kmail - en to lv translation catalogue (394 entries)

[ctx: No grouping of messages]
en: None
lv: Nav

en: By Exact Date (of Thread Leaders)
lv: Pēc precīza datuma (pavediena vadītāja)

en: By Smart Date Ranges (of Thread Leaders)
lv: Pēc gudrajiem datuma diapazoniem (pavedienu vadītāju)

en: By Smart Sender/Receiver
lv: Pēc gudra sūtītāja/saņēmēja

en: By Sender
lv: Pēc sūtītāja

en: By Receiver
lv: Pēc saņēmēja

en: Never Expand Groups
lv: Nekad neizvērst grupas

en: Expand Recent Groups
lv: Izvērst nesenās grupas

en: Always Expand Groups
lv: Vienmēr izvērst grupas

[ctx: No threading of messages]
en: None
lv: Nav

en: Perfect Only
lv: Tikai perfekti

en: Perfect and by References
lv: Perfekti un pēc atsaucēm

en: Perfect, by References and by Subject
lv: Perfekti, pēc atsaucēm un pēc temata

en: Topmost Message
lv: Pirmā vēstule

en: Most Recent Message
lv: Visjaunākā vēstule

en: Never Expand Threads
lv: Nekad neizvērst pavedienus

en: Expand Threads With Unread Messages
lv: Izvērst pavedienus ar nelasītām vēstulēm

en: Expand Threads With Unread or Important Messages
lv: Izvērst pavedienus ar nelasītām vai svarīgām vēstulēm

en: Always Expand Threads
lv: Vienmēr izvērst pavedienus

en: Favor Interactivity
lv: Priekšroka interaktivitātei

en: Favor Speed
lv: Priekšroka ātrumam

en: Batch Job (No Interactivity)
lv: Masveida darbs (bez interaktivitātes)

[ctx: Status of an item]
en: Read
lv: Lasīta

[ctx: Status of an item]
en: Unread
lv: Nelasīta

[ctx: Status of an item]
en: Has Attachment
lv: Ir piesaistne

[ctx: Status of an item]
en: Action Item
lv: Veicama darbība

[ctx: Status of an item]
en: Replied
lv: Atbildēta

[ctx: Status of an item]
en: Forwarded
lv: Pārsūtīta

[ctx: Status of an item]
en: Sent
lv: Nosūtīta

[ctx: Status of an item]
en: Important
lv: Svarīga

[ctx: Status of an item]
en: Spam
lv: Mēstule

[ctx: Status of an item]
en: Ham
lv: Nav mēstule

[ctx: Status of an item]
en: Watched
lv: Uzraudzīta

[ctx: Status of an item]
en: Ignored
lv: Ignorēta

[ctx: Status of an item]
en: Queued
lv: Ierindota

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Current Activity, Threaded
lv: Pašreizējā aktivitāte, pavedienos

en: This view uses smart date range groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
lv: Šis skats izmanto gudras datumu diapazonu grupas. Piemēram, grupā "Šodien" būs visas vēstules, kas pienākušas šodien un visi šodien aktīvie pavedieni.

en: Current Activity, Flat
lv: Pašreizējā aktivitāte, plakans

en: This view uses smart date range groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
lv: Šis skats izmanto gudras datumu diapazonu grupas. Piemēram, grupā „Šodien“ būs visas vēstules, kas pienākušas šodien un visi šodien aktīvie pavedieni.

en: Activity by Date, Threaded
lv: Aktivitāte pēc datuma, pavedienos

en: This view uses day-by-day groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
lv: Šis skats izmanto dienu grupas. Vēstules ir pavedienos. Piemēram, grupā „Šodien“ būs visas vēstules, kas pienākušas šodien un visi šodien aktīvie pavedieni.

en: Activity by Date, Flat
lv: Aktivitāte pēc datuma, plakans

en: This view uses day-by-day groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
lv: Šis skats izmanto dienu grupas. Vēstules nav pavedienos. Piemēram, grupā „Šodien“ būs visas vēstules, kas pienākušas šodien.

en: Standard Mailing List
lv: Standarta vēstkopa

en: This is a plain and old mailing list view: no groups and heavy threading.
lv: Vecais labais vēstkopas skats: nav grupu un dziļu pavedienu.

