metacity - en to br translation catalogue (153 entries)

en: Desktop
br: Burev

en: Window Management
br: Ardoer ar prenestroù

en: Unknown window information request: %d
br: Reked titour prenestr dianv: %d

en: Could not parse "%s" as an integer
br: Dic'houest da zielfennañ "%s" evel ur c'hevan

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
br: N'eo ket bet komprenet an arouez "%s" er chadenn "%s"

en: Failed to parse message "%s" from dialog process
br: Stanket dirag dielfenn ar c'hannad "%s" diouzh argerzh ar bouestig diviz

en: Error reading from dialog display process: %s
br: Fazi lennerezh diouzh argerzh-diskouez ar bouestig diviz: %s

en: Error launching metacity-dialog to ask about killing an application: %s
br: Fazi en ur loc'hañ boest-kelaouiñ metacity gouest da lazhañ arload : %s

en: Failed to get hostname: %s
br: N'eus ket tu kavout an anv-ostiz: %s

en: Missing %s extension required for compositing
br: Mankout a ra an askouezhadenn %s , e'z eo ret evit ar c'henaozañ

en: Failed to open X Window System display '%s'
br: Fazi digoradur gant sistem diskouez X Window '%s'

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
br: Kollet eo bet al liamm gant an diskouez '%s';
    pe neuze eo bet lazhet X pe eo bet lazhet/distrujet
    ar merour prenistri.

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
br: Fazi IO lazhus %d (%s) war diskouez '%s'.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
br: Ur meziant all a implij an alc'hwez %s gant ar gemmerien %x e giz liammoù

note: Displayed when a keybinding which is * supposed to launch a program fails.
en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
br: Bet eo bet ur fazi o lañsañ <tt>%s</tt>:
    
    %s

en: No command %d has been defined.
br: N'eus bet termenet arc'had %d ebet.

en: No terminal command has been defined.
br: N'eus bet despizet arc'had termenell ebet.

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2008 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
br: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2008 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., hag all
    Digor eo ar meziant-mañ; gwelit tarzh evit an amplegadoù eilañ.
    N'eus gwarant EBET; na talvoud kenwerzhpe .na implij prevez ispisial.

en: Disable connection to session manager
br: Lazhañ kevreadenn ar merour dalc'hadoù

en: Replace the running window manager with Metacity
br: Implij Metacity e lec'h ar merour dalc'hadoù en implij

en: Specify session management ID
br: Dibab ID merañ an dalc'hadoù

en: X Display to use
br: Diskouez X da implij

en: Initialize session from savefile
br: Deraouiñ an dalc'h adalek ar restr-gwareziñ

en: Print version
br: Diskouez an handelv

en: Make X calls synchronous
br: Ober sinkronel galvoù X

en: Turn compositing on
br: Gweredekaat kenaozadur

en: Turn compositing off
br: Diweredekaat kenaozadur

en: Failed to scan themes directory: %s
br: C'hwitadenn war furchal en teuliad neuzioù : %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
br: N'eo ket kavet un neuz ! Gwirit ma eus %s hag e-barzh neuzioù kustum.

en: Failed to restart: %s
br: Dic'houest da adloc'hañ %s

note: * We found it, but it was invalid.  Complain. * * FIXME: This replicates the original behaviour, but in the future * we might consider reverting invalid keys to their original values. * (We know the old value, so we can look up a suitable string in * the symtab.) * (Empty comment follows so the tran
en: GConf key '%s' is set to an invalid value
br: N'eo ket un talvoud mat evit an alc'hwez GConf '%s'

en: %d stored in GConf key %s is out of range %d to %d
br: %d gwaredet en alc'hwez GConf  %s n'eo ket etre %d ha %d

