metacity - en to ig translation catalogue (311 entries)

en: Could not parse "%s" as an integer
ig: Enweghị ike ịtọsasị "%s" dịka ịntiga

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
ig: Aghọtaghị ǹsòchọ̀ mkpụrụokwu "%s" n'ahịrịokwu "%s"

en: Failed to parse message "%s" from dialog process
ig: Ọdịda n'ịtọsasị ozi "%s"site n'usoro dayalọ́ọ̀gụ̀

en: Error reading from dialog display process: %s
ig: Nwepụta ndehie site n'usoro ngosi dayalọ́ògụ̀: %s

en: Error launching metacity-dialog to ask about killing an application: %s
ig: Mbubata ndehie nke metacity-dayalọ́ọ̀gụ̀ ka a jụọ maka mmebi usoroiheomume: %s

en: Failed to get hostname: %s
ig: Ọdịda nweta aha nnyere kọmputa: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
ig: Ọdịda n'imepe X Windo sistem ngosi '%s'

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
ig: Anataghị mbanye ikuku ka egosi '%s';
    nke kacha nke a gbanyụrụ X server mọọbụ i mebie/mebisia
    onyenlekọta windo.

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
ig: Ndehie IO nwere ike ibute nsogbu %d (%s) na ngosi '%s'.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
ig: Ụfọdụ program ndị ọzọ ejiwela kíì %s ya na omemmegharị %x dịka baịndịn

en: No command %d has been defined.
ig: Onweghị ntiiwu %d akọwarala.

en: No terminal command has been defined.
ig: Onweghị ntiiwu ngwaọrụ mbubata na mbupụ ozi akọwarala.

en: Failed to scan themes directory: %s
ig: Ọdịda nke ị skáànụ̀ isiokwu ihenlereanya: %s

en: Failed to restart: %s
ig: Ọdịda n'ibidogharị: %s

note: * We found it, but it was invalid.  Complain. * * FIXME: This replicates the original behaviour, but in the future * we might consider reverting invalid keys to their original values. * (We know the old value, so we can look up a suitable string in * the symtab.) * (Empty comment follows so the tran
en: GConf key '%s' is set to an invalid value
ig: Kíì GConf '%s' ka ekpokọtara n'uru na-enweghị isi

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
ig: Kíì GCon "%s" ka ekpokọtara n'ụdị enweghị isi

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
ig: Rụgharịa maka usoroiheomume mebirila emebi. Ụfọdụ usoroiheomume nwere ike ha agaghị akpa ezi agwa.

en: Could not parse font description "%s" from GConf key %s
ig: Agaghị enwenwu ike itọsasị nkọwa ihumkpụrụedemede "%s" site na kíì GCon %s

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
ig: "%s" Enwetara na kọnfịgọreshiọn databéèzì abụghị uru nwere isi maka omemmegharị bọtịn máụ̀sụ̀

en: Error setting number of workspaces to %d: %s
ig: Ndehie na-ahazi ọnụọgụgụ nke wọ́kspéèsì na %d: %s

en: Workspace %d
ig: Wọ́kspéèsì %d

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
ig: "%s" enwetara na kọnfịgọreshiọn databéèzì abụghi uru nwere isi maka kíìbaịndịn "%s"

en: Error setting name for workspace %d to "%s": %s
ig: Ndehie na-ahazi aha maka wọ́kspéèsì %d na"%s": %s

en: Screen %d on display '%s' is invalid
ig: Inyogo %d ná ngosi '%s' enweghị isi

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
ig: Inyogo %d ná ngosi "%s" ènwéláàrị́ị̀ onyenlekọta windo; nwàá iji ngwaọrụ ihenhọrọ nke --nnọchi ka ọ nọchie onyenlekọta windo nọ nụ̄.

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
ig: Agaghị enwenwu ike ịnata nhọrọ onyenlekọta windo na %d ngosi inyogo "%s"

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
ig: Ngosi %d inyogo "%s" ènwéláàrị́ị̀ onyenlekọta windo

en: Could not release screen %d on display "%s"
ig: Agaghị ahapụnwu ngosi inyogo %d "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
ig: Agaghị ekewapụtanwu ihenlereanya '%s': %s

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
ig: Agaghị emepenwu oge mmem faịlụ '%s' maka ichekwaozi: %s

en: Error writing session file '%s': %s
ig: Ndehie nchekwaozi oge mmem faịlụ '%s': %s

en: Error closing session file '%s': %s
ig: Ndehie mmechi oge mmem faịlụ '%s': %s

note: oh, just give up
en: Failed to read saved session file %s: %s
ig: Ọdịda n'iwepụtaozi nchekwa oge mmem faịlụ %s: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
ig: Ọdịda na ntọsasị nchekwa oge mmem faịlụ: %s

