timezone:
sk: Časové pásmo:

en: Repeat:
sk: Opakovanie:

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Yearly
sk: Ročne

en: Custom
sk: Vlastné

en: Every:
sk: Každých:

en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dni

en: week | weeks
sk[0]: týždeň
sk[1]: týždne
sk[2]: týždne

en: month | months
sk[0]: mesiac
sk[1]: mesiace
sk[2]: mesiace

en: year | years
sk[0]: rok
sk[1]: roky
sk[2]: roky

en: On:
sk: V:

[ctx: %1 is the day number of month]
en: The %1 of each month
sk: %1 každého mesiaca

[ctx: the weekOfMonth dayOfWeekString of each month]
en: The %1 %2 of each month
sk: %1 %2 každého mesiaca

en: Ends:
sk: Končí:

en: On
sk: V

en: After
sk: Po

en: occurrence | occurrences
sk[0]: výskyt
sk[1]: výskyty
sk[2]: výskyty

en: Exceptions:
sk: Výnimky:

en: Add Recurrence Exception
sk: Pridať výnimku z opakovania

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Show map
sk: Zobraziť mapu

en: Description:
sk: Popis:

en: Tags:
sk: Značky:

en: Tap to set tags…
sk: Ťuknutím nastaviť značky...

en: Click to set tags…
sk: Kliknutím nastaviť značky...

en: Manage tags…
sk: Spravovať značky…

en: Reminders:
sk: Pripomienky:

en: Add Reminder
sk: Pridať pripomienku

en: Attendees:
sk: Účastníci:

en: Name:
sk: Názov:

en: Required
sk: Vyžadované

en: Status:
sk: Stav:

en: Request RSVP
sk: Vyžiadať RSVP

en: Add Attendee
sk: Pridať účastníka

en: Choose from Contacts
sk: Vybrať z kontaktov

en: Fill in Manually
sk: Vyplniť ručne

en: Attachments:
sk: Prílohy:

en: Add Attachment
sk: Pridať prílohu

en: Change incidence date
sk: Zmeniť dátum výskytu

en: The item you are trying to change is a recurring item. Should the changes be applied only to this single occurrence, also to future items, or to all items in the recurrence?
sk: Položka, ktorú sa snažíte zmeniť, je opakujúca sa položka. Majú sa zmeny aplikovať len na tento jediný výskyt, tiež na budúce položky alebo na všetky položky v opakovaní?

en: Only This Item
sk: Iba táto položka

en: Also Future Items
sk: Tiež budúce položky

en: All Occurrences
sk: Všetky výskyty

en: Mark Incomplete
sk: Označiť nedokončené

en: Mark Complete
sk: Označiť dokončené

en: Undo:
sk: Späť:

en: Redo:
sk: Znovu:

en: Refresh All Calendars
sk: Obnoviť všetky kalendáre

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Undo
sk: Späť

en: Redo
sk: Znovu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View all tasks
sk: Zobraziť všetky úlohy

en: Priority:
sk: Priorita:

en: Unassigned
sk: Nepriradená

en: 1 (Highest Priority)
sk: 1 (Najvyššia priorita)

en: 5 (Medium Priority)
sk: 5 (Stredná priorita)

en: 9 (Lowest Priority)
sk: 9 (Najnižšia priorita)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Return to Location
sk: Návrat do umiestnenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: 3 Days
sk: 3 dni

en: Day
sk: Deň

en: Schedule
sk: Rozvrh

en: Tasks
sk: Úlohy

[ctx: @action:button]
en: Reset
sk: Obnoviť

en: All day or Multi day
sk: Celodenný alebo viacdňový

[ctx: Date has no events or tasks set]
en: Clear day.
sk: Vyčistiť deň.

en: Tap
sk: Ťuknutie

en: Click
sk: Kliknutie

en: Nothing on the books today. %1 to add something.
sk: Dnes v záznamoch nič nie je. %1 na pridanie niečoho.

