kmail - en to el translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
el: Χωρίς όνομα

en: Wrong Crypto Plug-In.
el: Εσφαλμένο πρόσθετο κρυπτογράφησης.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
el: Δε βρέθηκε κατάλληλο πρόσθετο κρυπτογράφησης.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
el: Δε βρέθηκε πρόσθετο %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
el: Αδυναμία επαλήθευσης υπογραφών από το πρόσθετο κρυπτογράφησης «%1».

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
el: Το μήνυμα είναι υπογεγραμμένο, αλλά η εγκυρότητα της υπογραφής δεν μπορεί να επαληθευτεί. <br />Αιτία: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
el: Το πρόσθετο κρυπτογράφησης "%1" δεν μπορεί να αποκρυπτογραφήσει μηνύματα.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
el: Το πρόσθετο κρυπτογράφησης "%1" δεν μπόρεσε να αποκρυπτογραφήσει τα δεδομένα.

en: Error: %1
el: Σφάλμα: %1