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
ig: <metacity_session> A hụrụ átrībúùtù mana enwego ID oge mmem

en: nested <window> tag
ig: néstéèdì <window> táàgị̀

en: Unknown element %s
ig: Elementị a na-amaghị %s

en: Error launching metacity-dialog to warn about apps that don't support session management: %s
ig: Ndehie na-ebubata metacity-dialog ka ọ dọọ aka na ntị maka apps nke na-anaghị akwado nlekọta oge mmem: %s

en: Failed to open debug log: %s
ig: Ọdịda n'imepe ebe nsogbu sistem; %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
ig: Ọdịda fdopen() n'ị́lọ̄ọ̀gụ̀ faịlụ %s: %s

en: Opened log file %s
ig: Lọọgụ faịlụ emepere emepe %s

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
ig: Atụgharịrị metacity na-enweghị nkwado maka vèbóòsù móòdù

en: Window manager:
ig: Onyenlekọta windo:

en: Bug in window manager:
ig: Nsogbu dị̄ n'onyenlekọta windo:

en: Window manager warning:
ig: Onyenlekọta windo na-ama ọkwa:

en: Window manager error:
ig: Ndehie onyenlekọta windo:

note: first time through
en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
ig: Windo %s haziri SM_KLAYANTỊ_ID n'onwe ya, kama nke WM_KLAYANTỊ_LEADER windo dịka ezipụtara ya na ICCCM.

note: We ignore mwm_has_resize_func because WM_NORMAL_HINTS is the * authoritative source for that info. Some apps such as mplayer or * xine disable resize via MWM but not WM_NORMAL_HINTS, but that * leads to e.g. us not fullscreening their windows.  Apps that set * MWM but not WM_NORMAL_HINTS are basical
en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
ig: Windo %s haziri hịntị MWM na-egosi ya ọ dịghị mmegharị ụhara, ma hazie nwebilata ụhara %d x %d nakwa nbawanye ụhara %d x %d; nke a ewepụtaghị ezi echiche.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
ig: Windo 0x%lx nwere ngwaọrụ %s
    nke echere na ọ ga-enwe ụdị %s ọdịdị %d
    ma kpọmkwem nwee ụdị %s ọdịdị %d n_items %d.
    Nke a bụ nsogbu usoroiheomume nke kacha nke, ọbụghị nsogbu onyenlekọta windo.
    Windo ahụ nwere isiokwu="%s" kláàsị̀="%s" aha="%s"

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
ig: Ngwaọrụ %s na windo 0x%lx nwere UTF-8 na-enweghị isi

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
ig: Ngwaọrụ %s na windo 0x%lx nwere UTF-8 na-enweghị isi maka ihenhọrọ %d n'ime ihendesịta

en: Switch to workspace 1
ig: Banye na wọ́kspéèsì 1

en: Switch to workspace 2
ig: Banye na wọ́kspéèsì 2

en: Switch to workspace 3
ig: Banye na wọ́kspéèsì 3

en: Switch to workspace 4
ig: Banye na wọ́kspéèsì 4

en: Switch to workspace 5
ig: Banye na wọ́kspéèsì 5

en: Switch to workspace 6
ig: Banye wọ́kspéèsì 6

en: Switch to workspace 7
ig: Banye na wọ́kspéèsì 7

en: Switch to workspace 8
ig: Banye na wọ́kspéèsì 8

en: Switch to workspace 9
ig: Banye na wọ́kspéèsì 9

en: Switch to workspace 10
ig: Banye na wọ́kspéèsì 10

en: Switch to workspace 11
ig: Banye na wọ́kspéèsì 11

en: Switch to workspace 12
ig: Swichie na wọkspeesi 12

en: Move between windows immediately
ig: Kpụgharịa n'etiti windo ozugbo

en: Move between panels and the desktop immediately
ig: Kpụgharịa n'etiti pánēèlụ̀ na desktọ́ọ̀pụ̀ ozugbo

en: Move backward between panels and the desktop immediately
ig: Kpụghachi azụ n'etiti pánēèlụ̀ na desktọ́ọ̀pụ̀ ozugbo

