kmail - en to sl translation catalogue (399 entries)

[ctx: No grouping of messages]
en: None
sl: Brez

en: By Exact Date (of Thread Leaders)
sl: Po točnem datumu (začetkov niti)

en: By Smart Date Ranges (of Thread Leaders)
sl: Pametno po datumskih obsegih (začetkov niti)

en: By Smart Sender/Receiver
sl: Pametno po pošiljatelju/prejemniku

en: By Sender
sl: Po pošiljatelju

en: By Receiver
sl: Po prejemniku

en: Never Expand Groups
sl: Nikoli ne razširi skupin

en: Expand Recent Groups
sl: Razširi nedavne skupine

en: Always Expand Groups
sl: Vedno razširi skupine

[ctx: No threading of messages]
en: None
sl: Brez

en: Perfect Only
sl: Samo popolno

en: Perfect and by References
sl: Popolno in po sklicih

en: Perfect, by References and by Subject
sl: Popolno, po sklicih in po zadevi

en: Topmost Message
sl: Vrhovno sporočilo

en: Most Recent Message
sl: Najnovejše sporočilo

en: Never Expand Threads
sl: Nikoli ne razširi niti

en: Expand Threads With Unread Messages
sl: Razširi niti z neprebranimi sporočili

en: Expand Threads With Unread or Important Messages
sl: Razširi niti z neprebranimi ali pomembnimi sporočili

en: Always Expand Threads
sl: Vedno razširi niti

en: Favor Interactivity
sl: Daj prednost interaktivnosti

en: Favor Speed
sl: Daj prednost hitrosti

en: Batch Job (No Interactivity)
sl: Paketni posel (brez interaktivnosti)

[ctx: Status of an item]
en: Read
sl: Prebrano

[ctx: Status of an item]
en: Unread
sl: Neprebrano

[ctx: Status of an item]
en: Has Attachment
sl: Ima prilogo

[ctx: Status of an item]
en: Action Item
sl: Opravilo

[ctx: Status of an item]
en: Replied
sl: Odgovorjeno

[ctx: Status of an item]
en: Forwarded
sl: Posredovano

[ctx: Status of an item]
en: Sent
sl: Poslano

[ctx: Status of an item]
en: Important
sl: Pomembno

[ctx: Status of an item]
en: Spam
sl: Neželeno

[ctx: Status of an item]
en: Ham
sl: Želeno

[ctx: Status of an item]
en: Watched
sl: Opazovano

[ctx: Status of an item]
en: Ignored
sl: Prezrto

[ctx: Status of an item]
en: Queued
sl: V čakalni vrsti

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Current Activity, Threaded
sl: Trenutna dejavnost, po nitih

en: This view uses smart date range groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
sl: Ta pogled za skupine uporablja pametne datumske obsege. Sporočila so v nitih. Tako boste na primer v skupini »Danes« našli vsa sporočila, ki so bila prejeta danes in vse niti, ki so bile danes dejavne.

en: Current Activity, Flat
sl: Trenutna dejavnost, navaden seznam

en: This view uses smart date range groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
sl: Ta pogled za skupine uporablja pametne datumske obsege. Sporočila niso po nitih. Tako boste na primer v skupini »Danes« našli vsa sporočila, ki so bila prejeta danes.

en: Activity by Date, Threaded
sl: Dejavnost po datumih, po nitih

en: This view uses day-by-day groups. Messages are threaded. So for example, in "Today" you will find all the messages arrived today and all the threads that have been active today.
sl: Ta pogled za skupine uporablja posamezne datume. Sporočila so po nitih. Tako boste na primer v skupini »Danes« našli vsa sporočila, ki so bila prejeta danes in vse niti, ki so bile danes dejavne.

en: Activity by Date, Flat
sl: Dejavnost po datumih, navaden seznam

en: This view uses day-by-day groups. Messages are not threaded. So for example, in "Today" you will simply find all the messages arrived today.
sl: Ta pogled za skupine uporablja posamezne datume. Sporočila niso po nitih. Tako boste na primer v skupini »Danes« našli vsa sporočila, ki so bila prejeta danes.

