kmail - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Spam/Ham
is: Ruslpóstur/ekki ruslpóstur

en: Watched/Ignored
is: Fylgst með/hunsað

en: Encryption
is: Dulritun

en: Signature
is: Undirskrift

en: Status
is: Staða

en: Sender
is: Sendandi

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Folder
is: Mappa

en: Message List
is: Bréfalisti

en: &Move Here
is: &Færa hingað

en: &Copy Here
is: &Afrita hingað

en: C&ancel
is: &Hætta við