en: Take a screenshot
ig: Skrììnshọ́ọ̀tụ̀ọ́

en: Take a screenshot of a window
ig: Skrììnshọ́ọ̀tụ̀ọ́ na windo

en: Run a terminal
ig: Bido ngwaọrụ mbupụ na mbubata ozi

en: Toggle fullscreen mode
ig: Pịa na móòdù fúlskríìn

en: Toggle maximization state
ig: Pịa n'ọnọdụ mbawanye

en: Maximize window
ig: Bawanye windo

en: Toggle shaded state
ig: Pịa n'ọnọdụ shéèdì

en: Minimize window
ig: Webilata windo

en: Close window
ig: Mechie windo

en: Move window
ig: Kpụgharịa windo

en: Resize window
ig: Megharịa ụhara windo

en: Move window to workspace 1
ig: Kpụga windo na 1wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 2
ig: Kpụga windo na 2 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 3
ig: Kpụga windo na 3 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 4
ig: Kpụga windo na 4 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 5
ig: Kpụga windo na 5 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 6
ig: Kpụga windo na 6 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 7
ig: Kpụga windo na 7wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 8
ig: Kpụga windo na 8 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 9
ig: Kpụga windo na 9 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 10
ig: Kpụga windo na 10 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 11
ig: Kpụga windo na 11 wọ́kspēèsì

en: Move window to workspace 12
ig: Kpụga windo na 12 wọ́kspēèsì

en: Move window one workspace to the left
ig: Kpụga windo n'otu wọ́kspēèsì n'akaekpe

en: Move window one workspace to the right
ig: Kpụga windo n'otu wọ́kspēèsì n'akanri

en: Move window one workspace up
ig: Kpụga windo n'otu wọ́kspēèsì n'elu

en: Move window one workspace down
ig: Kpụga windo n'otu wọ́kspēèsì ala

en: Raise window above other windows
ig: Welite n'elu windo ndị ọzọ

en: Lower window below other windows
ig: Budata windo n'okpuru windo ndị ọzọ

en: Maximize window vertically
ig: Bawanye windo n'ụdị vatikal

en: Maximize window horizontally
ig: Bawanye windo n'ụdị horizontal

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
ig: (Ewepụtaghị ya) Ngagharị n'arụ ọrụ dịka usoroiheomume ọ bụghị Windo

en: Action on title bar double-click
ig: Mmem na taịtụl báà pịa-mpịkwasa

en: Arrangement of buttons on the titlebar
ig: Nhazi nke bọtịn ndị ahụ na taịtụlbaa

en: Automatically raises the focused window
ig: Ji aka ya welite windo ebe fōkọ́ọ̀sụ̀rụ̀

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). Modifier is expressed as "&lt;Alt&gt;" or "&lt;Super&gt;" for example.
ig: Ịpị windo mgbe ijigidere kíì omemmegharị a ga-akpụgha windo (pịa n'akaekpe), megharịa ụhara windo (pịa n'etiti), mọọbụ gosi windo menu (pịa n'akanri). A kọwara omemmegharị dịka "&lt;Alt&gt;" mọọbụ "&lt;Super&gt;" ọmụmatụ.

en: Commands to run in response to keybindings
ig: Ntiiwu iji bido na nzighachi na kíìbaịndịn ndị ahụ

en: Current theme
ig: Isiokwu ọfụụ

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
ig: Ogbugbu oge na milisekọndụ ndị ahụ maka ihenhọrọ nwelite nkeonwe

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
ig: ga-ekwu ma usoroiheomume mọọbụ sistem ahụ ga-ewepụta nnukwu 'ụda'; nwere ike jiri na njikọ nke ya na 'mgbịrịgba nlechapụta' ka ekwe 'ọ̀wụ̀' bata.

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
ig: Enweghị iheọrụ mabiri emebi nke achọrọ site na nke ochie mọọbụ nkwụsị usoroiheomume ndị ahụ

en: Enable Visual Bell
ig: Na-ekwe mgbịrịgba nlechapụta

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
ig: Ọ bụrụ na ọ bụ eziokwu, leghara nhọrọ tittlebar_font anya, ma jiri ihumkpụrụedemede usoroiheomume anabatara maka isiokwu windo ndị ahụ.

en: If true, trade off usability for less resource usage
ig: Ọ bụrụ na ọ bụ eziokwu, tréèdìá ọ́ọ̀fụ̀ njieme maka mbelata nsirinweta njieme

en: Modifier to use for modified window click actions
ig: Omemmegharị ga-eji maka mmem ọ̀pị̀pị́ windo mmegharị

