kmail - en to ar translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
ar: غير مسمًّى

en: Wrong Crypto Plug-In.
ar: ملحقة التّعمية خاطئة.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
ar: لم يُعثر على ملحقة تعمية مناسبة.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
ar: لم يُعثر على ملحقة %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
ar: تعذّر على ملحقة التّعمية ”%1“ تأكيد التّواقيع.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
ar: الرّسالة موقّعة، ولكن تعّذر التّحقّق من صلاحيّة التّوقيع.<br />السّبب: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
ar: لا تستطيع ملحقة التّعمية ”%1“ فكّ تعمية الرّسائل.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
ar: تعذّر على ملحقة التّعمية ”%1“ فكّ تعمية الرّسائل.

en: Error: %1
ar: خطأ: %1
