metacity master - en to et translation catalogue (298 entries)

en: Hide all normal windows
et: Kõigi tavaliste akende peitmine

en: Move to workspace above
et: Liikumine ülemisele tööalale

en: Move to workspace below
et: Liikumine alumisele tööalale

en: Move to workspace left
et: Liikumine vasakpoolsele tööalale

en: Move to workspace right
et: Liikumine parempoolsele tööalale

en: Move window one workspace down
et: Akna tõstmine alumisele tööalale

en: Move window one workspace to the left
et: Akna tõstmine vasakpoolsele tööalale

en: Move window one workspace to the right
et: Akna tõstmine parempoolsele tööalale

en: Move window one workspace up
et: Akna tõstmine ülemisele tööalale

en: Move window to workspace 1
et: Akna tõstmine 1. tööalale

en: Move window to workspace 2
et: Akna tõstmine 2. tööalale

en: Move window to workspace 3
et: Akna tõstmine 3. tööalale

en: Move window to workspace 4
et: Akna tõstmine 4. tööalale

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: Switch applications
et: Rakenduste vahetamine

en: Switch system controls
et: Süsteemi valitsate vahetamine

en: Switch system controls directly
et: Süsteemi valitsate otsevahetus

en: Switch to workspace 1
et: Liikumine 1. tööalale

en: Switch to workspace 2
et: Liikumine 2. tööalale

en: Switch to workspace 3
et: Liikumine 3. tööalale

en: Switch to workspace 4
et: Liikumine 4. tööalale

en: Switch windows directly
et: Akende otsevahetus

en: Switch windows of an app directly
et: Rakenduse akende kohenene vahetamine

en: Switch windows of an application
et: Rakenduse akende vahel vahetamine

en: Show the activities overview
et: Tegevuste kokkuvõtte kuvamine

en: Show the run command prompt
et: Käivitamise käsurea kuvamine

en: System
et: Süsteem

en: Activate the window menu
et: Aknamenüü aktiveerimine

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Lower window below other windows
et: Akna viimine teiste taha

en: Maximize window
et: Akna maksimeerimine

en: Maximize window horizontally
et: Akna maksimeerimine horisontaalselt

en: Maximize window vertically
et: Akna maksimeerimine vertikaalselt

en: Minimize window
et: Akna minimeerimine

en: Move window
et: Akna liigutamine

en: Raise window above other windows
et: Akna tõstmine teiste akende kohale

en: Raise window if covered, otherwise lower it
et: Akna tõstmine, kui seda katab teine aken, muul juhul taha viimine

en: Resize window
et: Akna suuruse muutmine

en: Restore window
et: Akna suuruse taastamine

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanvaate sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle maximization state
et: Maksimeeritud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle shaded state
et: Varjutatud oleku sisse- ja väljalülitamine

en: Toggle window on all workspaces or one
et: Akna määramine ühele või kõigile tööaladele

en: Windows
et: Aknad

en: Bell event
et: Piiksu sündmus

en: Unknown window information request: %d
et: Tundmatu aknateabe päring: %d

note: Translators: %s is a window title
en: <tt>%s</tt> is not responding.
et: <tt>%s</tt> ei vasta.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
et: Sa võid natukene selle järel oodata või sundida rakenduse lõpetama.

en: _Wait
et: _Oota

en: _Force Quit
et: _Sulge jõuga

en: Failed to get hostname: %s
et: Tõrge hostimine hankimisel: %s

en: Missing %s extension required for compositing
et: Puuduv laiendus %s on vajalik komposiitmontaaži jaoks

en: Failed to open X Window System display '%s'
et: Tõrge X Window System'i kuva '%s' avamisel

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
et: Kadus ühendus kuvaga '%s';
    tõenäoliselt Xserver suleti või sa kõrvaldasid aknahalduri.