en: Flat Date View
lv: Plakans datuma skats

en: This is a plain and old list of messages sorted by date: no groups and no threading.
lv: Šis ir vienkāršs vēstuļu saraksts, sakārtots pēc datuma. Nav grupu un nav pavedienu.

en: Senders/Receivers, Flat
lv: Sūtītāji/saņēmēji, plakans

en: This view groups the messages by senders or receivers (depending on the folder type). Messages are not threaded.
lv: Šis skats grupē vēstules pēc sūtītājiem vai saņēmējiem (atkarībā no mapes tipa). Vēstules nav pavedienos.

en: Thread Starters
lv: Pavedienu iesācēji

en: This view groups the messages in threads and then groups the threads by the starting user.
lv: Šis skats grupē vēstules pavedienos un grupē pavedienus pēc tos iesākušā lietotāja.

[ctx: Default theme name]
en: Classic
lv: Klasisks

en: A simple, backward compatible, single row theme
lv: Vienkāršs veco laiku saraksts, vienas rindas tēma

[ctx: @title:column Subject of messages]
en: Subject
lv: Temats

en: Sender/Receiver
lv: Sūtītājs/saņēmējs

[ctx: Sender of a message]
en: Sender
lv: Sūtītājs

[ctx: Receiver of a message]
en: Receiver
lv: Saņēmējs

[ctx: Date of a message]
en: Date
lv: Datums

en: Most Recent Date
lv: Nesenākais datums

[ctx: Size of a message]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: Attachment indication]
en: Attachment
lv: Piesaistne

en: Read/Unread
lv: Jauna/nelasīta

en: Replied
lv: Atbildēta

[ctx: Message importance indication]
en: Important
lv: Svarīga

en: Action Item
lv: Veicama darbība

en: Spam/Ham
lv: Mēstule/nav mēstule

en: Watched/Ignored
lv: Uzraudzīta/ignorēts

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Signature
lv: Paraksts

en: Tag List
lv: Birku saraksts

en: Smart
lv: Gudri

en: A smart multiline and multi item theme
lv: Vieds daudzrindu un daudzelementu motīvs

en: Message
lv: Vēstule

en: Smart with Clickable Status
lv: Gudrs ar klikšķināmu statusu

en: A smart multiline and multi item theme with a clickable status column
lv: Gudrs daudzrindu un daudzelementu motīvs ar klikšķināmu statusa kolonu

en: Status
lv: Statuss

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Last Week
lv: Iepriekšējā nedēļā

en: Two Weeks Ago
lv: Pirms divām nedēļām

en: Three Weeks Ago
lv: Pirms trim nedēļām

en: Four Weeks Ago
lv: Pirms četrām nedēļām

en: Five Weeks Ago
lv: Pirms piecām nedēļām

en: Receiver
lv: Saņēmējs

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Processed 1 Message of %2 | Processed %1 Messages of %2
lv[0]: Apstrādāta %1 no %2 vēstulēm
lv[1]: Apstrādātas %1 no %2 vēstulēm
lv[2]: Apstrādātas %1 no %2 vēstulēm

en: Threaded 1 Message of %2 | Threaded %1 Messages of %2
lv[0]: Pavedienā %1 no %2 vēstulēm
lv[1]: Pavedienā %1 no %2 vēstulēm
lv[2]: Pavedienā %1 no %2 vēstulēm

en: Grouped 1 Thread of %2 | Grouped %1 Threads of %2
lv[0]: Grupēts %1 pavediens no %2
lv[1]: Grupēti %1 pavedieni no %2
lv[2]: Grupēti %1 pavedienu no %2

en: Updated 1 Group of %2 | Updated %1 Groups of %2
lv[0]: Atjaunināta %1 no %2 grupām
lv[1]: Atjauninātas %1 no %2 grupām
lv[2]: Atjauninātas %1 no %2 grupām

