kmail-1.1 - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Spam/Ham
br: Spam/Postel reoliek

en: Watched/Ignored
br: Gwellet/Divrud

en: Encryption
br: Enrinegadur

en: Signature
br: Sinadur

en: Status
br: Stad

en: Sender
br: Kaser

en: Date
br: Deiziad

en: Size
br: Ment

en: Folder
br: Renkell

en: Remove
br: Lemel

en: Message List
br: Roll ar c'hemennadoù

en: &Move Here
br: Dilec'hiañ amañ

en: &Copy Here
br: &Eilañ amañ

en: C&ancel
br: &Nullañ
