KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (388 entries)

[ctx: No grouping of messages]
en: None
hu: Nincs

en: By Exact Date (of Thread Leaders)
hu: Szálindítási dátum szerint

en: By Smart Date Ranges (of Thread Leaders)
hu: Intelligens szálindítási dátum szerint

en: By Smart Sender/Receiver
hu: Feladó vagy címzett szerint (felismeréssel)

en: By Sender
hu: Feladó szerint

en: By Receiver
hu: Címzett szerint

en: Never Expand Groups
hu: Nincs csoportkibontás

en: Expand Recent Groups
hu: Legutóbbi csoportok kibontása

en: Always Expand Groups
hu: Csoportkibontás mindig

[ctx: No threading of messages]
en: None
hu: Nincs

en: Perfect Only
hu: Csak a teljes

en: Perfect and by References
hu: Teljes és hivatkozás esetén

en: Perfect, by References and by Subject
hu: Teljes, hivatkozás esetén vagy tárgy

en: Topmost Message
hu: Legfelső üzenet

en: Most Recent Message
hu: Legújabb üzenet

en: Never Expand Threads
hu: Nincs szálkibontás

en: Expand Threads With Unread Messages
hu: Kibontás a nem olvasott üzenetes szálaknál

en: Expand Threads With Unread or Important Messages
hu: Kibontás nem olvasott vagy fontos üzenetet tartalmazó szálaknál

en: Always Expand Threads
hu: Szálkibontás mindig

en: Favor Interactivity
hu: Az interaktivitás fontosabb

en: Favor Speed
hu: A gyorsaság fontosabb

en: Batch Job (No Interactivity)
hu: Kötegelt feladat (nem interaktív)

[ctx: Status of an item]
en: Read
hu: Olvasott

[ctx: Status of an item]
en: Unread
hu: Olvasatlan

[ctx: Status of an item]
en: Has Attachment
hu: Van melléklete

[ctx: Status of an item]
en: Action Item
hu: Műveletelem

[ctx: Status of an item]
en: Replied
hu: Megválaszolt

[ctx: Status of an item]
en: Forwarded
hu: Továbbított

[ctx: Status of an item]
en: Sent
hu: Elküldött

[ctx: Status of an item]
en: Important
hu: Fontos

[ctx: Status of an item]
en: Spam
hu: Levélszemét

[ctx: Status of an item]
en: Ham
hu: Ál-kéretlen

[ctx: Status of an item]
en: Watched
hu: Figyelt

[ctx: Status of an item]
en: Ignored
hu: Nem figyelt

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Current Activity, Threaded
hu: Jelenlegi aktivitás (szálakra bontva)

en: This view uses smart date range groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
hu: Ez a nézet intelligens dátumkezelésű csoportokat használ, az üzenetek szálakra vannak bontva. Tehát például a „Ma” csoportban a mai napon érkezett üzenetek és a mai napon aktív szálak találhatók.

en: Current Activity, Flat
hu: Jelenlegi aktivitás (egyszerű)

en: This view uses smart date range groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
hu: Ez a nézet intelligens dátumkezelésű csoportokat használ, az üzenetek nincsenek szálakra bontva. Tehát például a „Ma” csoportban a mai napon érkezett üzenetek találhatók.

en: Activity by Date, Threaded
hu: Aktivitás dátum alapján, szálakkal

en: This view uses day-by-day groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
hu: Ez a nézet napi bontású csoportokat használ. Az üzenetek szálakra vannak bontva. Például a „Ma” csoportban a mai napon érkezett üzenetek és a mai napon aktív szálak találhatók.

en: Activity by Date, Flat
hu: Aktivitás dátum szerint, egyszerű

en: This view uses day-by-day groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
hu: Ez a nézet napi bontású csoportokat használ. Az üzenetek nincsenek szálakra bontva. Például a „Ma” csoportban a mai napon érkezett üzenetek találhatók.

en: Standard Mailing List
hu: Normál levelezőlista

en: This is a plain and old mailing list view: no groups and heavy threading.
hu: Egyszerű, hagyományos nézet levelezőlistákhoz. Nincsenek csoportok vagy összetett szálkezelés.