[ctx: @info:status Finished view fill]
en: Ready
lv: Pabeigts

note: i18n: ectx: label, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Display tooltips for messages and group headers
lv: Rādīt paskaidres vēstulēm un grupu galvenēm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Enable this option to display tooltips when hovering over an item in the message list.
lv: Ieslēdziet šo, lai rādītu paskaidres, uzliekot peles rādītāju virs vienības vēstuļu sarakstā

en: None (Storage Order)
lv: Nekā (glabāšanas kārtībā)

en: By Date/Time
lv: Pēc datuma/laika

en: By Date/Time of Most Recent in Subtree
lv: Pēc jaunākā datuma/laika apakškokā

en: By Subject
lv: Pēc temata

en: By Size
lv: Pēc izmēra

en: By Action Item Status
lv: Pēc tā, vai ir veicama darbība

en: By Unread Status
lv: Pēc nelasīšanas statusa

en: By Important Status
lv: Pēc importēšanas statusa

en: By Attachment Status
lv: Pēc piesaistnes statusa

en: Least Recent on Top
lv: Vecākās augšā

en: Most Recent on Top
lv: Jaunākās augšā

[ctx: Sort order for messages]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: Sort order for messages]
en: Descending
lv: Dilstoši

en: by Date/Time
lv: pēc datuma/laika

en: by Date/Time of Most Recent Message in Group
lv: pēc grupas nesenākās vēstules datuma/laika

en: by Sender/Receiver
lv: pēc sūtītāja/saņēmēja

en: by Sender
lv: pēc sūtītāja

en: by Receiver
lv: pēc saņēmēja

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Ascending
lv: Augoši

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Descending
lv: Dilstoši

[ctx: Description of Type Subject]
en: Subject
lv: Temats

[ctx: Description of Type Date]
en: Date
lv: Datums

[ctx: Description of Type Sender]
en: Sender
lv: Sūtītājs

[ctx: Description of Type Receiver]
en: Receiver
lv: Saņēmējs

[ctx: Description of Type Size]
en: Size
lv: Izmērs

en: Unread/Read Icon
lv: Nelasītas/lasītas vēstules ikona

en: Attachment Icon
lv: Piesaistnes ikona

en: Replied/Forwarded Icon
lv: Atbildētas/pārsūtītas vēstules ikona

en: Combined New/Unread/Read/Replied/Forwarded Icon
lv: Kombinēta jaunas/nelasītas/lasītas/atbildētas/pārsūtītas vēstules ikona

en: Action Item Icon
lv: „Nepieciešama darbība“ ikona

en: Important Icon
lv: Svarīgas vēstules ikona

en: Group Header Label
lv: Grupas galvenes etiķete

en: Spam/Ham Icon
lv: Mēstule/nav mēstule statusa ikona

en: Watched/Ignored Icon
lv: Uzraudzītas/ignorētas vēstules ikona

en: Group Header Expand/Collapse Icon
lv: Grupas galvenes izvēršanas/sakļaušanas ikona

en: Encryption State Icon
lv: Šifrēšanas stāvokļa ikona

en: Signature State Icon
lv: Paraksta stāvokļa ikona

en: Vertical Separation Line
lv: Vertikāla atdalīšanas līnija

en: Horizontal Spacer
lv: Horizontāla atstarpe

en: Max Date
lv: Maks. datums

en: Message Tags
lv: Vēstules birkas

en: Invitation Icon
lv: Uzaicinājuma ikona

[ctx: Description of Type Folder]
en: Folder
lv: Mape

[ctx: Description for an Unknown Type]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unread
lv: Nelasīta

en: Never Show
lv: Nekad nerādīt

en: Always Show
lv: Vienmēr rādīt

en: Plain Rectangles
lv: Vienkārši taisnstūri

en: Plain Joined Rectangle
lv: Vienkāršs apvienots taisnstūris

en: Rounded Rectangles
lv: Noapaļoti taisnstūri

en: Rounded Joined Rectangle
lv: Noapaļots apvienots taisnstūris

en: Gradient Rectangles
lv: Tonēti taisnstūri

en: Gradient Joined Rectangle
lv: Tonēts apvienots taisnstūris

en: Styled Rectangles
lv: Stilizēti taisnstūri

en: Styled Joined Rectangles
lv: Stilizēts apvienots taisnstūris

en: No result found
lv: Rezultāts nav atrasts

en: Adjust Column Sizes
lv: Pielāgot kolonnu izmērus

en: Show Default Columns
lv: Rādīt noklusētās kolonnas

en: Display Tooltips
lv: Rādīt paskaidres

en: From
lv: No

[ctx: Receiver of the email]
en: To
lv: Kam

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Folder
lv: Mape

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: <b>%1</b> reply | <b>%1</b> replies
lv[0]: <b>%1</b> atbilde
lv[1]: <b>%1</b> atbildes
lv[2]: <b>%1</b> atbilžu

en: <b>%1</b> message in subtree (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages in subtree (<b>%2</b> unread)
lv[0]: <b>%1</b> vēstule apakškokā (<b>%2</b> nelasītas)
lv[1]: <b>%1</b> vēstules apakškokā (<b>%2</b> nelasītas)
lv[2]: <b>%1</b> vēstuļu apakškokā (<b>%2</b> nelasītas)

