kmail - en to cs translation catalogue (353 entries)

en: Sorry, certificate could not be imported.
cs: Bohužel, certifikát nelze importovat.

en: Reason: %1
cs: Příčina: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
cs: V této zprávě nebyly nalezeny žádné certifikáty.

en: Certificate import status:
cs: Stav importu certifikátu:

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
cs[0]: Importován 1 nový certifikát.
cs[1]: Importovány %1 nové certifikáty.
cs[2]: Importováno %1 nových certifikátů.

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
cs[0]: Jeden certifikát nebyl změněn.
cs[1]: %1 certifikáty nebyly změněny.
cs[2]: %1 certifikátů nebylo změněno.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
cs[0]: Jeden soukromý klíč byl importován.
cs[1]: %1 soukromé klíče byly importovány.
cs[2]: %1 soukromých klíčů bylo importováno.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
cs[0]: Jeden soukromý klíč nebyl změněn.
cs[1]: %1 soukromé klíče nebyly změněny.
cs[2]: %1 soukromých klíčů nebylo změněno.

en: Sorry, no details on certificate import available.
cs: Nejsou dostupné žádné podrobnosti o importu certifikátů.

en: Certificate import details:
cs: Podrobnosti o importu certifikátů:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
cs: Selhání: %1 (%2)

en: Encapsulated message
cs: Zapouzdřená zpráva

en: End of encapsulated message
cs: Konec zapouzdřené zprávy

en: This message is encrypted.
cs: Tato zpráva je šifrovaná.

en: Decrypt Message
cs: Dešifrovat zprávu

en: Please wait while the message is being decrypted...
cs: Prosím, počkejte než bude zpráva dešifrována...

en: The message is encrypted for the following keys:
cs: Zpráva je šifrována pro následující klíče:

en: Hide Details
cs: Skrýt podrobnosti

en: unknown key
cs: Neznámý klíč

[ctx: Encrypted message (status/type of compliance)]
en: Encrypted message (%1)
cs: Zašifrovaná zpráva (%1)

en: Encrypted message
cs: Zašifrovaná zpráva

en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

en: Encrypted message (decryption not possible)
cs: Zašifrovaná zpráva (dešifrování není možné)

en: Reason:
cs: Důvod:

en: Could not decrypt the data.
cs: Nelze dešifrovat data.

en: End of encrypted message
cs: Konec šifrované zprávy

en: <b>Note:</b> This is an HTML message. For security reasons, only the raw HTML code is shown. If you trust the sender of this message then you can activate formatted HTML display for this message <a href='kmail:showHTML'>by clicking here</a>.
cs: <b>Poznámka:</b> Toto je zpráva v HTML. Z bezpečnostních důvodů je zobrazen pouze čistý HTML kód. Pokud odesilateli této zprávy důvěřujete, můžete aktivovat zobrazování formátovaného HTML pro tuto zprávu kliknutím <a href='kmail:showHTML'>zde</a>.

en: <b>Note:</b> This HTML message may contain external references to images etc. For security/privacy reasons external references are not loaded. If you trust the sender of this message then you can load the external references for this message <a href='kmail:loadExternal'>by clicking here</a>.
cs: <b>Poznámka:</b> Tato HTML zpráva může obsahovat externí odkazy na obrázky, soubory atd. Z bezpečnostních důvodů a z důvodu ochrany soukromí nejsou tyto odkazy načteny. Pokud odesílateli důvěřujete, můžete aktivovat zobrazování externích odkazů kliknutím <a href='kmail:loadExternal'>zde</a>.

en: Please wait while the signature is being verified...
cs: Prosím, počkejte než bude ověřen podpis...

