kmail - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Encryption
xh: Ufihlo

en: Sender
xh: Umthumeli

en: Date
xh: Umhla

en: Size
xh: Ubungakanani

en: Folder
xh: Incwadi eneenkcukacha

en: Message List
xh: Uluhlu Lomyalezo