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started on 2008-12-21']
en: Threads started on %1
lv: Pavedieni, kas sākti %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started Yesterday']
en: Threads started %1
lv: %1 sākti pavedieni

en: Threads with messages dated %1
lv: Pavedieni ar jaunām vēstulēm %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent on 2008-12-21']
en: Messages sent on %1
lv: Vēstules, kas nosūtītas %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received on 2008-12-21']
en: Messages received on %1
lv: Vēstules, kas saņemtas %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent Yesterday']
en: Messages sent %1
lv: %1 nosūtītas vēstules

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received Yesterday']
en: Messages received %1
lv: %1 saņemtas vēstules

en: Threads started within %1
lv: Pavedieni, kas sākti %1

en: Threads containing messages with dates within %1
lv: Pavedieni, kas satur jaunas vēstules %1

en: Messages sent within %1
lv: Vēstules, kas nosūtītas %1

en: Messages received within %1
lv: Vēstules, kas saņemtas %1

en: Threads started by %1
lv: Pavedieni, kas sākti %1

en: Threads with most recent message by %1
lv: Pavedieni ar jaunāko vēstuli  no %1

en: Messages sent to %1
lv: Vēstules, kas nosūtītas %1

en: Messages sent by %1
lv: Vēstules, ko nosūtīja %1

en: Messages received from %1
lv: Vēstules, kas saņemtas no %1

en: Threads directed to %1
lv: Pavedieni, kas adresēti %1

en: Threads with most recent message directed to %1
lv: Pavedieni ar jaunāko vēstuli adresētu %1

en: Messages received by %1
lv: Vēstulies, kas saņemtas no %1

en: <b>%1</b> thread | <b>%1</b> threads
lv[0]: <b>%1</b> pavediens
lv[1]: <b>%1</b> pavedieni
lv[2]: <b>%1</b> pavedienu

en: <b>%1</b> message (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages (<b>%2</b> unread)
lv[0]: <b>%1</b> vēstule (<b>%2</b> nelasītas)
lv[1]: <b>%1</b> vēstules (<b>%2</b> nelasītas)
lv[2]: <b>%1</b> vēstuļu (<b>%2</b> nelasītas)

en: No filter defined.
lv: Nav definēts filtrs.

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
lv: Izveidot filtru

en: Theme
lv: Motīvs

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Aggregation
lv: Apkopojums

en: Message Sort Order
lv: Vēstuļu kārtošanas kārtība

en: Message Sort Direction
lv: Vēstuļu kārtošanas virziens

en: Group Sort Order
lv: Grupu kārtošanas kārtība

en: Group Sort Direction
lv: Grupu kārtošanas virziens

en: Folder Always Uses This Sort Order
lv: Mape vienmēr izmanto šo kārtošanu

[ctx: @title:window]
en: Configure Filter
lv: Konfigurēt filtrus

en: Remove
lv: Noņemt

en: Do you want to delete this filter?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo filtru?

[ctx: @title:window]
en: Remove Filter
lv: Noņemt filtru

[ctx: @title:window]
en: Edit Filter
lv: Rediģēt filtru

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @action]
en: Save Filter...
lv: Saglabāt filtru...

[ctx: @action]
en: Configure...
lv: Konfigurēt...

[ctx: Search for messages.]
en: Search
lv: Meklēt

en: The words less than 3 letters are ignored.
lv: Vārdi, kas īsāki par trim rakstzīmēm, tiks ignorēti.