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
et: Saatuslik SV viga %d (%s) kuval '%s'.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
et: Mõni teine programm juba kasutab kiirklahvina klahvi %s koos muuteklahvidega %x

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
et: metacity %s
    Autoriõigused (C) 2001-%s Havoc Pennington, Red Hat, Inc., ja teised
    See programm on vaba tarkvara; kopeerimistingimuste kohta vaata
    programmi lähteteksti. Sellel programmil pole MINGISUGUST GARANTIID;
    isegi MITTE KOMMERTSGARANTIID EGA GARANTIID SOBIVUSELE
    TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Replace the running window manager with Metacity
et: Käivitatud aknahalduri asendamine Metacity'ga

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: X Display to use
et: X'i kuva, mida kasutada

en: Initialize session from savefile
et: Seansi lähtestamine salvestatud failist

en: Print version
et: Versiooni printimine

en: Make X calls synchronous
et: Tee Xi väljakutsed sünkroonseks

en: Turn compositing on
et: Komposiitmontaaž lubatud

en: Turn compositing off
et: Komposiitmontaaž keelatud

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
et: Ilma dekoratsioonideta ja maksimeeritud aknaid ei muudeta täisekraaniakendeks

en: Failed to scan themes directory: %s
et: Tõrge teemadekataloogi skannimisel: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
et: Teemat ei leitud! Veendu, et %s on olemas ja sisaldab harilikke teemasid.

en: Failed to restart: %s
et: Tõrge taaskäivitamisel: %s

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
et: Ümbernurga parandused vigastele rakendustele on keelatud. Mõned rakendused ei pruugi õigesti käituda.

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
et: Fondi kirjeldust "%s" GSettings võtmest %s pole võimalik töödelda

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
et: Seadistuste andmebaasist leitud väärtus "%s" ei sobi hiireklahvi modifikaatoriks

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
et: Seadistuste andmebaasist leitud väärtus "%s" ei sobi kiirklahvile "%s"

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Screen %d on display '%s' is invalid
et: Ekraan %d kuval '%s' on vigane

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
et: Ekraan %d kuval '%s' on juba aknahalduri poolt hallatav. Olemasoleva aknahalduri asendamiseks proovi --replace võtit

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
et: Aknahalduri valikut ei saa hankida ekraani %d kuval "%s"

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
et: Ekraan %d kuval '%s' on juba aknahalduri poolt hallatav

en: Could not release screen %d on display "%s"
et: Ekraani %d kuval "%s" ei saa vabastada

en: Could not create directory '%s': %s
et: Kataloogi '%s' pole võimalik luua: %s

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
et: Seansifaili '%s' pole võimalik kirjutamiseks avada: %s

en: Error writing session file '%s': %s
et: Viga seansifaili '%s' kirjutamisel: %s

en: Error closing session file '%s': %s
et: Viga seansifaili '%s' sulgemisel: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
et: Viga salvestatud seansifaili analüüsimisel: %s

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
et: Nähti <metacity_session> atribuuti, aga sessiooni ID on juba määratud

en: Unknown attribute %s on <%s> element
et: Tundmatu atribuut %s <%s> elemendil

en: nested <window> tag
et: pesastatud <window>

en: Unknown element %s
et: Tundmatu element %s

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
et: Need aknad ei toeta &quot;praeguse paigutuse salvestamist&quot; ja tuleb järgmisel sisselogimisel käsitsi taaskäivitada.

en: Failed to open debug log: %s
et: Tõrge silumislogi avamisel: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
et: Tõrge logifaili %s avamisel funktsiooniga fdopen(): %s

en: Opened log file %s
et: Avati logifail %s

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
et: Metacity kompileeriti ilma jutukuse režiimi toeta

en: Window manager:
et: Aknahaldur:

en: Bug in window manager:
et: Viga aknahalduris:

en: Window manager warning:
et: Aknahalduri hoiatus:

en: Window manager error:
et: Aknahalduri viga:

note: first time through
en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
et: Aken %s määrab SM_CLIENT_ID endale, selle asemel, et määrata see WM_CLIENT_LEADER aknale, nagu seda kirjeldab ICCCM.

note: We ignore mwm_has_resize_func because WM_NORMAL_HINTS is the * authoritative source for that info. Some apps such as mplayer or * xine disable resize via MWM but not WM_NORMAL_HINTS, but that * leads to e.g. us not fullscreening their windows.  Apps that set * MWM but not WM_NORMAL_HINTS are basical
en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
et: Aken %s määrab MWM vihje, näidates, et see pole muudetava suurusega, aga määrab vähimaks suuruseks %d x %d ja suurimaks suuruseks %d x %d; sel pole tähendust.