en: Flat Date View
hu: Egyszerű dátum szerinti nézet

en: This is a plain and old list of messages sorted by date: no groups and no threading.
hu: Egyszerű, hagyományos nézet dátum szerint rendezve. Nincsenek csoportok, nincs szálkezelés.

en: Senders/Receivers, Flat
hu: Feladó vagy címzett, egyszerű

en: This view groups the messages by senders or receivers (depending on the folder type). Messages are not threaded.
hu: Ebben a nézetben a üzenetek a feladó vagy a címzett szerint vannak rendezve (a mappa típusától függően). Nincsenek szálak.

en: Thread Starters
hu: Szálkezdők

en: This view groups the messages in threads and then groups the threads by the starting user.
hu: Ebben a nézetben az üzenetek szálakra vannak bontva, a szálak a kezdő felhasználó neve szerint vannak csoportosítva.

[ctx: Default theme name]
en: Classic
hu: Klasszikus

en: A simple, backward compatible, single row theme
hu: Egyszerű, visszafelé kompatibilis, egysoros téma

[ctx: @title:column Subject of messages]
en: Subject
hu: Tárgy

en: Sender/Receiver
hu: Feladó/címzett

[ctx: Sender of a message]
en: Sender
hu: Feladó

[ctx: Receiver of a message]
en: Receiver
hu: Címzett

[ctx: Date of a message]
en: Date
hu: Dátum

en: Most Recent Date
hu: Legfrissebb dátum

[ctx: Size of a message]
en: Size
hu: Méret

[ctx: Attachment indication]
en: Attachment
hu: Melléklet

en: Read/Unread
hu: Olvasott/olvasatlan

en: Replied
hu: Megválaszolt

[ctx: Message importance indication]
en: Important
hu: Fontos

en: Action Item
hu: Műveletelem

en: Spam/Ham
hu: Kéretlen/ál-kéretlen

en: Watched/Ignored
hu: Figyelt/nem figyelt

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Signature
hu: Aláírás

en: Tag List
hu: A lista felcímkézése

en: Smart
hu: Intelligens

en: A smart multiline and multi item theme
hu: Intelligens, több sort és elemet használó téma

en: Message
hu: Üzenet

en: Smart with Clickable Status
hu: Intelligens, kattintható állapottal

en: A smart multiline and multi item theme with a clickable status column
hu: Intelligens, több sort és elemet használó téma, kattintható állapotoszloppal

en: Status
hu: Állapot

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Last Week
hu: Múlt hét

en: Two Weeks Ago
hu: Két héttel ezelőtt

en: Three Weeks Ago
hu: Három héttel ezelőtt

en: Four Weeks Ago
hu: Négy héttel ezelőtt

en: Five Weeks Ago
hu: Öt héttel ezelőtt

en: Receiver
hu: Címzett

en: Sender
hu: Feladó

[ctx: Message Aggregation Group Header: Month name and Year number]
en: %1 %2
hu: %2 %1

en: Processed 1 Message of %2 | Processed %1 Messages of %2
hu[0]: 1 / %2 üzenet feldolgozva
hu[1]: %1 / %2 üzenet feldolgozva

en: Threaded 1 Message of %2 | Threaded %1 Messages of %2
hu[0]: Szálakra bontva 1 / %2 üzenet
hu[1]: Szálakra bontva %1 / %2 üzenet

en: Grouped 1 Thread of %2 | Grouped %1 Threads of %2
hu[0]: Csoportosítva 1 / %2 üzenetszál
hu[1]: Csoportosítva %1 / %2 üzenetszál

en: Updated 1 Group of %2 | Updated %1 Groups of %2
hu[0]: Frissítve 1 / %2 csoport
hu[1]: Frissítve %1 / %2 csoport

[ctx: @info:status Finished view fill]
en: Ready
hu: Kész

note: i18n: ectx: label, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Display tooltips for messages and group headers
hu: Tippek mutatása az üzeneteknél és a csoportfejléceknél

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Enable this option to display tooltips when hovering over an item in the message list.
hu: Ha ez be van jelölve, tippek jelenhetnek meg az üzenetlisták elemei fölött.

