kmail - en to se translation catalogue (85 entries)

en: Reason: %1
se: Sivva: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
se: Dán reivves eai lean duođaštusat.

en: Certificate import status:
se: Duođaštusa sisafievrridanstáhtus:

en: Sorry, no details on certificate import available.
se: Eai leat bienat duođaštus sisafievrrideamis olámuttus.

en: Certificate import details:
se: Duođaštusa sisafievrridanbienat:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
se: Filtii: %1 (%2)

en: Encrypted message
se: Krypterejuvvon reivve:

en: Encrypted message (decryption not possible)
se: Krypterejuvvon reive (dekrypteren ii leat vejolaš)

en: End of encrypted message
se: Krypterejuvvon reivve loahppa

en: End of signed message
se: Vuolláičállon reivve loahppa

en: Add...
se: Lasit …

en: Modify...
se: Rievdat …

en: Unknown
se: Amas

en: To:
se: Vuostáiváldi:

en: BCC:
se: Čiegus máŋggus:

en: No Subject
se: Fáddá váilo

en: Spam Status:
se: Ruskaboastastáhtus:

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
se: Amas

[ctx: View->]
en: &Headers
se: &Bajilčállagat

en: Choose display style of message headers
se: Vállje man láhkái reivebajilčállagat čájehuvvojit

en: Date:
se: Beaivi:

en: From:
se: Sáddejeaddji:

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
se: Vuostáiváldi:

en: CC:
se: Máŋggus:

en: BCC:
se: Čiegus máŋggus:

en: Reply to:
se: Vástádusčujuhus:

en: Configure
se: Heivet

en: Details:
se: Bienat:

note: i18n: ectx: label, entry (LegacyBodyInvites), group (Invitations)
en: Send groupware invitations in the mail body
se: Sádde joavkoprográmmabovdehusaid reivve siskkobealde

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
se: Geavat &fontta mas lea giddes govdodat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyMangleFromTo)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
se: Geavat dán molssaeavttu vai Outlook™ ipmirda du bovdehusvástádusaid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mLegacyBodyInvites)
en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
se: Vállje dán molssaeavttu vai Outlook™ ipmirda go vástidat bovdehusaid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
se: Molssaeavttut

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
se: Fiila nammaduvvon «%1» gávdno juo. Háliidatgo buhttet dan?

en: Save Attachments To
se: Vurke mildosiid nugo

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
se: mielddus.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
se: mielddus.%1

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
se: Oassi %1 reivves lea krypterejuvvon. Hálidatgo vurket oasi krypterejuvvon?

en: KMail Question
se: KMail-jearaldat

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
se: Oassi %1 reivves lea vuolláičállon. Hálidatgo vurket vuolláičála vurkedettiin reivve?

en: Error saving attachment
se: Šattai meattáhus mildosa vurkedettiin

en: Found no attachments to save.
se: Ii gávdnan mildosiid maid vurket.

en: Open &with %1
se: Raba %1 &prográmmain

en: body part
se: reivegorut

en: Description
se: Válddahus

en: Type
se: Šládja

en: Size
se: Sturrodat

en: Turn on HTML rendering for this message.
se: Suova HTML-čájeheami dán reivve várás.

en: KMail Error
se: KMail-meattáhusdieđáhus

en: Show certificate 0x%1
se: Čájet 0x%1 duođaštusa

en: Address copied to clipboard.
se: Čujuhus mángejuvvon čuohposgirjái.

en: Attachment: %1
se: Mielddus: %1

en: Opening URL...
se: Rahpamin URL …

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
se: Háliidat go duođaid vuodjit <filename>«%1»</filename>?

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
se: &Raba geavahettiin

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
se: &Raba geavahettiin …

[ctx: to open]
en: Open
se: Raba

[ctx: to view something]
en: View
se: Čájet

en: Scroll To
se: Rulle vulos

en: Save As...
se: Vurke nugo …

en: Properties
se: Iešvuođat

[ctx: View->]
en: &Attachments
se: &Mildosat

en: Choose display style of attachments
se: Vállje mo mildosat čájehuvvojit

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
se: &Govašin

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
se: Čájet mildosiid govažan. Coahkkal daid vai čájehit daid.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
se: &Jearbmás

en: Show attachments as suggested by sender.
se: Čájet mildosiid nugo sáddejeaddji evttoha.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
se: &Reivve siskkobealde

en: Show all attachments inline (if possible)
se: Čájet buot mildosiid reivve siskkobealde (jos vejolaš)

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
se: Č&iega

en: Do not show attachments in the message viewer
se: Ale čájet mildosiid reivve siskobealde

en: &Set Encoding
se: Vállje &kodema

en: Copy Link Address
se: Máŋge čujuhusa

en: Open URL
se: Raba URL:a

en: Toggle HTML Display Mode
se: Čájehan&modus

en: &Find in Message...
se: &Oza reivves …

en: Save &As...
se: Vurke &danin …

en: Open With...
se: Raba geavahettiin …

en: Save All Attachments...
se: Vurke buot &mildosiid nugo …

en: URL copied to clipboard.
se: URL mángejuvvon čuohposgirjái.

en: Do not ask again
se: Ale jeara ođđasit

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
se: <qt><b><br/>H<br/>T<br/>M<br/>L<br/>–<br/>r<br/>e<br/>i<br/>v<br/>e</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
se: <qt><br/>I<br/>i<br/> <br/>H<br/>T<br/>M<br/>L<br/>–<br/>r<br/>e<br/>i<br/>v<br/>e</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
se: <qt><br/>Č<br/>á<br/>b<br/>u<br/>–<br/>t<br/>e<br/>a<br/>k<br/>s<br/>t<br/>a<br/> </qt>

en: Speak Text
se: Huma teavstta