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
et: Rakendus määras võltsitud _NET_WM_PID %lu

note: Translators: the title of a window from another machine
en: %s (on %s)
et: %s (masinas %s)

note: Simple case-- don't bother to look it up.  It's root.
en: %s (as superuser)
et: %s (juurkasutajana)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine
en: %s (as %s)
et: %s (kasutajana %s)

note: Translators: the title of a window owned by another user * on this machine, whose name we don't know
en: %s (as another user)
et: %s (teise kasutajana)

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
et: Vigane WM_TRANSIENT_FOR aknale 0x%lx määratud %s jaoks.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
et: Aknal 0x%lx on omadus %s
    mis oleks pidanud olema %s tüüpi %d vormingus,
    aga tegelikult oli %s tüüpi %d vormingus n_items %d.
    See on kõige tõenäolisemalt rakenduse viga, mitte aknahalduri viga.
    Aknal on title="%s" class="%s" name="%s"

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
et: Omadus %s aknal 0x%lx sisaldab vigast UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
et: Omadus %s aknal 0x%lx sisaldab vigast UTF-8 %d kirjele nimekirjas

en: Compositing Manager
et: Komposiithaldur

en: Determines whether Metacity is a compositing manager.
et: Määrab, kas Metacity on komposiithaldur

en: If true, metacity will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
et: Kui märgitud, annab metacity kasutajale vähem tagasisidet kasutades sõrestikvaadet, hoidudes animatsioonides ja teistest tagasiside viisidest. See vähendab mõne kasutaja jaoks oluliselt kasutatavust, aga võib jätta ammused pärandprogrammid tööle, lisaks võib olla kasulik kompromiss terminaliserveris. Siiski on hõlbustuste sisselülitamise korral sõrestikvaade keelatud.

en: If true, trade off usability for less resource usage
et: Kui märgitud, tehakse kasutatavause arvelt kompromiss ressursside säästmisekst

en: Usage: %s
et: Kasutamine: %s

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Window Menu
et: Aknamenüü

en: Minimize Window
et: Akna minimeerimine

en: Maximize Window
et: Akna maksimeerimine

en: Restore Window
et: Akna taastamine

en: Roll Up Window
et: Akna kokkukerimine

en: Unroll Window
et: Akna lahtikerimine

en: Keep Window On Top
et: Akna kõige pealmiseks määramine

en: Remove Window From Top
et: Eemalda aken kõige pealmise kohalt

en: Always On Visible Workspace
et: Alati nähtaval tööalal

en: Put Window On Only One Workspace
et: Tõsta aken ainult ühele tööalale

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
et: _Minimeeri

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
et: T_aasta suurus

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
et: K_eri kokku

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
et: K_eri lahti

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
et: _Liiguta

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
et: Muuda s_uurust

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move Titlebar On_screen
et: Liiguta tiitliriba mööda _ekraani

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Always on _Top
et: Alati _pealmine

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
et: _Alati nähtaval tööalal

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
et: Ainu_lt sellel tööalal

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
et: Tõsta _vasakpoolsele tööalale

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
et: Tõsta pa_rempoolsele tööalale

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
et: Tõsta _ülemisele tööalale

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
et: T_õsta alumisele tööalale

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
et: _Sulge

en: Workspace %d%n
et: Tööala %d%n

en: Workspace 1_0
et: Tööala 1_0

en: Workspace %s%d
et: Tööala %s%d

en: Move to Another _Workspace
et: Tõsta muule _tööalale

en: top
et: ülemine

en: bottom
et: alumine

en: left
et: vasak

en: right
et: parem

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
et: raami asukoht ei määra "%s" dimensiooni

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
et: raami asukoht ei määra dimensiooni "%s" servale "%s"

