kmail - en to wa translation catalogue (76 entries)

en: Encapsulated message
wa: Messaedje ecapsulé

en: End of encapsulated message
wa: Fén do messaedje ecapsulé

en: Decrypt Message
wa: Discripter li messaedje

en: Encrypted message
wa: Messaedje ecripté

en: End of encrypted message
wa: Fén do messaedje ecripté

en: End of signed message
wa: Fén do messaedje siné

en: Add...
wa: Radjouter...

en: Modify...
wa: Candjî...

en: No Subject
wa: Nou sudjet

en: Spam Status:
wa: Sitatut spam:

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: %1.
    
    Full report:
    %2
wa: %1.
    
    Totafwait l' rapoirt :
    %2

[ctx: View->]
en: &Headers
wa: &Tiestires

en: Date:
wa: Date :

en: From:
wa: Di :

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
wa: Po :

en: CC:
wa: Cc :

en: BCC:
wa: Bcc :

en: Reply to:
wa: Responde a :

en: Error: Signature not verified
wa: Aroke: Sinateure nén verifieye

en: Good signature
wa: Boune sinateure

en: No public key to verify the signature
wa: Pont d' clé publike po verifyî l' sinateure

en: No signature found
wa: Nole sinateure di trovêye

en: Error verifying the signature
wa: Åk n' a nén stî tot verifiant l' sinateure

en: Different results for signatures
wa: Diferin rzultat po les sinateures

en: Good signature.
wa: Boune sinateure.

en: Status
wa: Estat

note: i18n: ectx: label, entry (ShowExpandQuotesMark), group (Reader)
en: Show expand/collapse quote marks
wa: Håyner les markes wiyemets mostrer/catchî

note: i18n: ectx: label, entry (MimeTreeMode2), group (Reader)
en: Message Structure Viewer
wa: Håyneu del sitructeure des messaedjes

note: i18n: ectx: label, entry (htmlMail), group (Reader)
en: Prefer HTML to plain text
wa: HTML pus rade ki peur tecse

note: i18n: ectx: label, entry (htmlLoadExternal), group (Reader)
en: Allow messages to load external references from the Internet
wa: Permete ås messaedjes di tcherdjî des dfoûtrinnès referinces a pårti del daegntoele

note: i18n: ectx: label, entry (notSendWhenEncrypted), group (MDN)
en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
wa: En nén evoyî des MDN po responde a des messaedjes nén ecriptés

note: i18n: ectx: label, entry (UseFixedFont), group (Composer)
en: Use Fi&xed Font
wa: Eployî ene ewa&le fonte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
wa: Tchuzes

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
wa: Li fitchî « %1 » egzistêye dedja. Estoz seur(e) ki vos l' voloz spotchî?

en: KMail Question
wa: Kesse di KMail

en: Error saving attachment
wa: Åk n' a nén stî come dji schapéve l' ataetchmint

en: Found no attachments to save.
wa: Dji n' a trové nol ataetchmint a schaper.

en: body part
wa: pårteye do coir

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Type
wa: Sôre

en: Size
wa: Grandeu

en: KMail Error
wa: Messaedje d' aroke di KMail

en: Show certificate 0x%1
wa: Mostrer l' acertineure 0x%1

en: Attachment: %1
wa: Ataetchmint: %1

en: Opening URL...
wa: Dji drove èn URL...

[ctx: to open]
en: Open
wa: Drovi

[ctx: to view something]
en: View
wa: Vey

en: Scroll To
wa: Disrôler a

en: Save As...
wa: Schaper et rlomer...

en: Copy
wa: Copyî

en: Delete Attachment
wa: Disfacer l' ataetchmint

en: Properties
wa: Prôpietés

[ctx: View->]
en: &Attachments
wa: &Ataetchmints

en: Choose display style of attachments
wa: Tchoezi li façon di håyner les ataetchmints

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
wa: Come &Imådjetes

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
wa: Håyner tos les ataetchmints come des imådjetes. Clitchîz dsu po les vey.

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
wa: &Maléns

en: Show attachments as suggested by sender.
wa: Håyner les ataetchmints come l' evoyeu l' a dmandé.

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
wa: Dins l' &messaedje

en: Show all attachments inline (if possible)
wa: Mostrer tos les ataetchmints tot droet dins l' messaedjes, si do moens c' est possibe.

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
wa: &Catchî

en: Do not show attachments in the message viewer
wa: Ni nén mostrer les ataetchmints el finiesse des messaedjes

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
wa: Dins l' tiestire seulmint

en: &Set Encoding
wa: Tch&oezi l' ecôdaedje

en: Auto
wa: Oto

en: Copy Link Address
wa: Copyî adresse del hårdêye

en: Open URL
wa: Drovi èn URL

en: Show Message Structure
wa: Håyner l' tcherpinte des messaedjes

en: &Find in Message...
wa: &Cweri e messaedjes...

en: Save &As...
wa: Sch&aper et rlomer...

en: Open With...
wa: Drovi avou...

en: Save All Attachments...
wa: Schaper tos ls ataetchmints...

en: Do not ask again
wa: Ni pus rdimander

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
wa: Sourdant peur

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
wa: Sourdant HTML
