kmail - en to nn translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
nn: Namnlaus

en: Wrong Crypto Plug-In.
nn: Feil programtillegg for kryptering

en: No appropriate crypto plug-in was found.
nn: Fann ingen passande programtillegg for kryptering.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
nn: Fann ingen %1-programtillegg.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
nn: Programtillegget for kryptering «%1» kan ikkje stadfesta signaturar.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
nn: Meldinga er signert, men det går ikkje å stadfesta om signaturen er gyldig.<br />Grunnen er: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
nn: Programtillegget for kryptering «%1» kan ikkje dekryptera meldingar.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
nn: Programtillegget for kryptering «%1» klarte ikkje dekryptera dataa.

en: Error: %1
nn: Feil: %1