en: End of signed message
cs: Konec podepsané zprávy

[ctx: @title:window]
en: Key Changed
cs: Klíč byl změněn

[ctx: @action:button]
en: Store
cs: Uložit

en: DKIM Key
cs: Klíč DKIM

en: Inserted
cs: Vloženo

en: Last Used
cs: Naposledy použité

en: Copy Key
cs: Kopírovat klíč

en: Remove Key | Remove Keys
cs[0]: Odstranit klíč
cs[1]: Odstranit klíče
cs[2]: Odstranit klíče

en: Do you want to delete this key? | Do you want to delete these keys?
cs[0]: Přejete si skutečně smazat tento klíč?
cs[1]: Přejete si skutečně smazat tyto klíče?
cs[2]: Přejete si skutečně smazat tyto klíče?

en: Delete Key | Delete Keys
cs[0]: Smazat klíč
cs[1]: Smazat klíče
cs[2]: Smazat klíče

en: Delete All
cs: Smazat vše

en: Do you want to delete all keys?
cs: Přejete si smazat všechny klíče?

[ctx: @title:window]
en: Delete Keys
cs: Smazat klíče

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
cs: Hledat...

en: Must be signed
cs: Musí být podepsán

en: Can be signed
cs: Může být podepsán

en: Ignore if not signed
cs: Ignorovat pokud není podepsán

[ctx: @action:button]
en: Export...
cs: Exportovat...

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
cs: Nastavit pravidlo

[ctx: @action:button]
en: Add Rule...
cs: Přidat pravidlo...

[ctx: @action:button]
en: Import...
cs: Importovat...

en: No rules found
cs: Nenalezeny žádná pravidla

[ctx: @title:window]
en: Export Rules
cs: Exportovat pravidla

[ctx: @title:window]
en: Import Rules
cs: Importovat pravidla

en: No rules imported.
cs: Žádná pravidla nebyla importována.

en: Domain
cs: Doména

en: Active
cs: Aktivní

en: List-ID
cs: Seznam ID

en: From
cs: Od

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: Priority
cs: Priorita

en: Add...
cs: Přidat...

en: Modify...
cs: Změnit...

en: Duplicate Rule
cs: Duplikovat pravidlo

en: Remove Rule
cs: Odstranit pravidlo

en: Do you want to delete this rule?
cs: Přejete si skutečně smazat toto pravidlo?

[ctx: @title:window]
en: Delete Rule
cs: Smazat pravidlo

en: Do you want to delete all the rules?
cs: Opravdu si přejete smazat všechna pravidla?

[ctx: @title:window]
en: Delete Rules
cs: Smazat pravidla

[ctx: @title:window]
en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

[ctx: @title:window]
en: Modify Rule
cs: Upravit pravidlo

[ctx: @option:check]
en: Enabled
cs: Povoleno

en: Domain:
cs: Doména:

en: List-Id:
cs: Seznam ID:

en: From:
cs: Z:

en: Rule:
cs: Pravidlo:

en: Priority:
cs: Priorita:

en: Recheck DKIM Signature
cs: Znovu zkontrolovat pravidlo DKIM

en: Update DKIM key
cs: Aktualizovat klíč DKIM

en: Rules...
cs: Pravidla...

en: Unknown
cs: Neznámý

en: DKIM: valid (signed by %1)
cs: DKIM: platný (podepsal %1)

en: Missing signature.
cs: Chybějící podpis.

en: Public key is too small.
cs: Veřejný klíč je příliš malý.

en: Problem during converting public key
cs: Problém při konverzi veřejného klíče

en: Signature expired
cs: Podpis vypršel

en: Public Key too small
cs: Veřejný klíč je příliš malý

en: %1: None
cs: %1: Žádný

en: %1: Valid (Signed by %2)
cs: %1: Platný (Podepsal %2)

en: %1: Valid
cs: %1: Platný

en: Not Signed
cs: Nepodepsán

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Date:
cs: Datum:

en: Message-Id:
cs: ID zprávy:

en: To:
cs: Do:

en: Reply To:
cs: Odpovědět komu:

en: CC:
cs: Kopie:

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: Sender:
cs: Odesílatel:

en: resent from:
cs: přeposláno od:

en: resent to:
cs: přeposlat komu:

en: No Subject
cs: Žádný předmět

en: Spam Status:
cs: Stav spamu:

en: Printing mode
cs: Režim tisku

en: [vcard]
cs: [Vizitka]

en: Attachments:
cs: Přílohy:

en: Security:
cs: Zabezpečení:

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
cs: %1% pravděpodobnost spamu s jistotou %3%.
    
