kmail - en to fa translation catalogue (89 entries)

en: Reason: %1
fa: دلیل: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
fa: متأسفم، در این پیام گواهی‌نامه‌ای یافت نشد.

en: Certificate import status:
fa: وضعیت واردات گواهی‌نامه:

en: Sorry, no details on certificate import available.
fa: متأسفم، در مورد واردات گواهی‌نامه جزئیاتی وجود ندارد.

en: Certificate import details:
fa: جزئیات واردات گواهی‌نامه:

en: Encapsulated message
fa: پیام کپسوله‌شده

en: End of encapsulated message
fa: پایان پیام کپسوله‌شده

en: Encrypted message
fa: پیام رمزبندی‌شده

en: Encrypted message (decryption not possible)
fa: پیام رمزبندی‌شده )سرگشایی ممکن نیست(

en: End of encrypted message
fa: پایان پیام رمزبندی‌شده

en: End of signed message
fa: پایان پیام امضا‌شده

en: Add...
fa: افزودن...

en: Modify...
fa: تغییر...

en: No Subject
fa: بدون موضوع

en: Spam Status:
fa: وضعیت هرزنامه:

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
fa: %1٪ احتمال هرزنامه بودن با اطمینان %3٪.
    
    گزارش کامل:
    احتمال=%2
    اطمینان=%4

[ctx: View->]
en: &Headers
fa: &سرآیندها‌

en: Choose display style of message headers
fa: انتخاب سبک نمایش سرآیندهای پیام

en: Date:
fa: تاریخ:

en: From:
fa: از:

en: CC:
fa: ر.ن:

en: BCC:
fa: ر.ن.م:

en: Reply to:
fa: پاسخ به:

en: Status
fa: وضعیت

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Show expand/collapse quote marks
fa: نمایش نشانهای نقل قول گسترده/فشرده

note: i18n: ectx: label, entry (CollapseQuoteLevelSpin), group (Reader)
en: Automatic collapse level:
fa: سطح فشرده‌سازی خودکار:

note: i18n: ectx: label, entry (ShrinkQuotes), group (Reader)
en: Reduce font size for quoted text
fa: کاهش اندازه قلم برای متن نقل قول‌شده

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Message Structure Viewer
fa: مشاهده‌گر ساختار پیام

note: i18n: ectx: label, entry (htmlMail), group (Reader)
en: Prefer HTML to plain text
fa: ترجیح &زنگام به متن ساده‌

note: i18n: ectx: label, entry (htmlLoadExternal), group (Reader)
en: Allow messages to load external references from the Internet
fa: اجازه دادن به پیامها برای بارگذاری مرجعهای خارجی از اینترنت

note: i18n: ectx: label, entry (notSendWhenEncrypted), group (MDN)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
fa: عدم ارسال MDNها در پاسخ به پیامهای رمز‌بندی شده

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
fa: ناقص از:/به: سرآیندها در پاسخها به پاسخها

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LegacyMangleFromToHeaders), group (Invitations)
en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
fa: میکروسافت آوت‌لوک، در پیاده‌سازی استاندارد iCalendar تعدادی نقص دارد؛ این گزینه پیرامون یکی از آنها کار می‌کند. اگر با کاربران آوت‌لوک مسائلی دارید که نمی‌توانید پاسخهای خود را بگیرید، سعی کنید که این گزینه را تنظیم کنید.

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Send groupware invitations in the mail body
fa: ارسال دعوت‌نامه‌های گروه‌افزار در بدنه نامه

note: i18n: ectx: label, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: Automatic invitation sending
fa: ارسال دعوت‌نامه به طور خودکار

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutomaticSending), group (Invitations)
en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
fa: وقتی علامت زده می‌شود، پنجره مؤلف نامه را نمی‌بینید. در عوض، همه نامه‌های دعوت‌نامه به طور خودکار ارسال می‌شوند. اگر می‌خواهید نامه را پیش از ارسال آن ببینید، می‌توانید این گزینه را بی‌علامت کنید. هر چند، آگاه باشید که متن در پنجره مؤلف در نحو  iCalendar می‌باشد، نباید سعی کنید که آن را با دست تغییر دهید.

