kmail - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Wrong Crypto Plug-In.
ne: गलत क्राइप्टो प्लगइन ।

en: No appropriate crypto plug-in was found.
ne: उचित गुप्त प्लगइन फेला परेको छैन ।

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
ne: %1 प्लग-इन फेला परेको छैन ।

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
ne: सन्देशमा चिन्ह लगाइएको छ, तर हस्ताक्षरको वैधता रुजु गर्न सकिँदैन ।<br />कारण: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
ne: गुप्त प्लग-इन "%1" ले सन्देश गुप्तिकरणबाट उल्टउन सक्दैन ।

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
ne: गुप्त प्लग-इन "%1" ले डेटाको गुप्तिकरण उल्टाउन सकेन ।

en: Error: %1
ne: त्रुटि: %1
