fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to hr translation catalogue (60 entries)

en: Metadata Cleaner
hr: Brisač metapodataka

en: Clean metadata from your files
hr: Izbriši metapodatke iz datoteka

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
hr: Metapodaci;uklanjanje;brisanje;brisač;

en: View and clean metadata in files
hr: Prikaži i izbriši metapodatke u datotekama

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
hr: Metapodaci u datoteci mogu otkriti razne informacije o tebi. Kamere bilježe podatke o tome kada i gdje je slika snimljena te koja je kamera korištena. Uredski programi automatski dodaju podatke o autoru i tvrtki u dokumente i proračunske tablice. Možda ne želiš da te informacije budu dostupne drugima.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
hr: Ovaj program omogućuje prikaz i brisanje (po mogućnosti svih) metapodataka u datotekama.

en: Files
hr: Datoteke

en: Add files
hr: Dodaj datoteke

en: Add folders
hr: Dodaj mape

en: Clean metadata
hr: Izbriši metapodatke

en: Clear all files from window
hr: Ukloni sve datoteke iz prozora

en: General
hr: Opće

en: New window
hr: Novi prozor

en: Close window
hr: Zatvori prozor

en: Quit
hr: Zatvori program

en: Keyboard shortcuts
hr: Tipkovni prečaci

en: Help
hr: Pomoć

en: _Add Files
hr: _Dodaj datoteke

en: Add _Folders
hr: Dodaj _mape

en: _Clean
hr: _Očisti

en: Make sure you backed up your files!
hr: Spremi sigurnosne kopije tvojih datoteka!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
hr: Nakon što se datoteke očiste, nema povratka na staro.

en: Don't tell me again
hr: Nemoj me više podsjećivati

en: Cancel
hr: Odustani

en: Clean
hr: Očisti

en: Clean Your Traces
hr: Izbriši svoje tragove

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
hr: Saznaj više o metapodacima i ograničenjima postupka čišćenja

en: Remove file from list
hr: Ukloni datoteku iz popisa

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Error
hr: Greška

en: Cleaned
hr: Očišćeno

en: _New Window
hr: _Novi prozor

en: _Clear Window
hr: _Isprazni prozor

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Tipkovni prečaci

en: _About Metadata Cleaner
hr: _O programu Brisač metapodataka

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Cleaning settings
hr: Postavke čišćenja

en: Lightweight Cleaning
hr: Jednostavno čišćenje

en: Learn more about the lightweight cleaning
hr: Saznaj više o jednostavnom čišćenju

en: Details
hr: Detalji

en: Close
hr: Zatvori

en: Choose files to clean
hr: Odaberi datoteke koje želiš očistiti

en: Choose folders to clean
hr: Odaberi mape koje želiš očistiti

en: An error occured during the cleaning.
hr: Dogodila se greška tijkom čišćenja.

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
hr: Tijekom čišćenja se dogodila greška, očišćena datoteka nije pronađena

en: The File Has Been Cleaned
hr: Datoteka je očišćena

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
hr: Poznati metapodaci su uklonjeni, međutim postupak čišćenja sadrži neka ograničenja.

en: Learn more
hr: Saznaj više

en: Unable to Read the File
hr: Nije moguće čitati datoteku

en: File Type not Supported
hr: Vrsta datoteke nije podržana

en: Unable to Check for Metadata
hr: Nije moguće provjeriti metapodatke

en: No Known Metadata
hr: Nema poznatih metapodataka

en: Unable to Remove Metadata
hr: Nije moguće ukloniti metapodatke

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
hr: Datoteka će se za svaki slučaj svejedno očistiti.

en: All supported files
hr: Sve podržane datoteke

en: Add files from subfolders
hr: Dodaj datoteke iz podmapa

en: Processing file {}/{}
hr: Obrađivanje datoteke {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
hr: Čićenje datoteke {}/{}

en: Libraries
hr: Biblioteke