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
fa: استفاده از قلم &ثابت‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Groupware Compatibility && Legacy Options
fa: گزینه‌های میراثی و همسازی گروه‌افزار

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
fa: این گزینه را برای این که Outlook(tm) را مجبور کنید پاسخهایتان به جوابهای دعوت را بفهمد، فعال کنید

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
fa: این گزینه را برای این که Outlook(tm) را مجبور کنید پاسخهایتان به دعوتها را بفهمند، فعال کنید

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
fa: گزینه‌ها

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
fa: پرونده‌ای با نام »%1« در حال حاضر موجود است. مطمئن هستید می‌خواهید آن را جای‌نوشت کنید؟

en: Save Attachments To
fa: ذخیره پیوستها در

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
fa: پیوست۱

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
fa: پیوست%1

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
fa: جزء %1 پیام رمزبندی می‌شود. می‌خواهید هنگام ذخیره‌سازی، رمزبندی را نگه دارید؟

en: KMail Question
fa: پرسش KMail

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
fa: جزء %1 پیام امضا می‌شود. می‌خواهید هنگام ذخیره‌سازی، امضا را نگه دارید؟

en: Found no attachments to save.
fa: برای ذخیره، پیوستی یافت نشد.

en: body part
fa: جزء بدنه

en: Description
fa: توصیف

en: Type
fa: نوع

en: Size
fa: اندازه

en: Turn on HTML rendering for this message.
fa: روشن کردن پرداخت زنگام برای این پیام.

en: Load external references from the Internet for this message.
fa: بار کردن مرجعهای خارجی از اینترنت برای این پیام.

en: Expand all quoted text.
fa: گسترش کل متن نقل قول‌شده.

en: Collapse quoted text.
fa: فشرده‌سازی متن نقل قول‌شده.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
fa: مدیر گواهی‌نامه را نمی‌توان آغاز کرد. لطفاً، نصب خود را بررسی کنید.

en: KMail Error
fa: خطای KMail

en: Show certificate 0x%1
fa: نمایش گواهی‌نامه 0x%1

en: Address copied to clipboard.
fa: نشانی رونوشت‌شده در تخته یادداشت.

en: Attachment: %1
fa: پیوست: %1

en: Opening URL...
fa: در حال باز کردن نشانی وب...

[ctx: to open]
en: Open
fa: باز کردن

[ctx: to view something]
en: View
fa: مشاهده کردن

en: Save As...
fa: ذخیره به عنوان...

en: Copy
fa: رونوشت

en: Delete Attachment
fa: حذف پیوست

en: Properties
fa: ویژگیها

[ctx: View->]
en: &Attachments
fa: &پیوستها‌

en: Choose display style of attachments
fa: انتخاب سبک نمایش پیوستها

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
fa: &به عنوان شمایلها‌

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
fa: نمایش همه پیوستها به عنوان شمایلها. فشار دهید تا آنها را ببینید.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
fa: &هوشمند‌

en: Show attachments as suggested by sender.
fa: نمایش پیوستها به عنوان پیشنهادشده توسط فرستنده.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
fa: &درون‌برنامه‌ای‌

en: Show all attachments inline (if possible)
fa: نمایش همه پیوستهای درون‌برنامه‌ای )در صورت امکان(

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
fa: &مخفی کردن‌

en: Do not show attachments in the message viewer
fa: عدم نمایش پیوستها در مشاهده‌گر پیام

en: &Set Encoding
fa: &تنظیم رمزبندی‌

en: Auto
fa: خودکار

en: Copy Link Address
fa: رونوشت نشانی پیوند

en: Open URL
fa: باز کردن نشانی وب

en: &Find in Message...
fa: &یافتن در پیام...‌

en: Save &As...
fa: ذخیره &به عنوان...‌

en: Open With...
fa: باز کردن با...

en: Save All Attachments...
fa: ذخیره همه پیوستها...

en: URL copied to clipboard.
fa: نشانی وب رونوشت‌شده در تخته یادداشت.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
fa: <qt>دعوت‌نامه‌ها به طور عادی به عنوان پیوستهایی به یک نامه ارسال می‌شوند. در عوض، این سودهی نامه‌های دعوتی که در متن نامه باید ارسال شوند را تغییر می‌دهد؛ لازم است که دعوت‌نامه‌ها و پاسخها به میکروسافت آوت‌لوک ارسال شوند. <br /> اما، هنگامی که این کار را انجام می‌دهید، بیشتر متن توصیفی که برنامه‌های نامه را بتوانند بخوانند را به دست نمی‌آورید؛ بنابراین، برای افرادی که برنامه‌های رایانامه‌ای دارند و دعوت‌نامه‌ها را درک نمی‌کنند، پیامهای منتج خیلی عجیب به نظر می‌آیند.<br />افرادی که برنامه‌های رایانامه‌ای دارند و مسلماً دعوت‌نامه‌ها را درک می‌کنند، هنوز قادر به کار کردن با این هستند.</qt>