en: Standard Mailing List
sl: Standarden dopisni seznam

en: This is a plain and old mailing list view: no groups and heavy threading.
sl: To je navaden prikaz dopisnega seznama. Skupin ni, veliko je niti.

en: Flat Date View
sl: Navaden seznam po datumu

en: This is a plain and old list of messages sorted by date: no groups and no threading.
sl: To je navaden pogled seznama sporočil, ki so razvrščena po datumu. Ni skupin in ni niti.

en: Senders/Receivers, Flat
sl: Pošiljatelji/prejemniki, navaden seznam

en: This view groups the messages by senders or receivers (depending on the folder type). Messages are not threaded.
sl: Ta pogled za skupine uporablja pošiljatelje ali prejemnike (odvisno od vrste mape). Sporočila niso po nitih.

en: Thread Starters
sl: Začetniki niti

en: This view groups the messages in threads and then groups the threads by the starting user.
sl: Ta pogled združuje sporočila v niti, nato pa niti združuje po uporabniku, ki ji je začel.

[ctx: Default theme name]
en: Classic
sl: Klasična

en: A simple, backward compatible, single row theme
sl: Preprosta, za nazaj združljiva tema z eno vrstico

[ctx: @title:column Subject of messages]
en: Subject
sl: Zadeva

en: Sender/Receiver
sl: Pošiljatelj/prejemnik

[ctx: Sender of a message]
en: Sender
sl: Pošiljatelj

[ctx: Receiver of a message]
en: Receiver
sl: Prejemnik

[ctx: Date of a message]
en: Date
sl: Datum

en: Most Recent Date
sl: Najnovejši datum

[ctx: Size of a message]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: Attachment indication]
en: Attachment
sl: Priloga

en: Read/Unread
sl: Prebrano/neprebrano

en: Replied
sl: Odgovorjeno

[ctx: Message importance indication]
en: Important
sl: Pomembno

en: Action Item
sl: Opravilo

en: Spam/Ham
sl: Neželeno/želeno

en: Watched/Ignored
sl: Opazovano/prezrto

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Signature
sl: Podpis

en: Tag List
sl: Seznam oznak

en: Smart
sl: Pametna

en: A smart multiline and multi item theme
sl: Pametna tema z več vrsticami in več predmeti

en: Message
sl: Sporočilo

en: Smart with Clickable Status
sl: Pametna, s stanji, ki jih je mogoče klikati

en: A smart multiline and multi item theme with a clickable status column
sl: Pametna tema z več vrsticami, več predmeti in s stolpcem s stanji, ki jih je mogoče klikati

en: Status
sl: Stanje

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Last Week
sl: Prejšnji teden

en: Two Weeks Ago
sl: Pred dvema tednoma

en: Three Weeks Ago
sl: Pred tremi tedni

en: Four Weeks Ago
sl: Pred štirimi tedni

en: Five Weeks Ago
sl: Pred petimi tedni

en: Receiver
sl: Prejemnik

en: Sender
sl: Pošiljatelj

en: Processed 1 Message of %2 | Processed %1 Messages of %2
sl[0]: Obdelanih %1 sporočil od %2
sl[1]: Obdelano %1 sporočilo od %2
sl[2]: Obdelani %1 sporočili od %2
sl[3]: Obdelana %1 sporočila od %2

en: Threaded 1 Message of %2 | Threaded %1 Messages of %2
sl[0]: V niti razvrščenih %1 sporočil od %2
sl[1]: V niti razvrščeno %1 sporočilo od %2
sl[2]: V niti razvrščeni %1 sporočili od %2
sl[3]: V niti razvrščena %1 sporočila od %2

en: Grouped 1 Thread of %2 | Grouped %1 Threads of %2
sl[0]: Združenih %1 niti od %2
sl[1]: Združena %1 nit od %2
sl[2]: Združeni %1 niti od %2
sl[3]: Združene %1 niti od %2

en: Updated 1 Group of %2 | Updated %1 Groups of %2
sl[0]: Posodobljenih %1 skupin od %2
sl[1]: Posodobljena %1 skupina od %2
sl[2]: Posodobljeni %1 skupini od %2
sl[3]: Posodobljene %1 skupine od %2