[ctx: @action]
en: Do not show again
lv: Turpmāk nerādīt

en: Some of the search folders in this query are still being indexed or are excluded from indexing completely. The results below may be incomplete.
lv: Dažas no meklēšanas mapēm šajā vaicājumā vēl tiek indeksētas vai indeksēšanā nav iekļautas. Zemāk norādītie rezultāti var nebūt pilnīgi.

en: Literal string
lv: Simbolu virkne

en: Size is smaller than
lv: Izmērs ir mazāks par

en: Size is larger than
lv: Izmērs ir lielāks par

en: Size is
lv: Izmērs ir

en: To contains
lv: „Kam“ satur

en: BCC contains
lv: „BCC“ satur

en: CC contains
lv: „CC“ satur

en: From contains
lv: „No“ satur

en: Subject contains
lv: „Temats“ satur

en: Body contains
lv: Pamatteksts satur

en: Mail has tag
lv: Vēstulei ir birkas

en: Mail has attachment
lv: Vēstulei ir piesaistnes

en: Mail has invitation
lv: Vēstulē ir uzaicinājums

en: Mail is important
lv: Vēstule ir svarīga

en: Mail is read
lv: Vēstule ir lasīta

en: Mail is Unread
lv: Vēstule nav lasīta

en: Mail is Ignored
lv: Vēstule ir ignorēta

en: Mail is Ham
lv: Vēstule nav mēstule

en: Mail is Spam
lv: Vēstule ir mēstule

en: Mail is watched
lv: Vēstule ir uzraudzīta

en: Mail is replied
lv: Vēstule ir atbildēta

en: Mail is forwarded
lv: Vēstule ir pārsūtīta

en: Mail is encrypted
lv: Vēstule ir šifrēta

en: Mail is queued
lv: Vēstule ir ierindota

en: Mail is sent
lv: Vēstule ir nosūtīta

en: Mail is deleted
lv: Vēstule ir dzēsta

en: Mail is action
lv: Vēstule ir darbība

en: AND
lv: UN

[ctx: @action:button]
en: Subject
lv: Temats

[ctx: @action:button]
en: Body
lv: Pamatteksts

[ctx: @action:button]
en: From
lv: No

[ctx: @action:button]
en: To
lv: Kam

[ctx: @action:button]
en: Has Attachment
lv: Ir piesaistne

[ctx: @action:button]
en: Has Invitation
lv: Ir uzaicinājums

[ctx: @action:button]
en: Read
lv: Lasīta

[ctx: @action:button]
en: Unread
lv: Nelasīta

[ctx: @action:button]
en: Important
lv: Svarīga

[ctx: @action:button]
en: Ignored
lv: Ignorēta

[ctx: @action:button]
en: Ham
lv: Nav mēstule

[ctx: @action:button]
en: Spam
lv: Mēstule

[ctx: @action:button]
en: Watched
lv: Uzraudzīta

[ctx: @action:button]
en: Replied
lv: Atbildēta

[ctx: @action:button]
en: Forwarded
lv: Pārsūtīta

[ctx: @action:button]
en: Encrypted
lv: Šifrēta

[ctx: @action:button]
en: Queued
lv: Ierindota

[ctx: @action:button]
en: Sent
lv: Nosūtīta

[ctx: @action:button]
en: Deleted
lv: Dzēsta

[ctx: @action:button]
en: Action
lv: Darbība

[ctx: @action:button]
en: Category
lv: Kategorija

[ctx: @action:button]
en: Smaller
lv: Mazāka

[ctx: @action:button]
en: Larger
lv: Lielāka

[ctx: @action:button]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @action:button]
en: Older
lv: Vecāka

[ctx: @action:button]
en: Newer
lv: Jaunāka

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent the quick search field from being cleared when changing folders
lv: Novērst ātrās meklēšanas lauka notīrīšanos, mainot mapes

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the quick search field when changing folders
lv: Notīrīt ātrās meklēšanas lauku, mainot mapes

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want show or hide search command line widget.
lv: Pārslēdziet šo pogu, ja vēlaties parādīt vai paslēpt meklēšanas komandrindas logdaļu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want to keep your quick search locked when moving to other folders or when narrowing the search by message status.
lv: Ieslēdzot šo pogu, ja vēlaties, lai ātrās meklēšanas lauciņš nemainītos, kad pārvietojaties starp mapēm vai ierobežojat meklēšanu pēc vēstules statusa.