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
et: Nupu külgede suhe %g ei ole mõistlik

en: Frame geometry does not specify size of buttons
et: Raami geomeetri ei määra nuppude suurust

en: Gradients should have at least two colors
et: Värviüleminekus peaks olema vähemalt kaks värvi

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
et: GTK värvispetsifikatsioonil peab olek olema määratud nurksulgudes, nt. gtk:fg[NORMAL] kus NORMAL on olek; väärtust "%s" ei saa töödelda

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
et: GTK värvispetsifikatsioonil peab lõppema nurksuluga, nt. gtk:fg[NORMAL] kus NORMAL on olek; väärtust "%s" ei saa töödelda

en: Did not understand state "%s" in color specification
et: Ei mõistnud värvispetsifikatsiooni olekut "%s"

en: Did not understand color component "%s" in color specification
et: Mõistetamatu värvikomponent "%s" värvispetsifikatsioonis

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
et: Segatud värvi vorming on "segamine/taustavärv/värv/katvus", "%s" ei sobi vorminguga

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
et: Segatud värvi katvuse väärtus "%s" ei ole töödeldav

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
et: Segatud värvi katvuse väärtus "%s" ei ole 0.0 ja 1.0 vahel

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
et: Varjundamise vorming on "varjundus/alusvärv/tegur", "%s" ei sobi vorminguga

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
et: Varjundatud värvi varjundamise tegur "%s" ei ole töödeldav

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
et: Varjuntatud värvi varjuntamise tegur "%s" on negatiivne

en: Could not parse color "%s"
et: Värvust "%s" pole võimalik analüüsida

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab lubamatut märki '%s'

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab ujukomaarvu '%s', seda aga pole võimalik analüüsida

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
et: Koordinaatide avaldis sisaldab täisarvu '%s', seda aga pole võimalik analüüsida

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
et: Koordinaatide avaldis sisaldab teksti alguses tundmatut operaatorit: "%s"

en: Coordinate expression was empty or not understood
et: Koordinaatide avaldis on tühi või arusaamatult koostatud

en: Coordinate expression results in division by zero
et: Koordinaatide avaldise tulemuseks on nulliga jagamine

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
et: Koordinaatide avaldis püüab ujukomaarvul kasutada jagamise jäägi (mod) operaatorit

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operandi kohal operaatorit "%s"

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operandi seal, kus oodati operaatorit

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
et: Koordinaatide avaldis lõppes operandi asemel operaatoriga

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
et: Koordinaatide avaldis sisaldab operaatoreid "%c" ja "%c" ilma nendevahelise operandita

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
et: Koordinaatide avaldis sisaldab tundmatut muutujat või konstanti "%s"

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
et: Koordinaatide avaldise analüsaatoril tekkis puhvri ületäitumine.

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
et: Koordinaatide avaldises on sulgevad sulud ilma avavate sulgudeta

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
et: Koordinaatide avaldises on avavad sulud ilma sulgevate sulgudeta

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
et: Tundub, et koordinaatide avaldis ei sisalda ei operaatoreid ega operande

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
et: Teema sisaldas avaldist, mis põhjustas vea: %s

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
et: <button function="%s" state="%s" draw_ops="misiganes"/> peab selles raamistiilis olema määratud

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
et: Puuduv <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="misiganes"/>

en: Failed to load theme "%s": %s
et: Tõrge teema "%s" laadimisel: %s

en: No <%s> set for theme "%s"
et: Teemas "%s2" pole määratud ühtki <%s1>

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
et: Teemas "%s2" pole "%s1" tüüpi aknale määratud raamistiili, lisa <window type="%s3" style_set="misiganes"/> element

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
et: Kasutajadefineeritud konstandid peavad algama suurtähega; "%s" ei alga

en: Constant "%s" has already been defined
et: Konstant "%s" on juba kirjeldatud

note: Translators: This means that an attribute which should have been found * on an XML element was not in fact found.
en: No "%s" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%2s> pole "%1s" atribuuti

en: Line %d character %d: %s
et: Rida %d, märk %d: %s

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
et: Atribuuti "%s" korratakse kaks korda samas elemendis <%s>

