kmail - en to kk translation catalogue (8 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
kk: Аталмаған

en: Wrong Crypto Plug-In.
kk: Крипто плагин модулі дұрыс емес.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
kk: Лайықты шифрлау плагин модулі табылмады.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
kk: %1 плагин модулі табылмады.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
kk: Хат қолтаңбаланған, бірақ қолтаңбасының шындылығы тексерілмеді.<br />Себебі: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
kk: %1 шифрлау плагині хаттардың шифрын шеше алмайды.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
kk: "%1" шифрлау плагині бұл деректердің шифрын шеше алмады.

en: Error: %1
kk: Қате: %1