en: Name of workspace
ig: Aha wọ́kspēèsì

en: Number of workspaces
ig: Ọnụọgụgụ wọ́kspēèsì

en: Run a defined command
ig: Bido ntiiwu a kọwara akọwa

en: System Bell is Audible
ig: Bell sistem n'ada ụda

en: Tells Metacity how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
ig: Na-agwa Metacity etu ọ ga-esi mepụta ngosi nlechapụta na sistem mgbịrịgba mọọbụ usoroiheomume ọzọ 'mgbịrịgba' akụọla ngwaọrụ ngosi. Ugbua e nwere valiu nwereisi abụọ, "fullscreen", nke n'ebutere njupụtainyogo waịt-blak flashị, na "frame_flash" nke n'ebutere taịtụlbáà nke usoroiheomume nke zigara signáàlụ̀ mgbịrịgba ahụ na flashị. Ọ bụrụ na-amaghị usoroiheomume nke zigara mgbịrịgba ahụ (Ka ọ dị bu kéèsì maka dìfọ́ọ̀ltụ̀ "system beep"), A fláàshị̀rị̀ windo fókọ́ọ̀sụ̀ taịtụlbáà nọ mgbe ahụ.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
ig:  /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N Kii ahụ nke na-akọwa kiibaịndịn ndị ahụ nke na-adaba ntiiwu ndị a. Ịpị kiibaịndịn maka run_command_N ga-emepụta command_N.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
ig: /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot Kii ahụ na-akọwa kiibaịdịn nke n'ebute ntiiwu ezipụtara site na nhazi à á ga-atụtegharị.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
ig: /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot Kii na-akọwa kiibaịndịn nke n'ebute ntiiwu ezipụtara site na nhazi à á ga-atụtegharị.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/metacity/keybinding_commands The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
ig: Kiibaịndịn ahụ nke na-ebido ntiiiwu ọnụọgụgụ na-adaba adaba na  /apps/metacity/keybinding_commands Ọdịdị ahụ dị̀kà "&lt;Control&gt;a" mọọbụ"&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1".Ọtọsa ngwe dị̀ líbrààlụ̀ ma hapụ kéèsì nke ala mọọbụ nke elu, ya na inwe mkpọbiri aha dịka "&lt;Ctl&gt;" na "&lt;Ctrl&gt;" Ọ bụrụ n'ihazie ihenhọrọ niile ahụ n'ahịrịokwu pụrụ iche "disabled", mgbe ahụ agaghị enwe kiibaịndịn maka mmem a.

en: The name of a workspace.
ig: Aha wọ́kspéèsì.

en: The screenshot command
ig: Skrììnshọ́ọ̀tụ̀ọ́ ntiiwu

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
ig: Isiokwu ahụ na-ezipụta ngosipụta agbata windo, taịtụlbáà, na ndị ọzọ.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
ig: Oge egburu tupuu nwelite windo ọ bụrụ na auto_raise na ahaziri ya ka ọ bụrụ eziokwu. A ga-enye ogbugbu oge ahụ na tawụzan nke otu sekọndụ.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
ig: Windo fókọ́ọ̀sụ̀ móòdù na-egosi etu windo arụ ọrụ. Onwere uru atọ dị omume; "click" pụtara na a ga-apịnye windo ndị ahụ ka é fókọ́ọ̀sụ̀ọ́ na ha, "sloppy" pụtara na é fōkọ́ọ̀sụ̀rụ̀ na windo ndị ahụ mgbe máụ̀sụ̀ banyere na windo, nakwa "mouse" pụtara na é fōkọ́ọ̀sụ̀rụ̀ windo mgbe máụ̀sụ̀ banyere na windo ahụ ma ọ̀nfókọ́ọ̀sụ̀ọ́ mgbe máụ̀sụ̀ ahụ hapụrụ windo ahụ.

en: The window screenshot command
ig: Windo ahụ skrììnshọ́ọ̀tụ̀rụ̀ ntiiwu

en: Use standard system font in window titles
ig: Jiri sistem ihumkpụrụedemede nke bụ ákpụ̀ n'isiokwu windo ndị ahụ

en: Visual Bell Type
ig: Ụdị mgbịrịgba ihenlereanya

en: Window focus mode
ig: Móòdù fókọ́ọ̀sụ̀ windo

en: Window title font
ig: Ihumkpụrụedemede isiokwu windo

en: Usage: %s
ig: Njieme: %s

en: Close Window
ig: Mechie Windo

en: Window Menu
ig: Windo menu

en: Minimize Window
ig: Webilata Windo

en: Maximize Window
ig: Bawanye Windo

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Mi_nimize
ig: We_bilata

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Ma_ximize
ig: Ba_wanye

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Unma_ximize
ig: Webil_ataụhara

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Roll _Up
ig: Mkpụli_elu

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Unroll
ig: _Sáwàpụ̀tá

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Move
ig: _Kpụghaa

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Resize
ig: _Mmegharị ụhara

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Always on Visible Workspace
ig: _Na-anọkarị na wọ́kspéèsì a hụrụ anya

