kmail - en to uz translation catalogue (13 entries)

en: Spam/Ham
uz: Spem/Xem

en: Watched/Ignored
uz: Nazoratda/Eʼtibor berilmagan

en: Encryption
uz: Kodlash

en: Signature
uz: Imzo

en: Status
uz: Holati

en: Sender
uz: Joʻnatuvchi

en: Date
uz: Sana

en: Size
uz: Hajmi

en: Folder
uz: Jild

en: Message List
uz: Xabarlar roʻyxati

en: &Move Here
uz: Shu yerga &koʻchirish

en: &Copy Here
uz: Shu yerga &nusxa olish

en: C&ancel
uz: &Bekor qilish