en: None (Storage Order)
hu: Nincs (tárolási sorrend)

en: By Date/Time
hu: Dátum és idő szerint

en: By Date/Time of Most Recent in Subtree
hu: Dátum és idő szerint (a legfrissebb üzenet minden ágban)

en: By Subject
hu: Tárgy szerint

en: By Size
hu: Méret szerint

en: By Action Item Status
hu: Műveleti állapot szerint

en: By Unread Status
hu: Olvasatlan állapot szerint

en: By Important Status
hu: Fontos állapot szerint

en: By Attachment Status
hu: Melléklet állapota szerint

en: Least Recent on Top
hu: A régiekkel kezdve

en: Most Recent on Top
hu: Az újakkal kezdve

[ctx: Sort order for messages]
en: Ascending
hu: Növekvő

[ctx: Sort order for messages]
en: Descending
hu: Csökkenő

en: by Date/Time
hu: Dátum és idő szerint

en: by Date/Time of Most Recent Message in Group
hu: Dátum és idő szerint (a legújabb üzeneté a csoportban)

en: by Sender/Receiver
hu: Feladó vagy címzett szerint

en: by Sender
hu: Feladó szerint

en: by Receiver
hu: Címzett szerint

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Ascending
hu: Növekvő

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Descending
hu: Csökkenő

[ctx: Description of Type Subject]
en: Subject
hu: Tárgy

[ctx: Description of Type Date]
en: Date
hu: Dátum

[ctx: Description of Type Sender]
en: Sender
hu: Feladó

[ctx: Description of Type Receiver]
en: Receiver
hu: Címzett

[ctx: Description of Type Size]
en: Size
hu: Méret

en: Unread/Read Icon
hu: Olvasatlan/olvasott ikon

en: Attachment Icon
hu: Csatolásjelző ikon

en: Replied/Forwarded Icon
hu: Megválaszolt/továbbított ikon

en: Combined New/Unread/Read/Replied/Forwarded Icon
hu: Kombinált új/nem olvasott/olvasott/megválaszolt/továbbított ikon

en: Action Item Icon
hu: Műveletelem ikon

en: Important Icon
hu: Fontos ikon

en: Group Header Label
hu: Csoportfejléc-címke

en: Spam/Ham Icon
hu: Kéretlen/ál-kéretlen ikon

en: Watched/Ignored Icon
hu: Figyelt/nem figyelt ikon

en: Group Header Expand/Collapse Icon
hu: Csoportfejlécet kibontó/összecsukó ikon

en: Encryption State Icon
hu: Titkosítási állapotikon

en: Signature State Icon
hu: Aláírási állapotikon

en: Vertical Separation Line
hu: Függőleges elválasztóvonal

en: Horizontal Spacer
hu: Vízszintes térköz

en: Max Date
hu: Max. dátum

en: Message Tags
hu: Üzenetcímkék

en: Invitation Icon
hu: Meghívóikon

[ctx: Description of Type Folder]
en: Folder
hu: Mappa

[ctx: Description for an Unknown Type]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unread
hu: Olvasatlan

en: Never Show
hu: Soha ne látszódjon

en: Always Show
hu: Mindig látszódjon

en: Plain Rectangles
hu: Egyszerű téglalapok

en: Plain Joined Rectangle
hu: Egyszerű kapcsolt téglalapok

en: Rounded Rectangles
hu: Kerek sarkú téglalapok

en: Rounded Joined Rectangle
hu: Kerek sarkú kapcsolt téglalapok

en: Gradient Rectangles
hu: Színátmenetes téglalapok

en: Gradient Joined Rectangle
hu: Színátmenetes kapcsolt téglalapok

en: Styled Rectangles
hu: Stílusos téglalapok

en: Styled Joined Rectangles
hu: Stílusos kapcsolt téglalapok

en: No result found
hu: Nincs találat

en: Adjust Column Sizes
hu: Oszlopméret-állítás

en: Show Default Columns
hu: Az alapértelmezett oszlopok megjelenítése

en: Display Tooltips
hu: Tippek megjelenítése

en: From
hu: Feladó

[ctx: Receiver of the email]
en: To
hu: Címzett

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Folder
hu: Mappa

en: Preview
hu: Előnézet

en: <b>%1</b> reply | <b>%1</b> replies
hu[0]: <b>%1</b> válasz
hu[1]: <b>%1</b> válasz

en: <b>%1</b> message in subtree (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages in subtree (<b>%2</b> unread)
hu[0]: <b>%1</b> üzenet van az ágban (<b>%2</b> olvasatlan)
hu[1]: <b>%1</b> üzenet van az ágban (<b>%2</b> olvasatlan)