[ctx: %1 is the name of the event]
en: %1 (Day %2 of %3)
sk: %1 (Deň %2 z %3)

en: Runs all day
sk: Prebieha celý deň

en: Starts at %1
sk: Začína o %1

en: Ends at %1
sk: Končí o %1

en: Runs All Day
sk: Prebieha celý deň

en: <b>Today</b>
sk: <b>Dnes</b>

en: Previous Week
sk: Predchádzajúci týždeň

en: Next Week
sk: Nasledujúci týždeň

en: Now
sk: Teraz

[ctx: @action:inmenu open week view]
en: Week
sk: Týždeň

[ctx: @action:inmenu open 3 days view]
en: 3 Days
sk: 3 dni

[ctx: @action:inmenu open day view]
en: Day
sk: Deň

en: Previous Month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Next Month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Priority %1
sk: Priorita %1

en: No set priority
sk: Žiadna nastavená priorita

en: No task calendars enabled.
sk: Nie sú povolené žiadne kalendáre úloh.

en: Calendar is not enabled
sk: Kalendár nie je povolený

en: Enable
sk: Povoliť

en: No tasks completed
sk: Žiadne dokončené úlohy

en: No tasks left to complete
sk: Nezostali žiadne úlohy na dokončenie

en: Show Completed
sk: Zobraziť dokončené

en: Completed Tasks in %1
sk: Dokončené úlohy v %1

en: Completed Tasks
sk: Dokončené úlohy

en: Create a New Task…
sk: Vytvoriť novú úlohu...

en: Quickly Add a New Task.
sk: Rýchlo pridať novú úlohu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit calendar…
sk: Upraviť kalendár...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar
sk: Aktualizovať kalendár

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar
sk: Vymazať kalendár

[ctx: @action:inmenu]
en: Set calendar colour…
sk: Nastaviť farbu kalendára...

[ctx: @action:inmenu]
en: Calendar source settings…
sk: Nastavenia zdroja kalendára...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update calendar source
sk: Aktualizovať zdroj kalendára

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete calendar source
sk: Vymazať zdroj kalendára

[ctx: @action:menu]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: @action:menu]
en: Sort Tasks
sk: Zoradiť úlohy

[ctx: @action:menu]
en: Go
sk: Prejsť

[ctx: @action:menu]
en: Create
sk: Vytvoriť

[ctx: @action:menu]
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sort Tasks
sk: Zoradiť úlohy

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Accounts
sk: Účty

en: Add New Calendar Source…
sk: Pridať nový zdroj kalendára…

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Use popup to show incidence information
sk: Použiť vyskakovacie okno na zobrazenie informácií o výskyte

en: Show tasks in calendar views
sk: Ukázať úlohy v zobrazeniach kalendára

en: Show sub-tasks in calendar views
sk: Ukázať vedľajšie úlohy v zobrazeniach kalendára

en: Past event transparency
sk: Transparentnosť minulých udalostí

en: Month view settings
sk: Nastavenia pre zobrazenie mesiaca

en: Month view mode
sk: Režim zobrazenia mesiaca

en: Swipeable month grid
sk: Posuvná mesačná mriežka

en: Basic month grid
sk: Základná mesačná mriežka

en: Swipeable month grid requires higher system performance.
sk: Posuvná mesačná mriežka si vyžaduje vyšší výkon systému.

en: Weekday label alignment
sk: Zarovnanie označení dní týždňa

en: Left
sk: Vľavo

en: Center
sk: Stred

en: Right
sk: Vpravo

en: Weekday label length:
sk: Dĺžka označení dní týždňa:

en: Full name (Monday)
sk: Celý názov (Pondelok)

en: Abbreviated (Mon)
sk: Skrátené (Po)

en: Letter only (M)
sk: Len písmeno (P)

en: Show week numbers
sk: Zobraziť čísla týždňov

en: Grid border width (pixels):
sk: Šírka okraja mriežky (v pixeloch):

en: Week view settings
sk: Nastavenia pre zobrazenie týždňa

en: Week view mode
sk: Režim zobrazenia týždňa

en: Swipeable week view
sk: Posuvné zobrazenie týždňa

en: Basic week view
sk: Základné zobrazenie týždňa

en: Swipeable week view requires higher system performance.
sk: Posuvné zobrazenie týždňa si vyžaduje vyšší výkon systému.