[ctx: @info:status Finished view fill]
en: Ready
sl: Pripravljen

note: i18n: ectx: label, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Display tooltips for messages and group headers
sl: Prikaži orodne namige za sporočila in glave skupin

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MessageToolTipEnabled), group (MessageListView)
en: Enable this option to display tooltips when hovering over an item in the message list.
sl: Omogočite to možnost za prikaz orodnih namigov ob prehodu predmeta na seznamu sporočil z miško.

en: None (Storage Order)
sl: Brez (vrstni red shranjevanja)

en: By Date/Time
sl: Po datumu/času

en: By Date/Time of Most Recent in Subtree
sl: Po datumu/času najnovejšega v poddrevesu

en: By Subject
sl: Po zadevi

en: By Size
sl: Po velikosti

en: By Action Item Status
sl: Po stanju opravila

en: By Unread Status
sl: Po stanju prebranosti

en: By Important Status
sl: Po stanju pomembnosti

en: By Attachment Status
sl: Po stanju priloge

en: Least Recent on Top
sl: Najstarejša na vrhu

en: Most Recent on Top
sl: Najnovejša na vrhu

[ctx: Sort order for messages]
en: Ascending
sl: Naraščajoče

[ctx: Sort order for messages]
en: Descending
sl: Padajoče

en: by Date/Time
sl: po datumu/času

en: by Date/Time of Most Recent Message in Group
sl: po datumu/času najnovejšega sporočila v skupini

en: by Sender/Receiver
sl: po pošiljatelju/prejemniku

en: by Sender
sl: po pošiljatelju

en: by Receiver
sl: po prejemniku

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Ascending
sl: Naraščajoče

[ctx: Sort order for mail groups]
en: Descending
sl: Padajoče

[ctx: Description of Type Subject]
en: Subject
sl: Zadeva

[ctx: Description of Type Date]
en: Date
sl: Datum

[ctx: Description of Type Sender]
en: Sender
sl: Pošiljatelj

[ctx: Description of Type Receiver]
en: Receiver
sl: Prejemnik

[ctx: Description of Type Size]
en: Size
sl: Velikost

en: Unread/Read Icon
sl: Ikona za neprebrano/prebrano

en: Attachment Icon
sl: Ikona za prilogo

en: Replied/Forwarded Icon
sl: Ikona za odgovorjeno/posredovano

en: Combined New/Unread/Read/Replied/Forwarded Icon
sl: Združena ikona novo/neprebrano/prebrano/odgovorjeno/posredovano

en: Action Item Icon
sl: Ikona za opravilo

en: Important Icon
sl: Ikona za pomembno

en: Group Header Label
sl: Naslovna oznaka skupine

en: Spam/Ham Icon
sl: Ikona za neželeno/želeno

en: Watched/Ignored Icon
sl: Ikona za opazovano/prezrto

en: Group Header Expand/Collapse Icon
sl: Ikona za razširitev/zvitje naslova skupine

en: Encryption State Icon
sl: Ikona za stanje šifriranja

en: Signature State Icon
sl: Ikona za stanje podpisa

en: Vertical Separation Line
sl: Navpična ločevalna črta

en: Horizontal Spacer
sl: Vodoravno ločilo

en: Max Date
sl: Najv. datum

en: Message Tags
sl: Oznake sporočil

en: Invitation Icon
sl: Ikona za povabilo

[ctx: Description of Type Folder]
en: Folder
sl: Mapa

[ctx: Description for an Unknown Type]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Never Show
sl: Nikoli ne pokaži