[ctx: @info:tooltip]
en: Saved Filter
lv: Saglabāt filtru

en: Clear History
lv: Notīrīt vēsturi

[ctx: @action]
en: Full Message
lv: Visa vēstule

[ctx: @action]
en: Body
lv: Pamatteksts

[ctx: @action]
en: Subject
lv: Tēma

en: To
lv: Kam

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Unread
lv: Nelasīta

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Replied
lv: Atbildēta

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Forwarded
lv: Pārsūtīta

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Important
lv: Svarīga

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Action Item
lv: Veicama darbība

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Watched
lv: Uzraudzīta

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ignored
lv: Ignorēta

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Attachment
lv: Ir piesaistne

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Invitation
lv: Paplašinātas iespējas

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Spam
lv: Mēstule

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ham
lv: Nav mēstule

en: Current Tab is locked.
lv: Pašreizējā cilne ir slēgta.

en: (Unlock it)
lv: (Atslēgt)

en: Sorting
lv: Kārtošana

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: New tab
lv: Jauna cilne

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
lv: Aizvērt aktīvo cilni

en: Close tab
lv: Aizvērt cilni

[ctx: @action]
en: Activate Tab %1
lv: Pārslēgties uz cilni „%1“

en: Show Quick Search Bar
lv: Rādīt ātrās meklēšanas joslu

en: Message List
lv: Vēstuļu saraksts

[ctx: @action]
en: Create New Tab
lv: Izveidot jaunu cilni

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
lv: Pārslēgties uz nākamo cilni

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo cilni

[ctx: @action]
en: Move Tab Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

[ctx: @action]
en: Move Tab Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

[ctx: @action]
en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

[ctx: @title:tab Empty messagelist]
en: Empty
lv: Tukšs

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
lv: Aizvērt visas pārējās cilnes

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock Tab
lv: Atslēgt cilni

[ctx: @action:inmenu]
en: Lock Tab
lv: Slēgt cilni

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
lv: Nav temata

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @action:button]
en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Groups && Threading
lv: Grupas un pavedieni

[ctx: @label:textbox]
en: Grouping:
lv: Grupēšana:

[ctx: @label:textbox]
en: Group expand policy:
lv: Grupas izvēršanas politika:

[ctx: @label:textbox]
en: Threading:
lv: Pavedieni:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread leader:
lv: Pavedienu vadītājs:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread expand policy:
lv: Pavedienu izvēršanas politika:

[ctx: @title:tab Advanced settings tab for aggregation mode]
en: Advanced
lv: Paplašināti

[ctx: @label:textbox]
en: Fill view strategy:
lv: Skata aizpildīšanas stratēģija:

[ctx: @title:window]
en: Customize Message Aggregation Modes
lv: Pielāgot vēstuļu apkopšanas režīmus

[ctx: @action:button]
en: New Aggregation
lv: Jauns apkopojums

[ctx: @action:button]
en: Clone Aggregation
lv: Klonēt apkopojumu

[ctx: @action:button]
en: Export Aggregation...
lv: Eksportēt apkopojumu...

[ctx: @action:button]
en: Import Aggregation...
lv: Importēt apkopojumu...

[ctx: @action:button]
en: Delete Aggregation
lv: Dzēst apkopojumu

en: Unnamed Aggregation
lv: Nenosaukts apkopojums

en: New Aggregation
lv: Jauns apkopojums

[ctx: @title:window]
en: Import Aggregation
lv: Importēt apkopojumu

[ctx: @title:window]
en: Export Aggregation
lv: Eksportēt apkopojumu

en: All Files (*)
lv: Visas datnes (*)

[ctx: @title:window]
en: Customize Themes
lv: Pielāgot motīvus

[ctx: @action:button]
en: New Theme
lv: Jauns motīvs

[ctx: @action:button]
en: Clone Theme
lv: Klonēt motīvu

[ctx: @action:button]
en: Export Theme...
lv: Eksportēt motīvu...

[ctx: @action:button]
en: Import Theme...
lv: Importēt motīvu...

[ctx: @action:button]
en: Delete Theme
lv: Dzēst motīvu

en: Unnamed Theme
lv: Nenosaukts motīvs

en: New Theme
lv: Jauns motīvs

en: New Column
lv: Jauna kolonna

en: Do you want to delete selected themes?
lv: Vai vēlaties dzēst atlasītos motīvus?

en: Do you want to delete "%1"?
lv: Vai vēlaties dzēst „%1“?

[ctx: @title:window]
en: Delete Theme
lv: Dzēst motīvu

[ctx: @title:window]
en: Import Theme
lv: Importēt motīvu

[ctx: @title:window]
en: Export Theme
lv: Eksportēt motīvu

[ctx: @title:tab General options of a view mode]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @label:textbox Name of the option]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label:textbox Description of the option]
en: Description:
lv: Apraksts:

[ctx: @label:textbox Property name]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @info:tooltip]
en: The label that will be displayed in the column header.
lv: Etiķete, kas būs redzama kolonnas galvenē.

