kmail-1.1 - en to br translation catalogue (58 entries)

en: Certificate import status:
br: Stad enporzh an testeni :

en: Certificate import details:
br: Munudoù diwar-benn enporzh an testeni :

en: Encrypted message
br: Kemennad rineget

en: End of encrypted message
br: Fin ar c'hemennad enrineget

en: End of signed message
br: Dibenn ar c'hemnnad sinet

en: Add...
br: Ouzhpennañ ...

en: Modify...
br: Kemmañ ...

en: No Subject
br: Dodenn ebet

[ctx: View->]
en: &Headers
br: Reollinoù

en: Date:
br: Deiziad :

en: From:
br: Digant :

en: CC:
br: CC :

en: BCC:
br: BCC :

en: Reply to:
br: Eilgeriañ da :

en: Good signature
br: Sinadur mat

en: No signature found
br: N'eo ket bet kavet ur sinadur

en: Error verifying the signature
br: Fazi en ur gwiriekaat ar sinadur

en: Good signature.
br: Sinadur mat .

en: One key has expired.
br: Kabac'het eo an alc'hwez.

en: The signature has expired.
br: Kabac'het eo ar sinadur.

en: CRL not available.
br: N'eo ket da gaout CRL.

en: A system error occurred.
br: Degouezhet ez eus ur fazi reizhiad.

en: Status
br: Stad

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
br: Implijit an nodrezh in&gal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
br: Dibarzhoù

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
br: Bez' ez eus un restr gant an anv « %1 » endeo. Ha fellout a ra deoc'h e rasklañ ?

en: Save Attachments To
br: Enrollañ ar stagadennoù e

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
br: stagadenn.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
br: stagadenn.%1

en: KMail Question
br: Goulenn KMail

en: body part
br: korf ar c'hemennad

en: Description
br: Deskrivadur

en: Type
br: Seurt

en: Size
br: Ment

en: KMail Error
br: Fazi KMail

en: Show certificate 0x%1
br: Diskouez an testeni 0x%1

en: Address copied to clipboard.
br: Chomlec'h eilet er golver.

en: Attachment: %1
br: Stagadenn : %1

en: Opening URL...
br: Emaon o tigeriñ an URL ...

[ctx: to open]
en: Open
br: Digeriñ

[ctx: to view something]
en: View
br: Gwel

en: Save As...
br: Enrollañ e ...

en: Copy
br: Eilañ

en: Properties
br: Perzhioù

[ctx: View->]
en: &Attachments
br: &Stagadennoù

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
br: &Evel arlunioù

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
br: &Mistr

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
br: &Enlinennet

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
br: &Kuzhet

en: &Set Encoding
br: &Lakaat ar godadur

en: Auto
br: Emgefreek

en: Copy Link Address
br: Eilañ chomlec'h al liamm

en: Open URL
br: Digeriñ an URL

en: &Find in Message...
br: &Klask er kemennad ...

en: Save &As...
br: Enrollañ e ...

en: Open With...
br: Digeriñ gant ...

en: Save All Attachments...
br: Enrollañ an holl stagadennoù ...

en: URL copied to clipboard.
br: URL eilet er golver.