en: Always Show
sl: Vedno pokaži

en: Plain Rectangles
sl: Navadni pravokotniki

en: Plain Joined Rectangle
sl: Navaden združen pravokotnik

en: Rounded Rectangles
sl: Zaobljeni pravokotniki

en: Rounded Joined Rectangle
sl: Zaobljen združen pravokotnik

en: Gradient Rectangles
sl: Pravokotniki s prelivom

en: Gradient Joined Rectangle
sl: Združen pravokotnik s prelivom

en: Styled Rectangles
sl: Pravokotniki s slogom

en: Styled Joined Rectangles
sl: Združen pravokotnik s slogom

en: No result found
sl: Ni zadetkov

en: Adjust Column Sizes
sl: Prilagodi velikosti stolpcev

en: Show Default Columns
sl: Pokaži privzete stolpce

en: Display Tooltips
sl: Prikaži orodne namige

en: From
sl: Od

[ctx: Receiver of the email]
en: To
sl: Za

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Folder
sl: Mapa

en: Preview
sl: Predogled

en: <b>%1</b> reply | <b>%1</b> replies
sl[0]: <b>%1</b> odgovorov
sl[1]: <b>%1</b> odgovor
sl[2]: <b>%1</b> odgovora
sl[3]: <b>%1</b> odgovori

en: <b>%1</b> message in subtree (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages in subtree (<b>%2</b> unread)
sl[0]: <b>%1</b> sporočil v poddrevesu (<b>%2</b> neprebranih)
sl[1]: <b>%1</b> sporočilo v poddrevesu (<b>%2</b> neprebranih)
sl[2]: <b>%1</b> sporočili v poddrevesu (<b>%2</b> neprebranih)
sl[3]: <b>%1</b> sporočila v poddrevesu (<b>%2</b> neprebranih)

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started on 2008-12-21']
en: Threads started on %1
sl: Niti začete dne %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Threads started Yesterday']
en: Threads started %1
sl: Niti začete %1

en: Threads with messages dated %1
sl: Niti s sporočili z dne %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent on 2008-12-21']
en: Messages sent on %1
sl: Sporočila poslana dne %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received on 2008-12-21']
en: Messages received on %1
sl: Sporočila prejeta dne %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages sent Yesterday']
en: Messages sent %1
sl: Sporočila poslana %1

[ctx: @info:tooltip Formats to something like 'Messages received Yesterday']
en: Messages received %1
sl: Sporočila prejeta %1

en: Threads started within %1
sl: Niti ustvarjene znotraj %1

en: Threads containing messages with dates within %1
sl: Niti s sporočili z datumi znotraj %1

en: Messages sent within %1
sl: Sporočila poslana znotraj %1

en: Messages received within %1
sl: Sporočila prejeta znotraj %1

en: Threads started by %1
sl: Niti, ki jih je začel %1

en: Threads with most recent message by %1
sl: Niti z najnovejšim sporočilom, ki ga je poslal %1

en: Messages sent to %1
sl: Sporočila, ki jih je prejel %1

en: Messages sent by %1
sl: Sporočila, ki jih je poslal %1

en: Messages received from %1
sl: Sporočila, ki jih je poslal %1

en: Threads directed to %1
sl: Niti naslovljene na %1

en: Threads with most recent message directed to %1
sl: Niti z najnovejšim sporočilom naslovljenim na %1

en: Messages received by %1
sl: Sporočila, ki jih je prejel %1

en: <b>%1</b> thread | <b>%1</b> threads
sl[0]: <b>%1</b> niti
sl[1]: <b>%1</b> nit
sl[2]: <b>%1</b> niti
sl[3]: <b>%1</b> niti

en: <b>%1</b> message (<b>%2</b> unread) | <b>%1</b> messages (<b>%2</b> unread)
sl[0]: <b>%1</b> sporočil (<b>%2</b> neprebranih)
sl[1]: <b>%1</b> sporočilo (<b>%2</b> neprebranih)
sl[2]: <b>%1</b> sporočili (<b>%2</b> neprebranih)
sl[3]: <b>%1</b> sporočila (<b>%2</b> neprebranih)

en: No filter defined.
sl: Ni določenega filtra.