    Celá zpráva:
    Pravděpodobnost=%2
    Jistota=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
cs: %1% pravděpodobnost spamu.
    
    Celá zpráva:
    Pravděpodobnost=%2

en: No Spam agent
cs: Žádný spam agent

en: Error evaluating spam score
cs: Chyba při vyhodnocování skóre spamu

en: %1.
    
    Full report:
    %2
cs: %1.
    
    Plné hlášení:
    %2

[ctx: View->]
en: &Headers
cs: &Hlavičky

en: Choose display style of message headers
cs: Vybrat styl zobrazení hlaviček zpráv

en: Date:
cs: Datum:

en: From:
cs: Od:

en: [vCard]
cs: [Vizitka]

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
cs: Komu:

en: CC:
cs: Kopie:

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: Reply to:
cs: Odpovědět na:

[ctx: @action]
en: Ignore
cs: Ignorovat

[ctx: @action]
en: Send
cs: Odeslat

[ctx: @action]
en: Send Deny
cs: Odeslat zamítnutí

[ctx: @title:window]
en: Configure Remote Content
cs: Nastavit vzdálený obsah

en: Status
cs: Stav

en: Do you want to delete this rule '%1'?
cs: Přejete si skutečně smazat toto pravidlo '%1'?

[ctx: @title:window]
en: Edit Remote Content
cs: Upravit vzdálený obsah

[ctx: @title:window]
en: Add Remote Content
cs: Přidat vzdálený obsah

[ctx: @title:window]
en: Add new Url
cs: Přidat novou URL

en: Configure
cs: Nastavit

en: Remote Content
cs: Vzdálený obsah

en: Authorize %1
cs: Udělit oprávnění %1

en: Authorize all Urls
cs: Udělit oprávnění všem URL

en: Authorized
cs: Přístup povolen

en: Blocked
cs: Blokován

[ctx: @label:textbox]
en: Domain:
cs: Doména:

[ctx: @title:window]
en: Details
cs: Podrobnosti

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
cs: Toto může být podvodná zpráva <a href="scamdetails">(Podrobnosti...)</a>

[ctx: @action]
en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

[ctx: @action]
en: I confirm it's not a scam
cs: Potvrzuji, že nejde o podvodnou zprávu

[ctx: @action]
en: Add email to whitelist
cs: Přidat e-mail na bílou listinu

[ctx: @action]
en: Disable scam detection for all messages
cs: Úplně vypnout detekci podvodných zpráv

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
cs: Tato zpráva obsahuje odkaz jenž lze přečíst jako '%1' ale ve skutečnosti ukazuje na '%2'. To často bývá součástí podvodných zpráv.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
cs: Tato zpráva obsahuje odkaz jenž ukazuje na číselnou IP adresu (%1) namísto klasické textové adresy. To často bývá součástí podvodných zpráv.

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
cs: Tato zpráva obsahuje odkaz jenž ukazuje na šestnáctkovou IP adresu (%1) namísto klasické textové adresy. To často bývá součástí podvodných zpráv.

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
cs: Tato zpráva obsahuje odkaz (%1) jenž obsahuje vícero http://. Ten často bývá součástí podvodných zpráv.

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
cs: Zpráva obsahuje formulář. Ten často bývá součástí podvodných zpráv.

en: Details:
cs: Podrobnosti:

en: Impossible to expand '%1'.
cs: Nelze rozvinout '%1'.

note: i18n: ectx: label, entry (PrintSelectedText), group (Print)
en: Only print selected text in viewer
cs: Pouze vytisknout text vybraný v prohlížeči

note: i18n: ectx: label, entry (RespectExpandCollapseSettings), group (Print)
en: Respect expand/collapse quote mark which is defined in settings during printing.
cs: Respektovat značku svinutí/rozvinutí, která je zadána v nastavení během tisku.

note: i18n: ectx: label, entry (PrintBackgroundColorImages), group (Print)
en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
cs: Určuje zda je při tisku použita barva pozadí a obrázky.

