kmail - en to pl translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
pl: Nienazwany

en: Wrong Crypto Plug-In.
pl: Nieprawidłowa wtyczka szyfrująca.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
pl: Nie znaleziono odpowiedniej wtyczki szyfrującej.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
pl: Nie znaleziono wtyczki %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
pl: Wtyczka szyfrująca "%1" nie może sprawdzać podpisów.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
pl: Wiadomość jest podpisana, ale nie można sprawdzić poprawności podpisu.<br /> Powód: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
pl: Wtyczka szyfrująca "%1" nie może odszyfrować wiadomości.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
pl: Wtyczka szyfrująca "%1" nie mogła odszyfrować danych.

en: Error: %1
pl: Błąd: %1
