fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Metadata Cleaner
az: Metadata Təmizləyicisi

en: Clean metadata from your files
az: Fayllarınızdan metadata'nı təmizləyin

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
az: Metadata;Təmizləyici;Təmizləyici

en: View and clean metadata in files
az: Fayllardakı metadata'nı görüntülə və təmizlə

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
az: Bir fayldakı metadata sizin haqqınızda bir çox şey söyləyə bilər. Kameralar bir şəkilin nə zaman və harada çəkildiyi və hansı kameranın istifadə olunduğu ilə bağlı məlumatları qeyd edir. Ofis proqramları avtomatik olaraq fayllara və onlayn cədvəllərə yazıçı və şirkət haqqında bilgilərini əlavə edir. Bunlar həssas bilgilərdir və açıqlamaq istəməyə bilərsiniz.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
az: Bu alət fayllarınızdakı metadata'nı görüntüləməyinizi və mümkün olduqca onlardan qurtulmağınızı təmin edir.

en: Files
az: Fayllar

en: Add files
az: Fayl əlavə et

en: Add folders
az: Qovluq əlavə et

en: Clean metadata
az: Metadata'nı təmizlə

en: Clear all files from window
az: Pəncərədən bütün faylları təmizlə

en: General
az: Ümumi

en: New window
az: Yeni pəncərə

en: Close window
az: Pəncərəni bağla

en: Quit
az: Çıxış

en: Keyboard shortcuts
az: Klaviatura qısayolları

en: Help
az: Yardım

en: _Add Files
az: Fayl _Əlavə Et

en: Add _Folders
az: _Qovluq Əlavə Et

en: _Clean
az: _Təmizlə

en: Make sure you backed up your files!
az: Fayllarınızı yedəklədiyinizdən əmin olun!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
az: Fayllar təmizləndikdən sonra geri dönüş yoxdur.

en: Don't tell me again
az: Bir daha söyləmə

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Clean
az: Təmizlə

en: Clean Your Traces
az: İzlərinizi Təmizləyin

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
az: Metadata və təmizləmə prosesinin limitləri haqqında daha çox bilgi öyrənin

en: Remove file from list
az: Faylı siyahıdan çıxarın

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Error
az: Xəta

en: Cleaned
az: Təmizləndi

en: _New Window
az: _Yeni Pəncərə

en: _Clear Window
az: Pəncərəni _Təmizlə

en: _Help
az: _Yardım

en: _Keyboard Shortcuts
az: _Klaviatura Qısayolları

en: _About Metadata Cleaner
az: Metadata Təmizləyicisi _Haqqında

en: Main menu
az: Əsas menyu

en: Cleaning settings
az: Təmizləmə parametrləri

en: Lightweight Cleaning
az: Yüngül Təmizləmə

en: Learn more about the lightweight cleaning
az: Yüngül təmizləmə haqqında daha çox bilgi öyrənin

en: Details
az: Detallar

en: Close
az: Bağla

en: Choose files to clean
az: Təmizlənəcək faylları seçin

en: Choose folders to clean
az: Təmizlənəcək qovluqları seçin

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
az: Təmizləmə prosesi zamanı pis bir şey baş verdi, təmizlənən fayl tapılmadı

en: The File Has Been Cleaned
az: Fayl Təmizləndi

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
az: Bilinən metadata'lar çıxarıldı, ancaq təmizlənmə prosesinin bəzi limitləri var.

en: Learn more
az: Daha çox öyrən

en: Unable to Read the File
az: Fayl Oxuna Bilmir

en: File Type not Supported
az: Fayl Tipi Dəstəklənmir

en: Unable to Check for Metadata
az: Metadata Yoxlana Bilmir

en: No Known Metadata
az: Bilinən Metadata Yoxdur

en: Unable to Remove Metadata
az: Metadata'lar Qaldırıla Bilmir

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
az: Fayl yenə də əmin olmaq üçün təmizlənəcək.

en: All supported files
az: Dəstəklənən bütün fayllar

en: Add files from subfolders
az: Alt qovluqlardan fayl əlavə et

en: Processing file {}/{}
az: Fayl emal olunur {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
az: Fayl təmizlənir {}/{}
