fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Metadata Cleaner
gl: Limpador de metadatos

en: Clean metadata from your files
gl: Limpar os metadatos dos seus ficheiros

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
gl: Metadatos;Eliminador;Metadatos;Limpador;

en: View and clean metadata in files
gl: Ver e limpar os metadatos dos ficheiro

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
gl: Os metadatos dun ficheiro poden decirme moito sobre unha persona. As cámaras rexistran datos sobre cando e onde se tomou unha foto e qué cámara se usou. As aplicacións ofimáticas engaden automaticamente información sobre o autor e a empresa aos documentos e follas de cálculo. Trátase de información delicada e é posíbel que non queira revelala.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
gl: Esta ferramenta permítelle ver os metadatos nos seus ficheiros e desfacerse deles na medida do posíbel.

en: Files
gl: Ficheiros

en: Add files
gl: Engadir ficheiros

en: Add folders
gl: Engadir cartafoles

en: Clean metadata
gl: Limpar metadatos

en: Clear all files from window
gl: Limpar todos os ficheiros da xanela

en: General
gl: Xeral

en: New window
gl: Xanela nova

en: Close window
gl: Pechar xanela

en: Quit
gl: Saír

en: Keyboard shortcuts
gl: Atallos de teclado

en: Help
gl: Axuda

en: _Add Files
gl: _Engadir ficheiros

en: Add _Folders
gl: Engadir _cartafoles

en: _Clean
gl: _Limpar

en: Make sure you backed up your files!
gl: Asegúrese de facer unha copia de seguranza dos seus ficheiros!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
gl: Unha vez limpiados os ficheiros, non hai volta atrás.

en: Don't tell me again
gl: Non volver a mostrar esta mensaxe

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Clean
gl: Limpar

en: Clean Your Traces
gl: Limpe as súas pegadas

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
gl: Obtén máis información sobre os metadatos e as limitacións do proceso de limpeza

en: Remove file from list
gl: Quitar ficheiro da lista

en: Warning
gl: Advertencia

en: Error
gl: Erro

en: Cleaned
gl: Limpado

en: _New Window
gl: Xanela _nova

en: _Clear Window
gl: Limpar _xanela

en: _Help
gl: A_xuda

en: _Keyboard Shortcuts
gl: Atallos de _teclado

en: _About Metadata Cleaner
gl: _Sobre Limpador de metadatos

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Cleaning settings
gl: Axustes da limpeza

en: Lightweight Cleaning
gl: Limpeza lixeira

en: Learn more about the lightweight cleaning
gl: Máis información sobre a limpeza lixeira

en: Details
gl: Detalles

en: Close
gl: Pechar

en: Choose files to clean
gl: Seleccione os ficheiros que desexa limpar

en: Choose folders to clean
gl: Seleccione os cartafoles que desexa limpar

en: An error occured during the cleaning.
gl: Produciuse un erro durante a limpeza.

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
gl: Produciuse un erro durante a limpeza, o ficheiro limpo non se atopou

en: The File Has Been Cleaned
gl: O ficheiro foi limpo

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
gl: Elimináronse os metadatos coñecidos, pero o proceso de limpeza ten algunhas limitacións.

en: Learn more
gl: Aprender máis

en: Unable to Read the File
gl: Non puidose ler o ficheiro

en: File Type not Supported
gl: Tipo de ficheiro non compatible

en: Unable to Check for Metadata
gl: Non se poden comprobalos metadatos

en: No Known Metadata
gl: Non se coñecen metadatos

en: Unable to Remove Metadata
gl: Non se poden eliminalos metadatos

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
gl: O ficheiro limparase de todolos xeitos para atoparse seguro.

en: All supported files
gl: Todos os ficheiros compatíbeis

en: Add files from subfolders
gl: Engadir ficheiros desde subcartafoles

en: Processing file {}/{}
gl: Procesando o ficheiro {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
gl: Limpando o ficheiro {}/{}