en: Schedule View settings
sk: Nastavenia pre zobrazenie rozvrhu

en: Schedule view mode
sk: Režim zobrazenia rozvrhu

en: Swipeable schedule view
sk: Posuvné zobrazenie rozvrhu

en: Basic schedule view
sk: Základné zobrazenie rozvrhu

en: Swipeable schedule view requires higher system performance.
sk: Posuvné zobrazenie rozvrhu si vyžaduje vyšší výkon systému.

en: Show week headers
sk: Zobraziť hlavičky týždňov

en: Tasks View settings
sk: Nastavenia pre zobrazenie úloh

en: Show completed sub-tasks
sk: Zobraziť dokončené vedľajšie úlohy

en: Maps
sk: Mapy

en: Enable maps
sk: Povoliť mapy

en: May cause crashing on some systems.
sk: Na niektorých systémoch môže spôsobiť zlyhanie.

en: Location marker
sk: Označenie umiestnenia

en: Circle (shows area of location)
sk: Kruh (zobrazuje oblasť umiestnenia)

en: Pin (shows exact location)
sk: Špendlík (zobrazuje presnú polohu)

[ctx: %1 is 2 or more]
en: %1 days
sk: %1 dní

en: 1 day
sk: 1 deň

[ctx: %1 is 2 or mores]
en: %1 hours
sk: %1 hodín

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: %1 minutes
sk: %1 minút

en: %1 before start of event
sk: %1 pred začiatkom udalosti

en: %1 after start of event
sk: %1 po začiatku udalosti

en: On event start
sk: Pri začiatku udalosti

en: Manage Tags…
sk: Spravovať značky…

en: Show Menubar
sk: Zobraziť menu

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
sk: %1 (Nepripojený)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
sk: %1 (Predvolený)

[ctx: @action:menu]
en: Edit
sk: Upraviť

[ctx: text editing menu action]
en: Undo Text
sk: Vrátiť späť text

[ctx: text editing menu action]
en: Redo Text
sk: Znovu upraviť text

[ctx: text editing menu action]
en: Cut
sk: Vystrihnúť

[ctx: text editing menu action]
en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: text editing menu action]
en: Paste
sk: Vložiť

[ctx: text editing menu action]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: text editing menu action]
en: Select All
sk: Vybrať všetko

[ctx: @action:menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: @action:menu]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: text editing menu action]
en: Undo
sk: Späť

[ctx: text editing menu action]
en: Redo
sk: Znovu

[ctx: @action:menu]
en: Window
sk: Okno

[ctx: @action:menu]
en: Exit Full Screen
sk: Ukončiť režim celej obrazovky

[ctx: @action:menu]
en: Enter Full Screen
sk: Prejsť do režimu celej obrazovky

en: Home:
sk: Domov:

en: Contact
sk: Kontakt

en: New Contact…
sk: Nový kontakt...

en: Refresh All Address Books
sk: Obnoviť všetky adresáre

en: No address book selected
sk: Nie je vybraný žiadny adresár

en: The member with name <b>%1</b> is missing an email address
sk: Členovi s menom <b>%1</b> chýba emailová adresa

en: Contact does not exist any more
sk: Kontakt už neexistuje

[ctx: contact's name]
en: Name
sk: Meno

[ctx: @title:window]
en: Properties of Address Book %1
sk: Vlastnosti adresára %1

en: Both:
sk: Obe:

en: Work:
sk: Práca:

en: Other:
sk: Iné:

[ctx: @title:window]
en: Choose Address Book Color
sk: Vybrať farbu adresára

en: Done
sk: Hotovo

en: Select Email Address
sk: Zvoľte emailovú adresu

en: Contacts
sk: Kontakty

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit contact…
sk: Upraviť kontakt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete contact
sk: Vymazať kontakt

en: No contacts
sk: Žiadne kontakty

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit address book…
sk: Upraviť adresár…

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book
sk: Aktualizovať adresár

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address book
sk: Vymazať adresár

[ctx: @action:inmenu]
en: Set address book colour…
sk: Nastavenie farby adresára...

[ctx: @action:inmenu]
en: Address book source settings…
sk: Nastavenia zdroja adresára...