[ctx: @title:window]
en: Create Filter
sl: Ustvari filter

en: Theme
sl: Tema

en: Configure...
sl: Nastavi …

en: Aggregation
sl: Združevanje

en: Message Sort Order
sl: Razvrščanje sporočil

en: Message Sort Direction
sl: Smer razvrščanja sporočil

en: Group Sort Order
sl: Razvrščanje skupin

en: Group Sort Direction
sl: Smer razvrščanja skupin

en: Folder Always Uses This Sort Order
sl: Mapa vedno uporablja to smer razvrščanja

[ctx: @title:window]
en: Configure Filter
sl: Nastavi filter

en: Remove
sl: Odstrani

en: Do you want to delete this filter?
sl: Ali želite izbrisati ta filter?

[ctx: @title:window]
en: Remove Filter
sl: Odstrani filter

[ctx: @title:window]
en: Edit Filter
sl: Uredi filter

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @action]
en: Save Filter...
sl: Shrani filter...

[ctx: @action]
en: Configure...
sl: Nastavi...

[ctx: Search for messages.]
en: Search
sl: Poišči

en: The words less than 3 letters are ignored.
sl: Besede z manj kot tremi črkami so prezrte.

[ctx: @action]
en: Do not show again
sl: Ne prikazuj več

en: Some of the search folders in this query are still being indexed or are excluded from indexing completely. The results below may be incomplete.
sl: Za nekatere izmed iskalnih map v tej poizvedbi se še vedno ustvarja kazalo ali pa so izločene iz ustvarjanja kazala. Spodnji rezultati bodo morda nepopolni.