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Only on This Workspace
ig: _Sọsọ na wọ́kspéèsì a

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Left
ig: Kpụga na wọ́kspéèsì _akaekpe

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace R_ight
ig: Kpụga na wọ́kspéèsì a_kanri

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Up
ig: Kpụga na wọ́kspéèsì _elu

note: Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: Move to Workspace _Down
ig: Kpụga na wọ́kspéèsì _ala

note: separator Translators: Translate this string the same way as you do in libwnck!
en: _Close
ig: _Mechie

en: Workspace 1_0
ig: Wọ́kspéèsì 1_0

en: Workspace %s%d
ig: Wọ́kspéèsì %s%d

en: Move to Another _Workspace
ig: Kpụga na _wọ́kspéèsì ọzọ

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the shift key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Shift
ig: Kpụkeje

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the super key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Super
ig: Ike

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the hyper key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Hyper
ig: Haịpa

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the mod2 key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Mod2
ig: Mọd2

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the mod3 key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Mod3
ig: Mọd3

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the mod4 key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Mod4
ig: Mọd4

note: This is the text that should appear next to menu accelerators * that use the mod5 key. If the text on this key isn't typically * translated on keyboards used for your language, don't translate * this.
en: Mod5
ig: Mọd5

en: _Force Quit
ig: _Kwụsị n'ike

en: Title
ig: Isiokwu

en: Class
ig: Kláàsị̀

en: These windows do not support "save current setup" and will have to be restarted manually next time you log in.
ig: Windo ndị a anaghị akwado "save current setup" ma a ga-ebidogharịa ya n'aka mgbe ọzọ ị banyere.

en: There was an error running "%s":
    %s.
ig: Enwere ndehie na mbido a "%s":
    %s.

en: top
ig: Elu

en: bottom
ig: Okpuru

en: left
ig: Akaekpe

en: right
ig: Akanri

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
ig: Jiometịrị fréèmù ezipụtaghị "%s" mpaghara

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
ig: Jiometịrị fréèmù ezipụtaghị mpaghara "%s" maka agbata "%s"

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
ig: Bọtịn aspektị reshio %g abụghị nke echere n'echiche

en: Frame geometry does not specify size of buttons
ig: Jiometịrị fréèmù ezipụtaghị ụhara nke bọtịn

en: Gradients should have at least two colors
ig: Mmakọ ụcha kwesịrị inwe ọbụnaghị ụcha abụọ

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
ig: GTK nzipụta ụcha ga-enwe ọnọdụ n'ụdị akara mmechi, ọmụmaatụ. gtk:fg[NORMAL] ebe NỌ́MÁÀLỤ̀ bụ ọnọdụ; agaghị enwenwu ike ịtọsasi "%s"

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
ig: GTK nzipụta ụcha ga-enwe akara mmechi ma agachaa ọnọdụ, ọmụmaatụ. gtk:fg[NORMAL] ebe NỌ́MÁÀLỤ̀ bụ ọnọdụ; agaghị enwenwu ike ịtọsasi "%s"

en: Did not understand state "%s" in color specification
ig: Aghọtaghị ọnọdụ "%s" na nzipụta ụcha

en: Did not understand color component "%s" in color specification
ig: Aghọtaghị ọnọdụ mpaghara ụcha "%s" na nzipụta ụcha

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
ig: Mmezie ọdịdị bụ "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" ọdabaghị n'ọdịdị

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
ig: Agaghị atọsasị uru alpha "%s" n'ụcha amakọrọ ọfụma

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
ig: Valiu alpha "%s" n'ụcha amakọrọ ọfụma anọghị n'etiti 0.0 na 1.0

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
ig: Ọdịdị shéèdì bụ "shade/base_color/factor", "%s" ọdaghị n'ọnọdụ

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
ig: Agaghị atọsasịnwu faktọ shéèdì "%s" n'ụcha éshéèdị̀rị̀ èshéèdị̀

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
ig: Shéèdị̀ faktọ "%s" n'ụcha éshéèdị̀rị̀ èshéèdì dị negetíìvù

en: Could not parse color "%s"
ig:  Agaghị atọsasịnwu ụcha "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
ig: Chịkọlata nkọwa nwere mkpụrụokwu '%s' nke a na-anabataghị

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
ig: Chịkọlata nkọwa nwere ọnụọgụgụ pọịntị n'ehu ehu '%s' nke ga-agaghị enwenwu ike ntọsasị

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
ig: Chịkọlata nkọwa nwere ịntiga '%s' nke ga-agaghị enwenwu ike ntọsasị