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysShowEncryptionSignatureDetails), group (Print)
en: Always show encryption/signature details when we print message
cs: Vždy zobrazit podrobnosti šifrování/podpisu při tisku stránky

note: i18n: ectx: label, entry (BodyFont), group (Fonts)
en: Specifies the font to use for the message body
cs: Určuje font pro tělo zprávy

note: i18n: ectx: label, entry (PrintFont), group (Fonts)
en: Specifies the font to use for printing
cs: Určuje font pro tisk

note: i18n: ectx: label, entry (CloseAfterReplyOrForward), group (Reader)
en: Close message window after replying or forwarding
cs: Zavřít okno se zprávou po odpovědi či přesměrování

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Show expand/collapse quote marks
cs: Umožnit rozvinout/svinout citace

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
cs: Tuto volbu povolte, pokud si přejete zobrazovat různé úrovně citovaného textu. V opačném případě ji zakažte.

note: i18n: ectx: label, entry (CollapseQuoteLevelSpin), group (Reader)
en: Automatic collapse level:
cs: Automatická úroveň sbalení:

note: i18n: ectx: label, entry (ShrinkQuotes), group (Reader)
en: Reduce font size for quoted text
cs: Zmenšit velikost písma citovaného textu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShrinkQuotes), group (Reader)
en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
cs: Tuto volbu povolte, pokud si přejete zobrazovat citovaný text menším písmem.

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysDecrypt), group (Reader)
en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
cs: Vždy dešifrovat zprávy při prohlížení nebo se před dešifrováním zeptat

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Message Structure Viewer
cs: Prohlížeč struktury zprávy

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Show never
cs: Nikdy nezobrazovat

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Show always
cs: Vždy zobrazit

note: i18n: ectx: label, entry (headerPluginStyleName), group (Reader) i18n: ectx: label, entry (headerStyle), group (Reader)
en: What style of headers should be displayed
cs: Vyberte, jaký styl hlaviček by měl být zobrazen

note: i18n: ectx: label, entry (headerSetDisplayed), group (Reader)
en: How much of headers should be displayed
cs: Vyberte, jak velká část hlaviček by měla být zobrazena

note: i18n: ectx: label, entry (htmlMail), group (Reader)
en: Prefer HTML to plain text
cs: Upřednostňovat HTML před čistým textem

note: i18n: ectx: label, entry (htmlLoadExternal), group (Reader)
en: Allow messages to load external references from the Internet
cs: Umožnit zprávám načítat externí odkazy z Internetu

note: i18n: ectx: label, entry (attachmentStrategy), group (Reader)
en: How attachments are shown
cs: Jak jsou přílohy zobrazeny

note: i18n: ectx: label, entry (AccessKeyEnabled), group (Reader)
en: Activate Access Key
cs: Aktivovat přístupový klíč

note: i18n: ectx: label, entry (ScamDetectionEnabled), group (Reader)
en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
cs: KMail může analyzovat zprávy pro podezření na podvodnou zprávu hledáním technik obvykle používaných k vašemu oklamání

note: i18n: ectx: label, entry (ScamDetectionWhiteList), group (Reader)
en: List of emails in scam white list
cs: Seznam adres na bílé listině

note: i18n: ectx: label, entry (MailTrackingUrlEnabled), group (Reader)
en: Scan emails for tracking URLs
cs: Kontrolovat e-maily na sledující URL

note: i18n: ectx: label, entry (notSendWhenEncrypted), group (MDN)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
cs: Neodesílat oznámení MDN o šifrovaných zprávách

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
cs: Upravit hlavičky 'Od/Komu' v odpovědích na odpovědi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
cs: Implementace standardu iCalendar v aplikaci Microsoft Outlook je nedokonalá. Tato volba řeší jednu z chyb. Pokud uživatelé Outlooku nedostávají vaše odpovědi, povolte tuto volbu.