en: Literal string
sl: Dobesedni niz

en: Size is smaller than
sl: Velikost je manjša kot

en: Size is larger than
sl: Velikost je večja kot

en: Size is
sl: Velikost je

en: To contains
sl: Za vsebuje

en: BCC contains
sl: Skp vsebuje

en: CC contains
sl: Kp vsebuje

en: From contains
sl: Od vsebuje

en: Subject contains
sl: Zadeva vsebuje

en: Body contains
sl: Telo vsebuje

en: Mail has tag
sl: Pismo ima oznako

en: Mail has attachment
sl: Pismo ima prilogo

en: Mail has invitation
sl: Pismo ima povabilo

en: Mail is important
sl: Pismo je pomembno

en: Mail is read
sl: Pismo je prebrano

en: Mail is Unread
sl: Pismo je neprebrano

en: Mail is Ignored
sl: Pismo je prezrto

en: Mail is Ham
sl: Pismo je želeno

en: Mail is Spam
sl: Pismo je nezaželeno

en: Mail is watched
sl: Pismo je opazovano

en: Mail is replied
sl: Pismo je odgovorjeno

en: Mail is forwarded
sl: Pismo je posredovano

en: Mail is encrypted
sl: Pismo je šifrirano

en: Mail is queued
sl: Pismo je v čakalni vrsti

en: Mail is sent
sl: Pismo je posano

en: Mail is deleted
sl: Pismo je izbrisano

en: Mail is action
sl: Pismo je dejanje

en: AND
sl: IN

[ctx: @action:button]
en: Subject
sl: Zadeva

[ctx: @action:button]
en: Body
sl: Telo

[ctx: @action:button]
en: From
sl: Od

[ctx: @action:button]
en: To
sl: Za

[ctx: @action:button]
en: Cc
sl: Kp

[ctx: @action:button]
en: Bcc
sl: Skp

[ctx: @action:button]
en: Has Attachment
sl: Ima prilogo

[ctx: @action:button]
en: Has Invitation
sl: Ima povabilo

[ctx: @action:button]
en: Read
sl: Prebrano

[ctx: @action:button]
en: Unread
sl: Neprebrano

[ctx: @action:button]
en: Important
sl: Pomembno

[ctx: @action:button]
en: Ignored
sl: Prezrto

[ctx: @action:button]
en: Ham
sl: Želeno

[ctx: @action:button]
en: Spam
sl: Neželeno

[ctx: @action:button]
en: Watched
sl: Opazovano

[ctx: @action:button]
en: Replied
sl: Odgovorjeno

[ctx: @action:button]
en: Forwarded
sl: Posredovano

[ctx: @action:button]
en: Encrypted
sl: Šifrirano

[ctx: @action:button]
en: Queued
sl: V čakalni vrsti

[ctx: @action:button]
en: Sent
sl: Poslano

[ctx: @action:button]
en: Deleted
sl: Izbrsano

[ctx: @action:button]
en: Action
sl: Dejanje

[ctx: @action:button]
en: Category
sl: Kategorija

[ctx: @action:button]
en: Smaller
sl: Manjše

[ctx: @action:button]
en: Larger
sl: Večje

[ctx: @action:button]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: @action:button]
en: Older
sl: Starejše

[ctx: @action:button]
en: Newer
sl: Novejše

[ctx: @info:tooltip]
en: Prevent the quick search field from being cleared when changing folders
sl: Pri spremembi mape prepreči čiščenje polja hitrega iskanja

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear the quick search field when changing folders
sl: Pri spremembi mape počisti polje hitrega iskanja

[ctx: @info:tooltip]
en: Show or Hide search command line
sl: Prikaži ali skrij ukazno vrstico iskanja

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want show or hide search command line widget.
sl: Preklopite ta gumb, če želite prikazati ali skriti gradnik iskalne ukazne vrstice.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Toggle this button if you want to keep your quick search locked when moving to other folders or when narrowing the search by message status.
sl: Preklopite ta gumb, če želite, da je hitro iskanje pri premikanju v druge mape ali pri zoževanju iskanja po stanju besedila zaklenjeno.

[ctx: @info:tooltip]
en: Saved Filter
sl: Shranjeni filter

en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

[ctx: @action]
en: Full Message
sl: Polno sporočilo

[ctx: @action]
en: Body
sl: Telo

[ctx: @action]
en: Subject
sl: Zadeva

[ctx: @action]
en: BCC
sl: Skp

[ctx: @action]
en: CC
sl: Kp

en: To
sl: Za

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Unread
sl: Neprebrano

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Replied
sl: Odgovorjeno

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Forwarded
sl: Posredovano

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Important
sl: Pomembno

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Action Item
sl: Opravilo

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Watched
sl: Opazovano

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ignored
sl: Prezrto

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Attachment
sl: Ima prilogo

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Has Invitation
sl: Ima povabilo

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Spam
sl: Neželeno

[ctx: @action:inmenu Status of a message]
en: Ham
sl: Želeno

en: Current Tab is locked.
sl: Trenutni zavihek je zaklenjen.

en: (Unlock it)
sl: (Odkleni ga)

en: Sorting
sl: Razvrščanje

[ctx: @info:tooltip]
en: Open a new tab
sl: Odpri nov zavihek

en: New tab
sl: Nov zavihek

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
sl: Zapri trenutni zavihek

en: Close tab
sl: Zapri zavihek

[ctx: @action]
en: Activate Tab %1
sl: Aktiviraj zavihek %1

en: Show Quick Search Bar
sl: Pokaži vrstico za hitro iskanje

en: Message List
sl: Seznam sporočil

[ctx: @action]
en: Create New Tab
sl: Ustvari nov zavihek

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
sl: Aktiviraj naslednji zavihek

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
sl: Aktiviraj predhodni zavihek

[ctx: @action]
en: Move Tab Left
sl: Premakni zavihek levo

[ctx: @action]
en: Move Tab Right
sl: Premakni zavihek desno

[ctx: @action]
en: Close Tab
sl: Zapri zavihek

[ctx: @title:tab Empty messagelist]
en: Empty
sl: Prazno

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
sl: Zapri zavihek

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
sl: Zapri vse druge zavihke

