kmail - en to uz@cyrillic translation catalogue (51 entries)

en: Reason: %1
uz@cyrillic: Сабаби: %1

en: Sorry, no certificates were found in this message.
uz@cyrillic: Узр, ушбу хабарда сертификат топилмади.

en: Certificate import details:
uz@cyrillic: Сертификат импорти тафсилотлари:

en: End of signed message
uz@cyrillic: Имзоланган хабарнинг охири

en: Add...
uz@cyrillic: Қўшиш...

en: Modify...
uz@cyrillic: Ўзгартириш

en: No Subject
uz@cyrillic: Мавзусиз

en: Spam Status:
uz@cyrillic: Спэм ҳолати:

[ctx: View->]
en: &Headers
uz@cyrillic: &Сарлавҳалар

en: Date:
uz@cyrillic: Сана:

en: From:
uz@cyrillic: Кимдан:

en: CC:
uz@cyrillic: Нусха:

en: Good signature
uz@cyrillic: Тўғри имзо

en: No signature found
uz@cyrillic: Имзо топилмади

en: Error verifying the signature
uz@cyrillic: Имзони текшириш хатоси

en: Good signature.
uz@cyrillic: Тўғри имзо.

en: The signature has expired.
uz@cyrillic: Имзонинг муддати ўтган.

en: A system error occurred.
uz@cyrillic: Тизим хатоси рўй берди.

en: Status
uz@cyrillic: Ҳолати

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
uz@cyrillic: Эни ўзгармайдиган &шрифтни қўллаш

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uz@cyrillic: "%1" номли файл аллақачон мавжуд. Уни алмаштиришни истайсизми?

en: Save Attachments To
uz@cyrillic: Иловани сақлаш

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
uz@cyrillic: илова.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
uz@cyrillic: илова.%1

en: KMail Question
uz@cyrillic: KMail саволи

en: Found no attachments to save.
uz@cyrillic: Сақлаш учун илова топилмади.

en: Description
uz@cyrillic: Таърифи

en: Type
uz@cyrillic: Тури

en: Size
uz@cyrillic: Ҳажми

en: KMail Error
uz@cyrillic: KMail хато

en: Address copied to clipboard.
uz@cyrillic: Электрон почта манзилидан хотирага нусха олинди.

en: Attachment: %1
uz@cyrillic: Илова: %1

en: Opening URL...
uz@cyrillic: URL очилмоқда...

[ctx: to open]
en: Open
uz@cyrillic: Очиш

[ctx: to view something]
en: View
uz@cyrillic: Кўриш

[ctx: View->]
en: &Attachments
uz@cyrillic: &Иловалар

en: Choose display style of attachments
uz@cyrillic: Иловаларни кўрсатиш услубини танлаш

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
uz@cyrillic: &Нишонча сифатида

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
uz@cyrillic: Ҳамма иловаларни нишонча сифатида кўрсатиш. Кўриш учун уларни босиш керак.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
uz@cyrillic: &Ихчам

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
uz@cyrillic: &Бекитиш

en: Do not show attachments in the message viewer
uz@cyrillic: Иловаларни хабар кўрувчида бекитиш

en: &Set Encoding
uz@cyrillic: &Кодлаш усулини танлаш

en: Auto
uz@cyrillic: Авто

en: Copy Link Address
uz@cyrillic: Боғ манзилидан нусха олиш

en: Open URL
uz@cyrillic: URL'ни очиш

en: &Find in Message...
uz@cyrillic: Хабарларда &қидириш

en: Save &As...
uz@cyrillic: ...сифатида с&ақлаш

en: Open With...
uz@cyrillic: ...билан очиш

en: Save All Attachments...
uz@cyrillic: Ҳамма иловаларни сақлаш

en: URL copied to clipboard.
uz@cyrillic: URL'дан хотирага нусха олинди.