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
br: Didalvoudek eo rizh an alc'hwez GConf "%s"

en: Desk %d
br: Burev %d

en: Error setting name for Desk %d to "%s": %s
br: FAzi en ur arventenniñ anv ar burev  %d en « %s » : %s

en: Could not release screen %d on display "%s"
br: N'eus ket tu da zieubañ ar skramm %d war wel "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
br: N'eus ket tu da grouiñ ar c'havlec'h '%s' : %s

en: Unknown element %s
br: Elfenn %s dianav

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
br: Savet eo bet metacity hep an doare displegus (verbose mode)

en: Window manager:
br: Ardoer prenistri :

en: Bug in window manager:
br: Bug er ardoer-prenistri :

en: Window manager warning:
br: Diwall ardoer prenestr :

en: Window manager error:
br: Fazi ardoer-prenistri :

en: %s (on %s)
br: %s (war %s)

en: Switch to workspace 1
br: Mont beteg Tachenn labour 1

en: Switch to workspace 2
br: Mont beteg Tachenn labour 2

en: Switch to workspace 3
br: Mont beteg Tachenn labour 3

en: Switch to workspace 4
br: Mont beteg Tachenn labour 4

en: Switch to workspace 5
br: Mont beteg Tachenn labour 5

en: Switch to workspace 6
br: Mont beteg Tachenn labour 6

en: Switch to workspace 7
br: Mont beteg Tachenn labour 7

en: Switch to workspace 8
br: Mont beteg Tachenn labour 8

en: Switch to workspace 9
br: Mont beteg Tachenn labour 9

en: Switch to workspace 10
br: Mont beteg Tachenn labour 10

en: Switch to workspace 11
br: Mont beteg Tachenn labour 11

en: Switch to workspace 12
br: Mont beteg Tachenn labour 12

en: Take a screenshot
br: Tennañ ur pakad skrammad

en: Take a screenshot of a window
br: Tennañ ur pakad skrammad eus ur prenestr

en: Run a terminal
br: Loc'hañ un termenell

en: Maximize window
br: Brasaat ar prenestr

en: Minimize window
br: Bihanaat ar prenestr

en: Close window
br: Serriñ ar prenestr

en: Move window
br: Dilec'hiañ ar prenestr

en: Resize window
br: Adventañ ar prenestr

en: Move window to workspace 1
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 1

en: Move window to workspace 2
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 2

en: Move window to workspace 3
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 3

en: Move window to workspace 4
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 4

en: Move window to workspace 5
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 5

en: Move window to workspace 6
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 6

en: Move window to workspace 7
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 7

en: Move window to workspace 8
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 8

en: Move window to workspace 9
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 9

en: Move window to workspace 10
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 10

en: Move window to workspace 11
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 11

en: Move window to workspace 12
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'an dachenn labour 12

en: Move window one workspace to the left
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a gleiz

en: Move window one workspace to the right
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a zehou

en: Move window one workspace up
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour a us

en: Move window one workspace down
br: Dilec'hiañ ar prenestr d'un dachenn labour dindan

en: Maximize window vertically
br: Brasaat a-blom ar prenestr

en: Maximize window horizontally
br: Brasaat a-blaen ar prenestr

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
br: (N'eo ket savet c'hoazh) An doare da furchal a zo liammet d'ar meziantoù ha n'eo ket d'ar prenistri

en: Action on title bar double-click
br: Efed an doubl-klik war ar varrenn-ditl

en: Arrangement of buttons on the titlebar
br: Aozadur an afelloù war ar varrenn ditl

en: Automatically raises the focused window
br: A gas war-eeun ar prenestr emañ ar fokus enni war c'horre

en: Commands to run in response to keybindings
br: Arc'hadoù da gas pa vo pouezet war an touchennoù liammet

en: Control how new windows get focus
br: Merañ penaos vo tapet ar fokus gant prenistri nevez

en: Current theme
br: Neuz en implij

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
br: Amzer da c'hortoz (e mili eilenoù) araog ar mont war c'horre emgefreek.