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started on 2008-12-21']
en: Threads started on %1
hu: A szálak kezdete: %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started Yesterday']
en: Threads started %1
hu: A szálak kezdete: %1

en: Threads with messages dated %1
hu: A következő dátumú szálak: %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent on 2008-12-21']
en: Messages sent on %1
hu: A következő dátummal elküldött üzenetek: %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received on 2008-12-21']
en: Messages received on %1
hu: A következő dátummal érkezett üzenetek: %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent Yesterday']
en: Messages sent %1
hu: Elküldött üzentek: %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received Yesterday']
en: Messages received %1
hu: Érkezett üzenetek: %1

en: Threads started within %1
hu: Szálak ebben a dátumtartományban: %1

en: Threads containing messages with dates within %1
hu: Szálak a következő dátumtartományba eső dátumú üzenetekkel: %1

en: Messages sent within %1
hu: Ezen belül elküldött üzenetek: %1

en: Messages received within %1
hu: Ezen belül érkezett üzenetek: %1

en: Threads started by %1
hu: A következő által indított szálak: %1

en: Threads with most recent message by %1
hu: A legfrissebb üzeneteket tartalmazó szálak a következőtől: %1

en: Messages sent to %1
hu: A következőnek elküldött üzenetek: %1

en: Messages sent by %1
hu: A következő által elküldött üzenetek: %1

en: Messages received from %1
hu: A következőtől érkezett üzenetek: %1

en: Threads directed to %1
hu: A következőhöz irányított szálak: %1

en: Threads with most recent message directed to %1
hu: Olyan szálak, amelyekben a legfrissebb üzenet ide irányított: %1

en: Messages received by %1
hu: A következő által fogadott üzenetek: %1

en: <b>%1</b> thread | <b>%1</b> threads
hu[0]: <b>%1</b> szál
hu[1]: <b>%1</b> szál

en: <b>%1</b> message (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages (<b>%2</b> unread)
hu[0]: <b>%1</b> üzenet (<b>%2</b> olvasatlan)
hu[1]: <b>%1</b> üzenet (<b>%2</b> olvasatlan)

en: No filter defined.
hu: Nincs megadva szűrő.

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
hu: Szűrő létrehozása

en: Theme
hu: Téma

en: Configure...
hu: Beállítások…

en: Aggregation
hu: Gyűjtemény

en: Message Sort Order
hu: Üzenetrendezés

en: Message Sort Direction
hu: Üzenetrendezési irány

en: Group Sort Order
hu: Csoportrendezés

en: Group Sort Direction
hu: Csoportrendezési irány

en: Folder Always Uses This Sort Order
hu: A mappa mindig ezt a rendezési sorrendet használja

[ctx: @title:window]
en: Configure Filter
hu: Szűrőbeállítás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Do you want to delete this filter?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a szűrőt?

[ctx: @title:window]
en: Remove Filter
hu: Szűrő eltávolítása

[ctx: @title:window]
en: Edit Filter
hu: Szűrő szerkesztése

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: @action]
en: Save Filter...
hu: Szűrő mentése…

[ctx: @action]
en: Configure...
hu: Beállítások…

[ctx: Search for messages.]
en: Search
hu: Keresés

en: The words less than 3 letters are ignored.
hu: A három betűnél rövidebb szavak mellőzve lesznek.