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
et: Atribuudi "%s" esinemise selles kontekstis elemendil <%s> on viga

en: Could not parse "%s" as an integer
et: "%s" pole täisarvuna võimalik analüüsida

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
et: Lõpumärgid "%s" sõnes "%s" on arusaamatud

en: Integer %ld must be positive
et: Täisarv %ld peab olema positiivne

en: Integer %ld is too large, current max is %d
et: Täisarv %ld on liiga suur, praegu on suurim lubatud väärtus %d

en: Could not parse "%s" as a floating point number
et: Väärtust "%s" ei saa töödelda ujukomaarvuna

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
et: Tõeväärtused peavad olema kas "true" või "false" aga mitte "%s"

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
et: Nurk peab olema 0.0 ja 360.0 vahel, oli aga %g

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
et: Läbipaistvus peab olema 0.0 (nähtamatu) ja 1.0 (täiskattev) vahel, oli %g

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
et: Tiitli suurus "%s" on sobimatu (peab olema üks valikust: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: <%s> name "%s" used a second time
et: <%s> kasutab teist korda nime "%s"

en: <%s> parent "%s" has not been defined
et: <%s> vanem "%s" pole määratud

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
et: <%s> asukoht "%s" pole määratud

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
et: <%s> või selle vanema jaoks peab olema asukoht määratud

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
et: Et alfa väärtusel oleks tähendus, peab taust olema määratud

en: Unknown type "%s" on <%s> element
et: Elemendi <%s2> tüüp "%s1" on tundmatu

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
et: Tundmatu stiilikomplekt style_set "%s" elemendil <%s>

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
et: Aknatüübile "%s" on stiilikomplekt juba määratud

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
et: Element <%s> pole lubatud <%s> sees

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
et: Nuppudele ei saa korraga määrata "button_width"/"button_height" ja "aspect_ratio" atribuute

en: Distance "%s" is unknown
et: Vahemaa "%s" on tundmatu

en: Aspect ratio "%s" is unknown
et: Proportsioon "%s" on tundmatu

en: Border "%s" is unknown
et: Raam "%s" on tundmatu

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%s> pole "start_angle" ega "from" atribuute

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
et: Elemendil <%s> pole "extent_angle" ega "to" atribuute

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
et: Väärtust "%s" ei saa mõista värviülemineku tüübina

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista täitetüübina elemendile <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista olekuna elemendile <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
et: Väärtus "%s" ei saa mõista varjuna elemendile <%s>

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
et: Väärtust "%s" ei saa mõista noolena elemendile <%s>

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
et: Ühtki <draw_ops> poolt kutsutud "%s" ei ole määratud

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
et: draw_ops "%s" lisamine siia põhjustaks ringviitamise

en: Unknown position "%s" for frame piece
et: Raamitükile on asukoht "%s" tundmatu

en: Frame style already has a piece at position %s
et: Raamistiilil juba on tükk asukohas %s

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
et: Ühtki "%s" nimelist <draw_ops> pole määratud

en: Unknown function "%s" for button
et: Nupule on funktsioon "%s" tundmatu

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
et: Nupu funktsiooni "%s" selles versioonis pole (%d, vaja on %d)

en: Unknown state "%s" for button
et: Nupule on olek "%s" tundmatu

en: Frame style already has a button for function %s state %s
et: Raami stiilil juba on nupp funktsiooni %s olekule %s

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus focus atribuudile

en: "%s" is not a valid value for state attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus state atribuudile

en: A style called "%s" has not been defined
et: "%s" nimeline stiil pole määratud

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
et: "%s" pole sobiv väärtus resize atribuudile

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
et: Elemendil <%s> ei peaks olema "resize" atribuuti maximized/shaded olekute jaoks

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
et: Elemendil <%s> ei peaks olema "resize" atribuuti maximized oleku jaoks

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
et: Olekule %s suurusele %s ja fookusele %s on stiil juba määratud

en: Style has already been specified for state %s focus %s
et: Olekule %s ja fookusele %s on stiil juba määratud

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <piece> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <button> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
et: Elemendil <menu_icon> ei saa olla kaks draw_ops'i (teema määras draw_ops atribuudi ja <draw_ops> elemendi või kaks elementi)