[ctx: @action:inmenu]
en: Update address book source
sk: Aktualizovať zdroj adresára

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete address source
sk: Vymazať zdroj adresára

en: Address book:
sk: Adresár

en: Contact name
sk: Meno kontaktu

en: Miss
sk: slečna

en: Mr.
sk: pán

en: Mrs.
sk: pani

en: Ms.
sk: pani

en: Prof.
sk: prof.

en: First name or chosen name
sk: Krstné meno alebo vybrané meno

en: Middle name or other name
sk: Stredné meno alebo iné meno

en: Family name:
sk: Priezvisko:

en: Surname or last name
sk: Priezvisko

en: Jr.
sk: ml.

en: Sr.
sk: st.

en: Alternative name
sk: Alternatívne meno

en: Add Contact
sk: Pridať kontakt

en: Edit Contact
sk: Upraviť kontakt

en: Business Information
sk: Firemné informácie

en: Current changes
sk: Aktuálne zmeny

en: External changes
sk: Externé zmeny

en: Address Book:
sk: Adresár:

en: Contact group name
sk: Názov skupiny kontaktov

en: Home
sk: Domov

en: Work
sk: Práca

en: Other
sk: Iné

en: Remove email
sk: Odstrániť email

en: Both
sk: Obe

en: Other…
sk: Iné…

en: Add email
sk: Pridať email

en: Messaging
sk: Odosielanie správ

en: Voice
sk: Hlas

en: Cell
sk: Mobil

en: Mailbox
sk: E-mailová schránka

en: Car
sk: Auto

en: Undefined
sk: Nedefinované

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit
sk: Upraviť

en: Call
sk: Volať

en: Select number to call
sk: Vybrať číslo, na ktoré sa má volať

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Select number to send message to
sk: Vybrať číslo, na ktoré sa má poslať správa

en: Send email
sk: Poslať email

en: Show QR Code
sk: Zobraziť QR kód

en: Contact information
sk: Informácie o kontakte

en: Nickname:
sk: Prezývka:

en: Blog Feed:
sk: Kanál pre blog:

en: Personal information
sk: Osobné informácie

en: Birthday:
sk: Dátum narodenia

en: Anniversary:
sk: Výročie:

en: Partner's name:
sk: Meno partnera:

en: Phone Number | Phone Numbers
sk[0]: Telefónne číslo
sk[1]: Telefónne čísla
sk[2]: Phone Numbers

en: Address | Addresses
sk[0]: Adresa
sk[1]: Adresy
sk[2]: Adresy

en: Organization:
sk: Organizácia:

en: Profession:
sk: Povolanie:

en: Title:
sk: Funkcia:

en: Department:
sk: Oddelenie:

en: Office:
sk: Funkcia:

en: Manager's name:
sk: Meno manažéra:

en: Email Address | Email Addresses
sk[0]: Emailová adresa
sk[1]: Emailové adresy
sk[2]: Emailové adresy

en: Delete contact
sk: Vymazať kontakt

en: QR Code
sk: QR kód

en: Creating QR code failed
sk: Vytvorenie QR kódu zlyhalo

en: Contact Books
sk: Zoznamy kontaktov

en: Add New Address Book Source…
sk: Pridať nový zdroj adresára...

en: Image request has been cancelled
sk: Požiadavka na obrázok bola zrušená

en: New Mail…
sk: Nová pošta…

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
sk: Bez predmetu

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Move to trash
sk: Presunúť do koša

en: Don't Mark as Important
sk: Neoznačovať ako dôležité

en: No mailbox selected
sk: Nie je vybratá žiadna e-mailová schránka

en: Select a mailbox from the sidebar.
sk: Vybrať e-mailovú schránku z bočného panela.

en: Mailbox is empty
sk: E-mailová schránka je prázdna

en: Mailboxes
sk: E-mailové schránky

en: Mail
sk: Pošta

en: This mail contains an invitation
sk: Tento e-mail obsahuje pozvánku

en: Configure %1
sk: Konfigurovať %1

en: Modify or delete this account agent.
sk: Zmeniť alebo vymazať tohto agenta účtov.

en: Add Account
sk: Pridať účet

en: Manage Tags
sk: Spravovať značky

en: Create a New Tag…
sk: Vytvoriť novú značku...

en: Quickly Add a New Tag.
sk: Rýchlo pridať novú značku.