[ctx: @action]
en: Do not show again
hu: Ne jelenjen meg újra

en: Some of the search folders in this query are still being indexed or are excluded from indexing completely. The results below may be incomplete.
hu: A lekérdezésben szereplő keresési mappák némelyikét még mindig indexelik, vagy teljesen ki vannak zárva az indexelésből. Az alábbi eredmények hiányosak lehetnek.

en: Literal string
hu: Literálkarakterlánc

en: Size is smaller than
hu: Méret kisebb, mint

en: Size is larger than
hu: Méret nagyobb, mint

en: Size is
hu: Méret

en: To contains
hu: Címzett tartalmazza

en: BCC contains
hu: Titkos másolattartalmazza

en: CC contains
hu: Másolat tartalmazza

en: From contains
hu: Feladó tartalmazza

en: Subject contains
hu: Tárgy tartalmazza

en: Body contains
hu: Törzs tartalmazza

en: Mail has tag
hu: A levélnek van címkéje

en: Mail has attachment
hu: A levélnek van melléklete

en: Mail has invitation
hu: A levél meghívóval rendelkezik

en: Mail is important
hu: A levél fontos

en: Mail is read
hu: A levél olvasott

en: Mail is Unread
hu: A levél olvasatlan

en: Mail is Ignored
hu: A levél mellőzött

en: Mail is Ham
hu: A levél ál-levélszemét

en: Mail is Spam
hu: A levél levelszemét

en: Mail is watched
hu: A levél figyelt

en: Mail is replied
hu: A levél megválaszolt

en: Mail is forwarded
hu: A levél továbbított

en: AND
hu: ÉS

[ctx: @action:button]
en: Subject
hu: Tárgy

[ctx: @action:button]
en: Body
hu: Törzs

[ctx: @action:button]
en: From
hu: Feladó

[ctx: @action:button]
en: To
hu: Címzett

[ctx: @action:button]
en: Cc
hu: Másolat

[ctx: @action:button]
en: Bcc
hu: Titkos másolat

[ctx: @action:button]
en: Has Attachment
hu: Van melléklete

[ctx: @action:button]
en: Has Invitation
hu: Meghívóval rendelkezik

[ctx: @action:button]
en: Read
hu: Olvasott

[ctx: @action:button]
en: Unread
hu: Olvasatlan

[ctx: @action:button]
en: Important
hu: Fontos

[ctx: @action:button]
en: Ignored
hu: Nem figyelt

[ctx: @action:button]
en: Ham
hu: Ál-kéretlen

[ctx: @action:button]
en: Spam
hu: Levélszemét

[ctx: @action:button]
en: Watched
hu: Figyelt

[ctx: @action:button]
en: Replied
hu: Megválaszolt

[ctx: @action:button]
en: Forwarded
hu: Továbbított

[ctx: @action:button]
en: Smaller
hu: Kisebb

[ctx: @action:button]
en: Larger
hu: Nagyobb

[ctx: @action:button]
en: Size
hu: Méret

[ctx: @action:button]
en: Older
hu: Régebbi

[ctx: @action:button]
en: Newer
hu: Újabb

[ctx: @action:button]
en: Category
hu: Kategória

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent the quick search field from being cleared when changing folders
hu: A gyors keresés mező törlésének megakadályozása mappaváltáskor

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the quick search field when changing folders
hu: A gyors keresés mező törlése mappaváltáskor

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want show or hide search command line widget.
hu: Váltsa át ezt a gombot, ha szeretné megjeleníteni vagy elrejteni a kereső parancssor elemet.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want to keep your quick search locked when moving to other folders or when narrowing the search by message status.
hu: Váltsa át ezt a gombot, ha zárolva szeretné tartani a gyors keresést, amikor másik mappába lép vagy szűkíti az üzenetállapot szerinti keresést.

[ctx: @info:tooltip]
en: Saved Filter
hu: Mentett szűrő

en: Clear History
hu: Előzmények törlése

[ctx: @action]
en: Full Message
hu: Teljes üzenet

[ctx: @action]
en: Body
hu: Törzs

[ctx: @action]
en: Subject
hu: Tárgy

[ctx: @action]
en: BCC
hu: Titkos másolat

[ctx: @action]
en: CC
hu: Másolat

en: To
hu: Címzett

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Unread
hu: Olvasatlan

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Replied
hu: Megválaszolt

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Forwarded
hu: Továbbított

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Important
hu: Fontos

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Action Item
hu: Műveletelem

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Watched
hu: Figyelt

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ignored
hu: Nem figyelt

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Attachment
hu: Van melléklete