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
ig: Chịkọlata nkọwa nwere òpèrétọ̀ á ná-ámághị́ na mbido nke ngwe a: "%s"

en: Coordinate expression was empty or not understood
ig: nchịkọlata nkọwa ghè óghē mọọbụ na aghọtaghị ya

en: Coordinate expression results in division by zero
ig: Mpụtara nchịkọlata nkọwa na nkewa site na zero

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
ig:  Nchịkọlata nkọwa nà-ánwà iji ọ̀pèrétọ̀ mood n'ọnụọgụgụ pọịntị-n'éhū èhù

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere ọ̀pèrétọ̀ "%s" ebe achọrọ ópērándị̀

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere ópērándị̀ ebe achọrọ ọ̀pèrètọ̀

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
ig: Nchịkọlata nkọwa gwụrụ ya na òpèrétọ̀ kama ópērándị̀

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere ọ̀pèrétọ̀ "%c" na-eso ọ̀pèrétọ̀ "%c" ya na onweghị ópērándị̀ n'etiti

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere mgbanwe mọọbụ nke na-enweghị mgbanwe a na-amaghị "%s"

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere mmechi okwu mgbakwunye ya na enweghị mmepe okwu mgbakwunye

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
ig: Nchịkọlata nkọwa nwere mmepe okwu mgbakwunye ya na enweghị mmechi okwu mgbakwunye

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
ig: Nchịkọlata nkọwa adịghị ka onwere ọ̀pèrétọ̀ mọọbụ ópērándị̀ ndị ahụ

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
ig: A ga-ezipụtarịrị <nrụọrụ bọtịn="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> maka ọdịdị fréèmù a

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
ig: Ọ na-efu efu <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>

en: Failed to load theme "%s": %s
ig: Ọdịda n'ịdebata isiokwu "%s": %s

en: No <%s> set for theme "%s"
ig: Enweghi <%s> nhazi maka isiokwu "%s"

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
ig: Enweghị ọdịdị fréèmù ekpokọrọ maka ụdị windo "%s" n'isiokwu "%s", tinye <window type="%s" style_set="whatever"/> elementị

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
ig: Nkọwa-ojieme énwēghị́ḿgbánwè ga-ebido na mkpụrụ edemede nke ukwu; "%s" enweghị

en: Constant "%s" has already been defined
ig: A kọwalá́árị́ị̀ "%s" enweghịmgbanwe

note: Translators: This means that an attribute which should have been found * on an XML element was not in fact found.
en: No "%s" attribute on element <%s>
ig: Enweghị"%s" átrībúùtù n'elementị <%s>

en: Line %d character %d: %s
ig: Ahịrịokwu %d mkpụrụokwu %d: %s

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
ig: Átrībúùtù "%s"megharịrị ugboro abụọ n'otu <%s> elementị ahụ

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
ig: Átrībúùtù "%s" enweghị isi <%s> n'elementị n'ihe nghọta a

en: Integer %ld must be positive
ig: Intiga %ld ga-abụrịrị eziokwu

en: Integer %ld is too large, current max is %d
ig: Intiga %ld buru nnukwu ibu, max ọfụụ bụ %d

en: Could not parse "%s" as a floating point number
ig: Agaghị atọsasịnwu "%s" dịka ọnụọgụgụ pọintị n'ehugharị

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
ig: Uru boolean ga-abụrịrị "true"mọọbụ "false" ọ bụghị "%s"

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
ig: Ńkọ́ ga-adịrịrị n'etiti 0.0 na 360.0, bụ %g

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
ig: Alpha ga-adịrịrị n'etiti 0.0 (ahụghị anya ǹchá n̄chá) na 1.0 (Ahụchaghị anya ọfụma), bụ %g

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
ig: Skéèlụ̀ isiokwu na-enweghị isi "%s" (ga-abụrịrị otu n'ime xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: <%s> name "%s" used a second time
ig: <%s> aha "%s" e jiri nke ugboro abụọ

en: <%s> parent "%s" has not been defined
ig: <%s> Akọwabeghị "%s" perentị

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
ig: <%s> Akọwabeghị "%s" jiometịrị

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
ig: <%s> ga-egosipụta ma ọ bụ jiometịrị ma ọ bụ perentị nwere jiometịrị

en: Unknown type "%s" on <%s> element
ig: Ụdị a na-amaghị "%s" na <%s> elementị

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
ig: Style_set a na-amaghị "%s" na <%s> elementị

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
ig: Enyego ụdị windo a "%s" ọdịdị nhazi