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Send groupware invitations in the mail body
cs: Posílat groupwarové pozvánky v těle zprávy

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
cs: Implementace standardu iCalendar v aplikaci Microsoft Outlook je nedokonalá. Tato volba řeší jednu z chyb. Pokud uživatelé Outlooku nedostávají vaše pozvánky, povolte tuto volbu.

note: i18n: ectx: label, entry (ExchangeCompatibleInvitations), group (Invitations)
en: Exchange-compatible invitation naming
cs: Pojmenování pozvánek kompatibilní s Exchange

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ExchangeCompatibleInvitations), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
cs: Microsoft Outlook, pokud je používán v kombinaci s Microsoft Exchange serverem, má problémy s porozuměním standardních groupwarových zpráv. Zapněte tuto funkci, pokud si přejete odesílat groupwarové pozvánky tak, aby jim rozuměl i Microsoft Exchange.

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: Automatic invitation sending
cs: Automatické posílání pozvánek

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
cs: Pokud je zapnuta tato volba, nezobrazuje se okno editoru zpráv, všechny pozvánky jsou odesílány automaticky. Pokud si přejete zprávu před odesláním vidět, volbu vypněte. Text však musí zůstat v iCalendar formátu, a proto byste jej neměli ručně upravovat.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteInvitationEmailsAfterSendingReply), group (Invitations) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDeleteInvitations)
en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
cs: Smazat e-mail s pozvánkou po té, kdy byla odeslána odpověď

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteInvitationEmailsAfterSendingReply), group (Invitations)
en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
cs: Pokud je tato volba zapnuta, přijaté zprávy s pozvánkou budou přesunuty do koše jakmile na ně odpovíte a tato odpověď bude úspěšně doručena.

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
cs: &Použít neproporcionální font

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastSelectedFolder), group (Todo)
en: The most recent selected folder used for Todo.
cs: Naposledy zvolená složka použitá pro úkoly.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastEventSelectedFolder), group (Event)
en: The most recent selected folder used for Event.
cs: Naposledy zvolená složka použitá pro události.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LastNoteSelectedFolder), group (Note)
en: The most recent selected folder used for Notes.
cs: Naposledy zvolená složka použitá pro poznámky.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Groupware Compatibility && Legacy Options
cs: Možnosti kompatibility groupware

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
cs: Zapněte tuto možnost, aby Outlook(tm) pochopil vaše odpovědi na pozvánky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
cs: Zahrnout hlavičky 'Od/Ko&mu' do odpovědí na pozvánky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
cs: Zapněte tuto možnost, aby Outlook(tm) pochopil vaše odpovědi na pozvánky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Send &invitations in the mail body
cs: Posí&lat pozvánky v těle zprávy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mExchangeCompatibleInvitations)
en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
cs: Microsoft Outlook, pokud je používán v kombinaci s Microsoft Exchange serverem, má problémy s porozuměním standardních groupwarových zpráv. Zapněte tuto funkci, pokud si přejete odesílat groupwarové pozvánky tak, aby jim rozuměl i Microsoft Exchange.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExchangeCompatibleInvitations)
en: Exchange-compatible invitation &naming
cs: Pojme&nování pozvánek kompatibilní s Exchange

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mAutomaticSending)
en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
cs: Pokud zvolíte, uživatel neuvidí okno editoru. Pozvánky se odešlou automaticky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutomaticSending)
en: &Automatic invitation sending
cs: &Automatické posílání pozvánek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPrintEmptySelectedText)
en: Print only selected text
cs: Vytisknout pouze vybraný text