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
br: Dibab ma c'hell ar meziantoù pe ar sistem reiñ 'bipoù' da glevet; tu 'zo implijout an dra-se asamblez gant ar 'c'hloc'h hewel' evit kaout 'bipoù' didrouz.

en: Enable Visual Bell
br: Implijout kloc'h hewel

en: Modifier to use for modified window click actions
br: Kemmer da implijout evit klikerezh kemmet er prenestr

en: Name of workspace
br: Anv an dachenn labour

en: Number of workspaces
br: kementad an tachennoù labour

en: Run a defined command
br: Kas un arc'had resis da benn

en: System Bell is Audible
br: Kloc'h ar reizhiad a c'hell bezañ klevet

en: The name of a workspace.
br: Anv un dachenn labour

en: The screenshot command
br: Arc'had 'benn tennañ ur pakad skrammad

en: The window screenshot command
br: Arc'had 'benn pakañ un skeudenn eus ur prenestr

en: Usage: %s
br: Arver : %s

en: Close Window
br: Serriñ ar prenestr

en: Window Menu
br: Lañserioù ar prenestr

en: Minimize Window
br: Bihanaat ar prenestr

en: Maximize Window
br: Brasaat ar prenestr

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
br: Bi_hanaat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
br: Bra_saat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
br: Divra_saat

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
br: _Plegañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
br: Di_blegañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
br: _Dilec'hiañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
br: _Adventañ

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move Titlebar On_screen
br: Dilec'hiañ ar varenn ditl 'zo er_skramm

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
br: _Atav war an dachenn labour war wel

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
br: War an dachenn-labour-mañ _hepken

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
br: Kas d'an dachenn-labour kleiz

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
br: Kas d'an dachenn-labour dehou

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
br: Kas d'an dachenn-labour _a us

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
br: Kas d'an dachenn-labour _dindan

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
br: _Serriñ

en: Move to Another _Workspace
br: Kas d'un _dachenn-labour all

en: _Force Quit
br: _Rediañ da guitaat

en: Title
br: Titl

en: Class
br: Renk

en: These windows do not support "save current setup" and will have to be restarted manually next time you log in.
br: Ne vez ket gouzanvet "gwareziñ an neuzidaoù red" gant ar prenistri-mañ, red 'vo deoc'h adloc'hañ anezho p'en em lugoc'h en-dro.

en: There was an error running "%s":
    %s.
br: Ur fazi 'z eus bet en ur gas da benn "%s":
    %s.

en: top
br: krec'h

en: bottom
br: traoñ

en: left
br: kleiz

en: right
br: dehou

en: Failed to load theme "%s": %s
br: C'hwitet kargañ an neuz "%s": %s

en: Bar
br: Barrenn

en: Dialog Box
br: Boest-kelaouiñ

en: Border
br: Trolinenn

en: Window title font
br: Nodrezh titl ar prenestr

en: Desk %d%n
br: Burev %d%n

en: Desk 1_0
br: Burev 1_0

en: Desk %s%d
br: Burev %s%d

en: _Wait
br: _Gortoz

en: Could not parse color "%s"
br: N'eus ket tu da wiriañ al liv "%s"

en: No <%s> set for theme "%s"
br: N'eo ket <%s> arventennet evit an neuz "%s"

en: Line %d character %d: %s
br: Linenn %d arouezenn %d : %s

en: Integer %ld must be positive
br: Ret eo d'an c'hevan %ld bezañ muiel

en: Unknown function "%s" for button
br: Arc'hwel dianav "%s" evit an afell

en: Unknown state "%s" for button
br: Stad dianav "%s" evit an afell

en: /_Windows
br: /_Prenestroù

en: /Windows/Des_ktop
br: /Prenestroù/Bu_rev

en: Torn-off Menu
br: Lañser distaget

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
br: Arver : metacity-theme-viewer [ANVNEUZ]

en: Error loading theme: %s
br: Fazi en ur gargañ a neuz : %s

en: Small Title Font
br: Nodrezh an Nodrezh an titl bihan

en: Large Title Font
br: Nodrezh an titl bras

en: Button Layouts
br: Aozadurioù an afelloù
