fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Clean metadata from your files
da: Rens metadata fra dine filer

en: View and clean metadata in files
da: Vis og rens metadata i filer

en: Files
da: Filer

en: Quit
da: Afslut

en: Help
da: Hjælp

en: _Clean
da: _Rens

en: _About Metadata Cleaner
da: _Om Metadatarenseren

en: Processing file {}/{}
da: Behandler fil {}/{}