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, respectExpandCollapseSettings)
en: Respect &expand/collapse quote marks settings
cs: R&espektovat nastavení značek svinutí/rozvinutí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, printBackgroundColorAndImages)
en: Print background color and images
cs: Tisknout barvu pozadí a obrázky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysShowEncryptionSignatureDetail)
en: Always show encryption/signature details
cs: Vždy zobrazit podrobnosti šifrování/podpisu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Settings)
en: Viewer settings
cs: Nastavení prohlížeče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&verride character encoding:
cs: Obejít kódo&vání znaků:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AccessKeyEnabled)
en: Enable access key
cs: Povolit přístupový klíč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShrinkQuotes)
en: Reduce font size for &quoted text
cs: Zmenšit velikost písma citovaného t&extu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowExpandQuotesMark)
en: Show &expand/collapse quote marks
cs: Umožnit rozbalit/sbalit citac&e

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collapseQuoteLevelLabel)
en: Automatic collapse &level:
cs: Automatická úroveň sba&lení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Minimum font size:
cs: &Minimální velikost písma:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
cs: Soubor s názvem "%1" již existuje. Opravdu si jej přejete přepsat?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
cs: Přepsat soubor?

en: Save Attachments To
cs: Uložit přílohy do

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
cs: příloha.1

[ctx: @title:window]
en: Save Attachment
cs: Uložit přílohu

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
cs: příloha.%1

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
cs: Část zprávy '%1' je šifrována. Přejete si šifrování ponechat při uložení?

en: KMail Question
cs: Dotaz KMailu

[ctx: @action:button]
en: Keep Encryption
cs: Ponechat šifrování

[ctx: @action:button]
en: Do Not Keep
cs: Neponechávat

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
cs: Část zprávy '%1' je podepsána. Přejete si podpis ponechat při uložení?

[ctx: @action:button]
en: Keep Signature
cs: Ponechat podpis

[ctx: 1 = file name, 2 = error string]
en: <qt>Could not write to the file<br /><filename>%1</filename><br /><br />%2</qt>
cs: <qt>Nelze zapsat soubor <br /><filename>%1</filename><br /><br />%2</qt>

[ctx: @title:window]
en: Error saving attachment
cs: Chyba při ukládání přílohy

en: Error saving attachment
cs: Chyba při ukládání přílohy

en: Found no attachments to save.
cs: Nenalezeny žádné přílohy k uložení.

en: message
cs: zpráva

en: Save Message | Save Messages
cs[0]: Uložit zprávu
cs[1]: Uložit zprávy
cs[2]: Uložit zprávy

en: File %1 could not be loaded.
cs: Soubor %1 nelze načíst.

[ctx: @title:window]
en: Error loading message
cs: Chyba při načítání zprávy

en: File %1 could not be created.
cs: Soubor %1 nelze vytvořit.

[ctx: @title:window]
en: Error saving message
cs: Chyba při ukládání zprávy

en: We cannot save message.
cs: Zprávu nemůžeme uložit.

en: Error saving message
cs: Chyba při ukládání zprávy

[ctx: Argument is the original name of the deleted attachment]
en: Deleted: %1
cs: Smazáno: %1

en: Open &with %1
cs: Otevřít &pomocí %1

en: body part
cs: část těla

en: Description
cs: Popis

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Could not generate print preview.
cs: Nelze vytvořit náhled před tiskem.

[ctx: @title:window]
en: Print Document
cs: Vytisknout dokument

en: Turn on HTML rendering for this message.
cs: Zapnout interpretaci HTML pro tuto zprávu.

en: Load external references from the Internet for this message.
cs: Pro tuto zprávu načíst externí odkazy z Internetu.

en: Work online.
cs: Pracovat připojen.

en: Decrypt message.
cs: Dešifrovat zprávu.

en: Show signature details.
cs: Zobrazit podrobnosti podpisu.

en: Hide signature details.
cs: Skrýt podrobnosti podpisu.

en: Show encryption details.
cs: Zobrazit podrobnosti šifrování.

en: Hide encryption details.
cs: Skrýt podrobnosti šifrování.

en: Expand all quoted text.
cs: Rozbalit všechen citovaný text.