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
ig: Anaghị anabata <%s> elementị n'okpuru <%s>

en: Distance "%s" is unknown
ig: Amaghị "%s" òtìtè ányá

en: Aspect ratio "%s" is unknown
ig: Amaghị "%s" aspektị reshio

en: Border "%s" is unknown
ig: Amaghị "%s" àgbàtà

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
ig: Aghotaghị uru ahụ "%s" maka ụdị ḿmákọ́ ụcha

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
ig: Aghọtaghị mejuo ụdị "%s" maka <%s>elementị

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
ig: Aghọtaghị ọnọdụ "%s" maka <%s> elementị

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
ig: A ghọtaghị inyogo "%s" maka <%s> elementị

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
ig: A ghọtaghị árò "%s" maka <%s> elementị

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
ig: Enweghị <draw_ops> ọ̀kpụ́kpọ́ "%s" akọwarala

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
ig: Itinye draw_ops "%s" ebe a ga-ekewapụta gburugburu nrụaka

en: Unknown position "%s" for frame piece
ig: Ebe a na-amaghị "%s" maka fréém píìsì

en: Frame style already has a piece at position %s
ig: Ọdịdị fréèmù ènwéláàrị́ị̀ píìsì n'ebe %s

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
ig: Enweghị <draw_ops> ya na aha "%s" akọwarala

en: Unknown function "%s" for button
ig: Amaghị nrụọrụ "%s" maka bọtịn

en: Unknown state "%s" for button
ig: Amaghị ọnọdụ "%s" maka bọtịn

en: Frame style already has a button for function %s state %s
ig: Ọdịdị fréèmù ènwéláàrị́ị̀ bọtịn maka %s ọnọdụ nrụọrụ %s

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
ig: "%s" abụghị uru nwereisi maka fókọ́ọ̀sụ̀ átrībúùtù

en: "%s" is not a valid value for state attribute
ig: "%s" abụghị uru nwereisi maka ọnọdụ átrībúùtù

en: A style called "%s" has not been defined
ig: Ọdịdị a na-akpọ "%s" akọwabeghị ya

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
ig: "%s" abụghị uru nwereisi maka átrībúùtù mmegharị ụhara

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
ig: Agaghị enwe "resize" átrībúùtù na <%s> elementị maka ọnọdụ mbawanye/shédèèdị̀

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
ig: Ezipụtala ọdịdị maka ọnọdụ %s megharịa ụhara %s fókọ́ọ̀sụ̀ %s

en: Style has already been specified for state %s focus %s
ig: Ezipụtala ọdịdị maka ọnọdụ %s fókọ́ọ̀sụ̀ %s

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ig: Agaghị enwenwu draw_ops abụọ maka <piece> elementị (isiokwu zipụtara átrībúùtù draw_ops nakwa <draw_ops> elementị, mọọbụ elementị abụọ ndị ezipụtarala)

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ig: Agaghị enwenwu draw_ops abụọ maka <button> elementị (isiokwu zipụtara átrībúùtù draw_ops nakwa <draw_ops> elementị, mọọbụ elementị abụọ ndị ezipụtarala)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ig: Agaghị enwenwu draw_ops abụọ maka <menu_icon> elementị (isiokwu zipụtara átrībúùtù draw_ops nakwa <draw_ops> elementị, mọọbụ elementị abụọ ndị ezipụtarala)

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
ig: Elementị kempụtacha n'isiokwu ga-abụ <metacity_theme> ọbụghị <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
ig: Anabataghị <%s> elementị n'ime aha/odee/ụbọchị/elementị nkọwa

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
ig: Anabataghị <%s> elementị n'ime <constant> elementị

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
ig: Anabataghị <%s> elementị n'ime /agbata/aspect_ratio elementị dị anya

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
ig: Anabataghị <%s> elementị n'ime drọ́ọ̀ usoroomumeihe elementị

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
ig: Anabataghị <%s> elementị n'ime <%s> elementị

en: No draw_ops provided for frame piece
ig: Enweghị draw_ops ewepụtara maka fréèmụ̀ píìsì

en: No draw_ops provided for button
ig: Enweghị draw_ops ewepụtara maka bọtịn

en: No text is allowed inside element <%s>
ig: Enweghị ngwe anabatara n'ime elementị <%s>

en: <name> specified twice for this theme
ig: <name> ezipụtara ugboro abụọ maka isiokwu a

en: <author> specified twice for this theme
ig: <author> ezipụtara ugboro abụọ maka isiokwu a

en: <copyright> specified twice for this theme
ig: <copyright> ezipụtara ugboro abụọ maka isiokwu a

en: <date> specified twice for this theme
ig: <date> ezipụtara ugboro abụọ maka isiokwu a

en: <description> specified twice for this theme
ig: <description> ezipụtara ugboro abụọ maka isiokwu a