[ctx: @label:textbox]
en: Header click sorts messages:
lv: Klikšķis uz galvenes kārto vēstules:

[ctx: @info:tooltip]
en: The sorting order that clicking on this column header will switch to.
lv: Kārtošanas kārtība, uz kuru pārslēgties, nospiežot uz šīs kolonnas galvenes.

[ctx: @option:check]
en: Visible by default
lv: Redzama pēc noklusējuma

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column should be visible when the theme is selected.
lv: Atzīmējiet, ja kolonnai jābūt redzamai, izvēloties motīvu.

[ctx: @option:check]
en: Contains "Sender or Receiver" field
lv: Satur „Sūtītājs vai saņēmējs“ lauku

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column label should be updated depending on the folder "inbound"/"outbound" type.
lv: Atzīmējiet, ja kolonnas etiķete ir jāatjaunina atkarībā no mapes „ienākošā“/„izejošā“ tipa.

en: Unnamed Column
lv: Nenosaukta kolona

en: Message Group
lv: Vēstuļu grupa

en: Very long subject very long subject very long subject very long subject very long subject very long
lv: Ļoti garš temats ļoti garš temats ļoti garš temats ļoti garš temats ļoti garš temats ļoti garš temats ļoti garš temats

en: Sample Tag 1
lv: Piemēra birka 1

en: Sample Tag 2
lv: Piemēra birka 2

en: Sample Tag 3
lv: Piemēra birka 3

[ctx: Indicates whether or not a header label is visible]
en: Visible
lv: Redzams

[ctx: @action:inmenu soften the text color]
en: Soften
lv: Izpludināt

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Bold
lv: Treknrakst

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Font
lv: Fonts

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Default
lv: Noklusētā

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Custom...
lv: Pielāgota...

en: Foreground Color
lv: Priekšplāna krāsa

[ctx: Hide a mark if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Hide
lv: Slēpt

[ctx: Keep a empty space in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Empty Space
lv: Paturēt tukšu vietu

[ctx: Show the icon softened in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Softened Icon
lv: Paturēt izpludinātu ikonu

en: When Disabled
lv: Kad izslēgta

en: Group Header
lv: Grupas galvene

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: None
lv: Nav

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Automatic
lv: Automātiska

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Custom...
lv: Pielāgota...

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Background Style
lv: Fona stils

en: Column Properties...
lv: Kolonnas īpašības...

en: Add Column...
lv: Pievienot kolonnu...

en: Delete Column
lv: Dzēst kolonnu

en: Move Column to Left
lv: Pārvietot kolonnu pa kreisi

en: Move Column to Right
lv: Pārvietot kolonnu pa labi

en: Add New Column
lv: Pievienot jaunu kolonnu

en: Column Properties
lv: Kolonnas īpašības

en: Appearance
lv: Izskats

en: Content Items
lv: Satura vienības

en: Right click on the header to add or modify columns. Drag the content items and drop them on the columns in order to compose your theme. Right click on the items inside the view for more options.
lv: Ar labo klikšķi uz galvenes varat pievienot vai mainīt kolonas. Velciet satura vienības un nometiet uz kolonnām, lai pievienotu tās motīvam. Labais klikšķis uz skatā esošās vienības piedāvās vairāk opciju.

[ctx: @title:tab Advanced theme settings]
en: Advanced
lv: Paplašināti

[ctx: @label:textbox]
en: Header:
lv: Galvene:

[ctx: @label:textbox]
en: Icon size:
lv: Ikonu izmērs:

[ctx: suffix in a spinbox]
en: %v pixel | %v pixels
lv[0]: %v pikselis
lv[1]: %v pikseļi
lv[2]: %v pikseļu

[ctx: Item in list of Akonadi tags, to show all e-mails]
en: All
lv: Visas

en: Collapse Group
lv: Sakļaut grupu

en: Expand Group
lv: Izvērst grupu

en: Expand All Groups
lv: Izvērst visas grupas

en: Collapse All Groups
lv: Sakļaut visas grupas

en: Expand All Threads
lv: Izvērst visus pavedienus

en: Collapse All Threads
lv: Sakļaut visus pavedienus

en: &Move Here
lv: &Pārvietot šeit

en: &Copy Here
lv: &Kopēt šeit

en: C&ancel
lv: &Atcelt
