kmail - en to ru translation catalogue (9 entries)

[ctx: display name for an unnamed attachment]
en: Unnamed
ru: Безымянный

en: Wrong Crypto Plug-In.
ru: Неверный модуль шифрования.

en: No appropriate crypto plug-in was found.
ru: Не найдено соответствующего модуля шифрования.

[ctx: %1 is either 'OpenPGP' or 'S/MIME']
en: No %1 plug-in was found.
ru: Не найден модуль поддержки %1.

en: Crypto plug-in "%1" cannot verify signatures.
ru: Модуль шифрования «%1» не может проверить подписи.

en: The message is signed, but the validity of the signature cannot be verified.<br />Reason: %1
ru: Не удаётся установить подлинность подписи.<br />Причина: %1

en: Crypto plug-in "%1" cannot decrypt messages.
ru: Модуль шифрования «%1» не может расшифровать письма.

en: Crypto plug-in "%1" could not decrypt the data.
ru: Модуль шифрования %1 не может расшифровать эти данные.

en: Error: %1
ru: Ошибка: %1