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
et: Teema kõige välimine element peab olema <metacity_theme> mitte <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
et: Element <%s> pole elementide name/author/date/description sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
et: Element <%s> pole elemendi <constant> sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
et: Element <%s> pole elementide distance/border/aspect_ratio sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
et: Element <%s> pole joonistusoperatsiooni elemendi sees lubatud

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
et: Element <%s> pole elemendi <%s> sees lubatud

en: No draw_ops provided for frame piece
et: Raamitükile pole määratud draw_ops

en: No draw_ops provided for button
et: Nupule pole määratud draw_ops

en: No text is allowed inside element <%s>
et: Elemendi <%s> sees pole tekst lubatud

en: <%s> specified twice for this theme
et: Selle teema jaoks on <%s> määratud kaks korda

en: Failed to find a valid file for theme %s
et: Tõrge %s teema jaoks korrektse faili leidmisel

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
et: Teemafail %s ei sisaldanud juurelementi <metacity_theme>

en: _Windows
et: _Aknad

en: _Dialog
et: _Dialoog

en: _Modal dialog
et: _Modaalne dialoog

en: _Utility
et: _Utiliit

en: _Splashscreen
et: _Käivitusekraan

en: _Top dock
et: _Ülemine dokk

en: _Bottom dock
et: _Alumine dokk

en: _Left dock
et: _Vasak dokk

en: _Right dock
et: _Parem dokk

en: _All docks
et: _Kõik dokid

en: Des_ktop
et: _Töölaud

en: Open another one of these windows
et: Veel ühe sellise akna avamine

en: This is a demo button with an 'open' icon
et: See on demonupp 'ava' ikooniga

en: This is a demo button with a 'quit' icon
et: See on demonupp 'lõpeta' ikooniga

en: This is a sample message in a sample dialog
et: See on näidisteade näidisdialoogis

en: Fake menu item %d
et: Võltsitud menüüpunkt %d

en: Border-only window
et: Ainult raamiga aken

en: Bar
et: Riba

en: Normal Application Window
et: Tavaline rakenduseaken

en: Dialog Box
et: Dialoogikast

en: Modal Dialog Box
et: Modaalne dialoogikast

en: Utility Palette
et: Rakendite palett

en: Torn-off Menu
et: Ärarebitav menüü

en: Border
et: Raam

en: Button layout test %d
et: Nuppude paigutuse test %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
et: %g millisekundit kulub ühe akna raami joonistamiseks

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
et: Kasutamine: metacity-theme-viewer [TEEMANIMI]

en: Error loading theme: %s
et: Viga teema laadimisel: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
et: Teema "%s" laaditi %g sekundiga

en: Normal Title Font
et: Tiitli tavasuurusega kirjatüüp

en: Small Title Font
et: Tiitli väike kirjatüüp

en: Large Title Font
et: Tiitli suur kirjatüüp

en: Button Layouts
et: Nuppude paigutus

en: Benchmark
et: Jõudlus

en: Window Title Goes Here
et: Siia tuleb akna pealkiri

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
et: Joonistati %d kaadrit %g kliendi-kella sekundiga (%g millisekundit kaadrile) ja %g sekundiga seinakella järgi, millesse on kaasatud X serveri ressursikasutus (%g millisekundit kaadrile)

en: position expression test returned TRUE but set error
et: asukoha avaldise kontroll tagastas TÕENE aga määras vea

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
et: asukoha avaldise kontroll tagastas VÄÄR aga ei määranud viga

en: Error was expected but none given
et: Oodati viga, aga ühtegi ei edastatud

en: Error %d was expected but %d given
et: Oodati viga %d aga edastati viga %d

en: Error not expected but one was returned: %s
et: Viga ei oodatud, aga üks edastati: %s

en: x value was %d, %d was expected
et: x väärtus oli %d, oodati väärtust %d

en: y value was %d, %d was expected
et: y väärtus oli %d, oodati väärtust %d

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
et: %d koordinaatide avaldis töödeldi %g sekundiga (keskmine %g sekundit)