[ctx: @action:inmenu]
en: Unlock Tab
sl: Odkleni zavihek

[ctx: @action:inmenu]
en: Lock Tab
sl: Zakleni zavihek

[ctx: displayed as subject when the subject of a mail is empty]
en: No Subject
sl: Brez zadeve

[ctx: displayed when a mail has unknown sender, receiver or date]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: @action:button]
en: Configure...
sl: Konfiguriraj...

en: Groups && Threading
sl: Skupine in nit

[ctx: @label:textbox]
en: Grouping:
sl: Grupiranje:

[ctx: @label:textbox]
en: Group expand policy:
sl: Pravilnik razširjanja skupin:

[ctx: @label:textbox]
en: Threading:
sl: Združevanje v niti:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread leader:
sl: Začetek niti:

[ctx: @label:textbox]
en: Thread expand policy:
sl: Pravilnik razširjanja niti:

[ctx: @title:tab Advanced settings tab for aggregation mode]
en: Advanced
sl: Napredno

[ctx: @label:textbox]
en: Fill view strategy:
sl: Način polnitve pogleda:

[ctx: @title:window]
en: Customize Message Aggregation Modes
sl: Prilagodi načine združevanja sporočil

[ctx: @action:button]
en: New Aggregation
sl: Novo združevanje

[ctx: @action:button]
en: Clone Aggregation
sl: Kloniraj združevanje

[ctx: @action:button]
en: Export Aggregation...
sl: Izvozi združevanje...

[ctx: @action:button]
en: Import Aggregation...
sl: Uvozi združevanje...

[ctx: @action:button]
en: Delete Aggregation
sl: Izbriši združevanje

en: Unnamed Aggregation
sl: Združevanje brez imena

en: New Aggregation
sl: Novo združevanje

[ctx: @title:window]
en: Import Aggregation
sl: Uvozi združevanje

[ctx: @title:window]
en: Export Aggregation
sl: Izvozi združevanje

en: All Files (*)
sl: Vse datoteke (*)

[ctx: @title:window]
en: Customize Themes
sl: Prilagodi teme

[ctx: @action:button]
en: New Theme
sl: Nova tema

[ctx: @action:button]
en: Clone Theme
sl: Kloniraj temo

[ctx: @action:button]
en: Export Theme...
sl: Izvozi temo...

[ctx: @action:button]
en: Import Theme...
sl: Uvozi temo...

[ctx: @action:button]
en: Delete Theme
sl: Izbriši temo

en: Unnamed Theme
sl: Tema brez imena

en: New Theme
sl: Nova tema

en: New Column
sl: Nov stolpec

en: Do you want to delete selected themes?
sl: Ali želite izbrisati izbrane teme?

en: Do you want to delete "%1"?
sl: Ali želite izbrisati »%1«?

[ctx: @title:window]
en: Delete Theme
sl: Izbriši temo

[ctx: @title:window]
en: Import Theme
sl: Uvozi temo

[ctx: @title:window]
en: Export Theme
sl: Izvozi temo

[ctx: @title:tab General options of a view mode]
en: General
sl: Splošno

[ctx: @label:textbox Name of the option]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @label:textbox Description of the option]
en: Description:
sl: Opis:

[ctx: @label:textbox Property name]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @info:tooltip]
en: The label that will be displayed in the column header.
sl: Oznaka, ki bo prikazana v naslovu stolpca.

[ctx: @label:textbox]
en: Header click sorts messages:
sl: Klik na naslov razvrsti sporočila:

[ctx: @info:tooltip]
en: The sorting order that clicking on this column header will switch to.
sl: Vrstni red razvrščanja, ki se preklopi po kliku na ta naslov stolpca.

[ctx: @option:check]
en: Visible by default
sl: Privzeto je viden

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column should be visible when the theme is selected.
sl: Označite to možnost, če naj bo ta stolpec viden po izbiri teme.

