kmail - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Spam/Ham
fy: Unpost/Winske

en: Watched/Ignored
fy: Observearre/negearre

en: Encryption
fy: &Fersifering

en: Signature
fy: Hântekening

en: Status
fy: Tastân

en: Sender
fy: Stjoerder

en: Date
fy: Datum

en: Size
fy: Grutte

en: Folder
fy: Map

en: Message List
fy: Berjochtenlist

en: &Move Here
fy: &Hjirhinne ferpleatse

en: &Copy Here
fy: Hjirhinne &kopiearre

en: C&ancel
fy: &Ofbrekke
