kmail - en to uz@cyrillic translation catalogue (13 entries)

en: Spam/Ham
uz@cyrillic: Спэм/Хэм

en: Watched/Ignored
uz@cyrillic: Назоратда/Эътибор берилмаган

en: Encryption
uz@cyrillic: Кодлаш

en: Signature
uz@cyrillic: Имзо

en: Status
uz@cyrillic: Ҳолати

en: Sender
uz@cyrillic: Жўнатувчи

en: Date
uz@cyrillic: Сана

en: Size
uz@cyrillic: Ҳажми

en: Folder
uz@cyrillic: Жилд

en: Message List
uz@cyrillic: Хабарлар рўйхати

en: &Move Here
uz@cyrillic: Шу ерга &кўчириш

en: &Copy Here
uz@cyrillic: Шу ерга &нусха олиш

en: C&ancel
uz@cyrillic: &Бекор қилиш