[ctx: @option:check]
en: Contains "Sender or Receiver" field
sl: Vsebuje polje »Pošiljatelj ali prejemnik«

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this if this column label should be updated depending on the folder "inbound"/"outbound" type.
sl: Označite to možnost, če naj bo oznaka tega stolpca posodobljena odvisno od vrste mape (za prejemanje ali za pošiljanje).

en: Unnamed Column
sl: Stolpec brez imena

en: Message Group
sl: Skupina sporočil

en: Very long subject very long subject very long subject very long subject very long subject very long
sl: Zelo dolga zadeva zelo dolga zadeva zelo dolga zadeva zelo dolga zadeva zelo dolga zadeva

en: Sample Tag 1
sl: Primer oznake 1

en: Sample Tag 2
sl: Primer oznake 2

en: Sample Tag 3
sl: Primer oznake 3

[ctx: Indicates whether or not a header label is visible]
en: Visible
sl: Vidno

[ctx: @action:inmenu soften the text color]
en: Soften
sl: Razbarvaj

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Bold
sl: Krepko

[ctx: @action:inmenu Font setting]
en: Italic
sl: Ležeče

en: Font
sl: Pisava

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Default
sl: Privzeta

[ctx: @action:inmenu Foreground color setting]
en: Custom...
sl: Po meri …

en: Foreground Color
sl: Barva ospredja

[ctx: Hide a mark if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Hide
sl: Skrij

[ctx: Keep a empty space in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Empty Space
sl: Ohrani prazen prostor

[ctx: Show the icon softened in the list if the mail does not have the attribute, e.g. Important mark on a non important mail]
en: Keep Softened Icon
sl: Ohrani razbarvano ikono

en: When Disabled
sl: Ko je onemogočeno

en: Group Header
sl: Naslov skupine

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: None
sl: Brez

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Automatic
sl: Samodejno

[ctx: @action:inmenu Group header background color setting]
en: Custom...
sl: Po meri …

en: Background Color
sl: Barva ozadja

en: Background Style
sl: Slog ozadja

en: Column Properties...
sl: Lastnosti stolpca …

en: Add Column...
sl: Dodaj stolpec …

en: Delete Column
sl: Izbriši stolpec

en: Move Column to Left
sl: Premakni stolpec levo

en: Move Column to Right
sl: Premakni stolpec desno

en: Add New Column
sl: Dodaj nov stolpec

en: Column Properties
sl: Lastnosti stolpca

en: Appearance
sl: Videz

en: Content Items
sl: Predmeti vsebine

en: Right click on the header to add or modify columns. Drag the content items and drop them on the columns in order to compose your theme. Right click on the items inside the view for more options.
sl: Da bi dodali ali spremenili stolpce, kliknite na naslov. Za sestavljanje teme povlecite in spustite predmete vsebine v stolpce. Za dodatne možnosti z desno kliknite na predmete znotraj prikaza.

[ctx: @title:tab Advanced theme settings]
en: Advanced
sl: Napredno

[ctx: @label:textbox]
en: Header:
sl: Glava:

[ctx: @label:textbox]
en: Icon size:
sl: Velikost ikone:

[ctx: suffix in a spinbox]
en: %v pixel | %v pixels
sl[0]: %v slik. pik
sl[1]: %v slik. pika
sl[2]: %v slik. piki
sl[3]: %v slik. pike

[ctx: Item in list of Akonadi tags, to show all e-mails]
en: All
sl: Vsa

en: Collapse Group
sl: Zloži skupino

en: Expand Group
sl: Razširi skupino

en: Expand All Groups
sl: Razširi vse skupine

en: Collapse All Groups
sl: Zloži vse skupine

en: Expand All Threads
sl: Razširi vse niti

en: Collapse All Threads
sl: Strni vse niti

en: &Move Here
sl: Pre&makni sem

en: &Copy Here
sl: &Kopiraj sem

en: C&ancel
sl: &Prekliči
