kmail - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
fa: وصله رمز نادرست.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
fa: وصله رمز مناسبی یافت نشد.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
fa: وصله %1 یافت نشد.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
fa: پیام امضا نشده است، اما اعتبار امضا را نمی‌توان وارسی کرد. <br />دلیل: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
fa: وصله رمز »%1« نمی‌تواند پیامها را سرگشایی کند.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
fa: وصله رمز »%1« نمی‌تواند داده را سرگشایی کند.

en: Error: %1
fa: خطا: %1