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Invitation
hu: Meghívóval rendelkezik

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Spam
hu: Levélszemét

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ham
hu: Ál-kéretlen

en: Current Tab is locked.
hu: A jelenlegi lap zárolt.

en: (Unlock it)
hu: (Feloldás)

en: Sorting
hu: Rendezés

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
hu: Új lap

en: New tab
hu: Új lap

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
hu: Az aktuális lap bezárása

en: Close tab
hu: Lap bezárása

[ctx: @action]
en: Activate Tab %1
hu: Váltás a(z) %1. lapra

en: Show Quick Search Bar
hu: Gyorskereső sáv megjelenítése

en: Message List
hu: Üzenetlista

[ctx: @action]
en: Create New Tab
hu: Új lap létrehozása

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
hu: Váltás a következő lapra

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
hu: Váltás az előző lapra

[ctx: @action]
en: Move Tab Left
hu: Lap mozgatása balra

[ctx: @action]
en: Move Tab Right
hu: Lap mozgatása jobbra

[ctx: @action]
en: Close Tab
hu: Lap bezárása

[ctx: @title:tab Empty messagelist]
en: Empty
hu: Üres

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
hu: A lap bezárása

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
hu: A többi lap bezárása

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock Tab
hu: Lap feloldása

[ctx: @action:inmenu]
en: Lock Tab
hu: Lap zárolása

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
hu: Nincs tárgy

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: @action:button]
en: Configure...
hu: Beállítás…

en: Groups && Threading
hu: Csoportok és szálak

[ctx: @label:textbox]
en: Grouping:
hu: Csoportosítás:

[ctx: @label:textbox]
en: Group expand policy:
hu: Csoportkibontási mód:

[ctx: @label:textbox]
en: Threading:
hu: Szálakra bontás:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread leader:
hu: Szálkezdő:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread expand policy:
hu: Szálkibontási mód:

[ctx: @title:tab Advanced settings tab for aggregation mode]
en: Advanced
hu: Speciális

[ctx: @label:textbox]
en: Fill view strategy:
hu: Nézetkitöltési módszer:

[ctx: @title:window]
en: Customize Message Aggregation Modes
hu: Egyedi üzenetgyűjtési módok

[ctx: @action:button]
en: New Aggregation
hu: Új aggregáció

[ctx: @action:button]
en: Clone Aggregation
hu: Aggregáció klónozása

[ctx: @action:button]
en: Export Aggregation...
hu: Aggregáció exportálása…

[ctx: @action:button]
en: Import Aggregation...
hu: Aggregáció importálása…

[ctx: @action:button]
en: Delete Aggregation
hu: Aggregáció törlése

en: Unnamed Aggregation
hu: Névtelen gyűjtemény

en: New Aggregation
hu: Új gyűjtemény

[ctx: @title:window]
en: Import Aggregation
hu: Összesítés importálása

[ctx: @title:window]
en: Export Aggregation
hu: Összesítés exportálása

en: All Files (*)
hu: Minden fájl (*)

[ctx: @title:window]
en: Customize Themes
hu: Témák testreszabása

[ctx: @action:button]
en: New Theme
hu: Új téma

[ctx: @action:button]
en: Clone Theme
hu: Téma klónozása

[ctx: @action:button]
en: Export Theme...
hu: Téma exportálása…

[ctx: @action:button]
en: Import Theme...
hu: Téma importálása…

[ctx: @action:button]
en: Delete Theme
hu: Téma törlése

en: Unnamed Theme
hu: Névtelen téma

en: New Theme
hu: Új téma

en: New Column
hu: Új oszlop

en: Do you want to delete selected themes?
hu: Biztosan törölni szeretné a kijelölt témákat?

en: Do you want to delete "%1"?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt: „%1”?

[ctx: @title:window]
en: Delete Theme
hu: Téma törlése

[ctx: @title:window]
en: Import Theme
hu: Téma importálása

[ctx: @title:window]
en: Export Theme
hu: Téma exportálása

[ctx: @title:tab General options of a view mode]
en: General
hu: Általános

[ctx: @label:textbox Name of the option]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: @label:textbox Description of the option]
en: Description:
hu: Leírás:

[ctx: @label:textbox Property name]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: @info:tooltip]
en: The label that will be displayed in the column header.
hu: Az oszlopfejlécben megjelenő címke.