en: Collapse quoted text.
cs: Sbalit citovaný text.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
cs: Nelze spustit správce certifikátů. Prosím zkontrolujte svoji instalaci.

en: KMail Error
cs: Chyba KMailu

en: Show certificate 0x%1
cs: Zobrazit certifikát 0x%1

en: &Open in Address Book
cs: &Otevřít v knize adres

en: &Copy Email Address
cs: &Kopírovat e-mailovou adresu

en: Address copied to clipboard.
cs: Adresa zkopírována do schránky.

en: Lookup the contact in KAddressbook
cs: Vyhledat kontakt v Knize adres

en: Attachment: %1
cs: Příloha: %1

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
cs: Zapouzdřená zpráva (předmět: %1)

en: Encapsulated Message
cs: Zapouzdřená zpráva

en: Unnamed attachment
cs: Nepojmenovaná příloha

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
cs: Zobrazit GnuPG Audit záznamy pro tuto operaci

en: Opening URL...
cs: Otevírání URL...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
cs: Opravdu si přejete spustit <filename>%1</filename>?

[ctx: @action:button]
en: Execute
cs: Spustit

en: Loading message...
cs: Načítá se zpráva...

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
cs: Odstranění přílohy může zneplatnit jakýkoliv digitální podpis v této zprávě.

[ctx: @title:window]
en: Delete Attachment
cs: Smazat přílohu

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
cs: &Otevřít pomocí

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
cs: &Ostatní...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
cs: &Otevřít pomocí...

[ctx: to open]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: to view something]
en: View
cs: Zobrazit

en: Scroll To
cs: Rolovat na

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Delete Attachment
cs: Smazat přílohu

en: Reply To Author
cs: Odpovědět autorovi

en: Reply To All
cs: Odpověď všem

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: The KDE Mail Client
cs: Poštovní klient KDE.

[ctx: @title:window]
en: View Attachment: %1
cs: Zobrazit přílohu: %1

[ctx: View->]
en: &Attachments
cs: Přílo&hy

en: Choose display style of attachments
cs: Vybrat styl zobrazení příloh

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
cs: &Jako ikony

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
cs: Zobrazit všechny přílohy jako ikony. Klikněte pro zobrazení.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
cs: &Inteligentně

en: Show attachments as suggested by sender.
cs: Zobrazit přílohy, jak doporučil odesilatel.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
cs: Vl&oženě

en: Show all attachments inline (if possible)
cs: Zobrazit přílohy, pokud možno, vloženě

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
cs: &Skrýt

en: Do not show attachments in the message viewer
cs: Nezobrazovat přílohy v prohlížeči zpráv

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
cs: Pouze v záhlaví

en: Show Attachments only in the header of the mail
cs: Zobrazit přílohy pouze v záhlaví emailu

en: &Set Encoding
cs: Nastavení &kódování

en: Auto
cs: Automaticky

en: Copy Text
cs: Kopírovat text

[ctx: @action]
en: Select All Text
cs: Vybrat všechen text

en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu adresu

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Show Message Structure
cs: Zobrazit strukturu zprávy

[ctx: @action]
en: &View Source
cs: Zobrazit zdro&j

en: &Save Message...
cs: Uložit zp&rávu...

[ctx: @action]
en: &Save Display Format
cs: &Uložit formát zobrazení

[ctx: @action]
en: &Reset Display Format
cs: Resetovat formát zob&razení

[ctx: @action]
en: Scroll Message Up
cs: Rolovat zprávu nahoru

[ctx: @action]
en: Scroll Message Down
cs: Rolovat zprávu dolů

[ctx: @action]
en: Scroll Message Up (More)
cs: Rolovat zprávu nahoru (více)

[ctx: @action]
en: Scroll Message Down (More)
cs: Rolovat zprávu dolů (více)

en: Toggle HTML Display Mode
cs: Přepnout režim HTML zobrazení

en: Toggle display mode between HTML and plain text
cs: Přepnout režim zobrazení mezi HTML a prostým textem

[ctx: @action]
en: Load external references
cs: Načíst externí odkazy

[ctx: @action]
en: Speak Text
cs: Přečíst text

[ctx: @action]
en: Share Text...
cs: Sdílet text...

