kmail - en to gl translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
gl: Sen nome

en: Wrong Crypto Plug-In.
gl: O complemento criptográfico é incorrecto.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
gl: Non se atopou ningún complemento criptográfico axeitado.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
gl: Non se atopou o complemento %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
gl: O complemento criptográfico «%1» non pode verificar sinaturas.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
gl: A mensaxe está asinada pero non se pode verificar a validez da sinatura. <br />Razón: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
gl: O complemento criptográfico «%1» non pode descifrar mensaxes.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
gl: O complemento criptográfico «%1» non puido descifrar os datos.

en: Error: %1
gl: Erro: %1