[ctx: @label:textbox]
en: Header click sorts messages:
hu: Fejlécre kattintva rendezés:

[ctx: @info:tooltip]
en: The sorting order that clicking on this column header will switch to.
hu: Ha a felhasználó az oszlopfejlécre kattint, ez a rendezési sorrend aktiválódik.

[ctx: @option:check]
en: Visible by default
hu: Alapértelmezésben látható

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column should be visible when the theme is selected.
hu: Ha ez be van jelölve, ez az oszlop látható lesz a téma kiválasztása esetén.

[ctx: @option:check]
en: Contains "Sender or Receiver" field
hu: Tartalmazza a „Feladó vagy címzett” mezőt

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column label should be updated depending on the folder "inbound"/"outbound" type.
hu: Ha ez be van jelölve, az oszlopcímke frissülni fog a mappa „kimenő” vagy „bemenő” típusa szerint.

en: Unnamed Column
hu: Névtelen oszlop

en: Message Group
hu: Üzenetcsoport

en: Very long subject very long subject very long subject very long subject very long subject very long
hu: Ez egy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon hosszú tárgy

en: Sample Tag 1
hu: 1. mintajelző

en: Sample Tag 2
hu: 2. mintajelző

en: Sample Tag 3
hu: 3. mintajelző

[ctx: Indicates whether or not a header label is visible]
en: Visible
hu: Látható

[ctx: @action:inmenu soften the text color]
en: Soften
hu: Lágyítás

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Bold
hu: Félkövér

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Italic
hu: Dőlt

en: Font
hu: Betűtípus

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Default
hu: Alapértelmezés

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Custom...
hu: Egyedi…

en: Foreground Color
hu: Előtérszín

[ctx: Hide a mark if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Hide
hu: Elrejtés

[ctx: Keep a empty space in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Empty Space
hu: Üres legyen

[ctx: Show the icon softened in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Softened Icon
hu: Lágyabb ikon

en: When Disabled
hu: Ha le van tiltva

en: Group Header
hu: Csoportfejléc

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: None
hu: Nincs

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Automatic
hu: Automatikus

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Custom...
hu: Egyedi…

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Style
hu: Háttérstílus

en: Column Properties...
hu: Oszlopjellemzők...

en: Add Column...
hu: Oszlop hozzáadása…

en: Delete Column
hu: Oszlop törlése

en: Move Column to Left
hu: Oszlop mozgatása balra

en: Move Column to Right
hu: Oszlop mozgatása jobbra

en: Add New Column
hu: Új oszlop hozzáadása

en: Column Properties
hu: Oszloptulajdonságok

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Content Items
hu: Tartalomelemek

en: Right click on the header to add or modify columns. Drag the content items and drop them on the columns in order to compose your theme. Right click on the items inside the view for more options.
hu: Új oszlop felvételéhez vagy módosításhoz kattintson a jobb egérgombbal. A tartalmi elemeket húzza rá a megfelelő oszlopokra a téma kialakításához. Ha a nézeten belül rákattint egy elemre a jobb gombbal, további beállítások érhetők el.

[ctx: @title:tab Advanced theme settings]
en: Advanced
hu: Speciális

[ctx: @label:textbox]
en: Header:
hu: Fejléc:

[ctx: @label:textbox]
en: Icon size:
hu: Ikonméret:

[ctx: suffix in a spinbox]
en: %v pixel | %v pixels
hu[0]: %v képpont
hu[1]: %v képpont

[ctx: Item in list of Akonadi tags, to show all e-mails]
en: All
hu: Mind

en: Collapse Group
hu: Csoport összecsukása

en: Expand Group
hu: Csoport kibontása

en: Expand All Groups
hu: Az összes csoport kibontása

en: Collapse All Groups
hu: Az összes csoport összecsukása

en: Expand All Threads
hu: Összes szál kibontása

en: Collapse All Threads
hu: Összes szál összecsukása

en: &Move Here
hu: Át&helyezés ide

en: &Copy Here
hu: Más&olás ide

en: C&ancel
hu: &Mégsem