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
ig: Faịlụ isiokwu %s enweghị mgbọrọgwụ <metacity_theme> elementị

en: /_Windows
ig: /_Windo ndị ahụ

en: /Windows/tearoff
ig: /Windo ndị ahụ/emepụ

en: /Windows/_Dialog
ig: /Windo ndị ahụ/_Dayalọ́ọ̀gụ̀

en: /Windows/_Modal dialog
ig: /Windo ndị ahụ/_Módáàlụ̀ dayalọ́ọ̀gụ̀

en: /Windows/_Utility
ig: /Windo ndị ahụ/_iheọrụ

en: /Windows/_Splashscreen
ig: /Windo ndị ahụ/_inyogo nzipụta ọpụọ

en: /Windows/_Top dock
ig: /Windo ndị ahụ/_elu dọ́ọ̀kụ̀

en: /Windows/_Bottom dock
ig: /Windo ndị ahụ/_okpụrụ dọ́ọ̀kụ̀

en: /Windows/_Left dock
ig: /Windo ndị ahụ/_akaekpe dọ́ọ̀kụ̀

en: /Windows/_Right dock
ig: /Windo ndị ahụ/_akanri dọ́ọ̀kụ̀

en: /Windows/_All docks
ig: /Windo ndị ahụ/_dọ́ọ̀kụ̀ niile

en: /Windows/Des_ktop
ig: /Windo ndị ahụ/Des_ktọ́ọ̀pụ̀

en: Open another one of these windows
ig: Mepee ọzọ windo niile ndị a

en: This is a demo button with an 'open' icon
ig: Nke a bụ demo bọtịn nwere aịkọn 'mepere emepe'

en: This is a demo button with a 'quit' icon
ig: Nke a bụ demo bọtịn nwere aịkọn 'nkwụsị'

en: This is a sample message in a sample dialog
ig: Nke a bụ sampụlụ ozi n'ụdị sampụlụ dayalọ́ọ̀gụ̀

en: Fake menu item %d
ig: Féèkìá ihenhọrọ menu %d

en: Border-only window
ig: Àgbàtà-sọsọ windo

en: Bar
ig: Báà

en: Normal Application Window
ig: Nọ́máàlụ̀ usoroiheomume windo

en: Dialog Box
ig: Igbe dayalọ́ọ̀gụ̀

en: Modal Dialog Box
ig: Igbe dayalọ́ọ̀gụ̀ módáàlụ̀

en: Utility Palette
ig: Iheọrụ páléètị̀

en: Torn-off Menu
ig: Pịpụ-menu

en: Border
ig: Àgbàtà

en: Button layout test %d
ig: Nnwele ndozi bọtịn %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
ig: %g milisekọndụ ga-àdọ́ otu windo fréèmù

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
ig: Njieme: omengosi-isiokwu-metacity [THEMENAME]

en: Error loading theme: %s
ig: Ndehie na-edebata isiokwu: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
ig: Edebatara isiokwu "%s" n'otu %g ntabi anya

en: Normal Title Font
ig: Nọ́máàlụ̀ isiokwu ihumkpụrụedemede

en: Small Title Font
ig: Obere isiokwu ihumkpụrụedemede

en: Large Title Font
ig: Nnukwu isiokwu ihumkpụrụedemede

en: Button Layouts
ig: Ndozi bọtịn ndị ahụ

en: Benchmark
ig: Nrụọrụ hadwịa na sọftwịa

en: Window Title Goes Here
ig: Isiokwu windo n'aga ebe a

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
ig: A dọ́ọ́lá %d fréèmù na %g klayantị-saịdị ntabianya oge (%g milisekọndụ maka fréèmù nke ọbụla) nakwa %g oge elekere tinyere iheọrụ X sava (%g milisekọndụ maka fréèmù nke ọbụla)

en: position expression test returned TRUE but set error
ig: Nnwale ebe nkọwa weghachitara EZIOKWU ma hazipụta ndehie

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
ig: Nnwale ebe nkọwa weghachitara ASỊ mana ahazighị ndehie

en: Error was expected but none given
ig: A chọrọ ndehie mana enyeghị ya

en: Error %d was expected but %d given
ig: A chọrọ %d ndehie mana e %d nyere ya

en: Error not expected but one was returned: %s
ig: A chọghị ndehie mana eweghachitara otu: %s

en: x value was %d, %d was expected
ig: valiu x bụ %d, %d a chọrọ ya

en: y value was %d, %d was expected
ig: valiu y bụ %d, %d a chọrọ ya

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
ig: %d chịkọlata nkọwa atọsasịrịla %g n'oge ntabianya (%g oge ntabianya nhatanha)