[ctx: @action]
en: Copy Image Location
cs: Kopírovat umístění obrázku

en: &Find in Message...
cs: Nají&t ve zprávě...

en: Disable Emoticon
cs: Zakázat emotikon

en: Save &As...
cs: Uložit j&ako...

en: Open With...
cs: Otevřít pomocí...

en: Save All Attachments...
cs: Uložit všechny přílohy...

en: The network is broken.
cs: Síť je přerušena.

[ctx: @title:window]
en: Check Phishing URL
cs: Zkontrolovat URL Phishing

en: The URL %1 is not valid.
cs: URL %1 je neplatné.

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
cs: Tato webová stránka je malware, chcete pokračovat s jejím zobrazením?

en: Copy Email Address
cs: Zkopírovat e-mailovou adresu

[ctx: @title:window]
en: Message as Plain Text
cs: Zpráva ve formátu čistého textu

en: URL copied to clipboard.
cs: URL zkopírováno do schránky.

en: Message loading failed: %1.
cs: Načtení zprávy selhalo: %1.

en: Message not found.
cs: Zpráva nenalezena.

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>Note that opening an attachment may compromise your system's security.
cs: Otevřít přílohu <filename>%1</filename>?<nl/>Upozornění: otevřením přílohy můžete ohrozit bezpečnost svého systému.

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
cs: Otevřít přílohu?

en: &Open With '%1'
cs: &Otevřít pomocí '%1'

en: Open &With...
cs: Otevřít &pomocí...

en: Do not ask again
cs: Znovu se nedotazovat

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
cs: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />z<br />p<br />r<br />á<br />v<br />a</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
cs: <qt><br />N<br />e<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />Z<br />p<br />r<br />á<br />v<br />a</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
cs: <qt><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />z<br />p<br />r<br />á<br />v<br />a<br /></qt>

[ctx: 'Calendar Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />C<br />a<br />l<br />e<br />n<br />d<br />a<br />r<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
cs: <qt><br />Z<br />p<br />r<br />á<br />v<br />a<br /> <br />k<br />a<br />l<br />e<br />d<br />á<br />ř<br />e<br /></qt>

en: Click to toggle between HTML, plain text and calendar.
cs: Kliknutím přepnete mezi HTML, prostým textem a kalendářem.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
cs: <qt>Pozvánky jsou obvykle odesílány jako přílohy. Zde můžete provést změnu, která zajistí odeslání přímo v těle zprávy. To je důležité především pro odesílání pozvání a odpovědí Microsoft Outlooku. <br />Pokud toto nastavení provedete, nebudou zprávy obsahovat popisný text pro poštovní klienty. Uživatelé, kteří používají poštovní klienty nepoužívající pozvánky, uvidí nesrozumitelný text. <br />Uživatelé používající poštovní klienty se schopností pracovat s pozvánkami nebudou mít žádné problémy pracovat ani s touto verzí.</qt>

en: Speak Text
cs: Přečíst text

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
cs: Zdroj

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
cs: HTML zdroj

[ctx: @action - For we don't know if it's one or many attachments]
en: Open folder where attachment was saved
cs: Otevřít složku, kam byla příloha uložena

[ctx: @action]
en: Open File
cs: Otevřít soubor

[ctx: @action]
en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
cs[0]: Otevřít složku, kam byla příloha uložena
cs[1]: Otevřít složku, kam byla příloha uložena
cs[2]: Otevřít složku, kam byla příloha uložena

[ctx: @action]
en: Open folder where PDF file was saved
cs: Otevřít složku, kam byl soubor PDF uložen

en: KMail was unable to open the attachment.
cs: KMail nemohl otevřít přílohu.

[ctx: @action:button]
en: Next Message
cs: Následující zpráva

[ctx: @action:button]
en: Previous Message
cs: Předchozí zpráva
