fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Metadata Cleaner
hu: Metaadattisztító

en: Clean metadata from your files
hu: Metaadatok kitisztítása a fájljaiból

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
hu: Metaadat;Eltávolító;Tisztító;

en: View and clean metadata in files
hu: Metaadatok megtekintése és tisztítása a fájlokból

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
hu: Egy fájlon belüli metaadatok sokat elárulhatnak Önről. A fényképezőgépek adatokat rögzítenek arról, hogy mikor és hol készült a fénykép, illetve milyen fényképezőgépet használtak. Az irodai alkalmazások automatikusan hozzáadják a dokumentumokhoz és táblázatokhoz a szerző és a vállalat adatait. Ezek érzékeny információk és nem biztos, hogy szeretné nyilvánosságra hozni azokat.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi, hogy megtekinthesse a fájlokban lévő metaadatokat és a lehető legnagyobb mértékben megszabaduljon tőlük.

en: Files
hu: Fájlok

en: Add files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Add folders
hu: Mappák hozzáadása

en: Clean metadata
hu: Metaadatok törlése

en: Clear all files from window
hu: Összes fájl megtisztítása az ablakból

en: General
hu: Általános

en: New window
hu: Új ablak

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Quit
hu: Kilépés

en: Keyboard shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Help
hu: Súgó

en: _Add Files
hu: Fájlok _hozzáadása

en: Add _Folders
hu: _Mappák hozzáadása

en: _Clean
hu: _Tisztítás

en: Make sure you backed up your files!
hu: Győződjön meg arról, hogy készített-e biztonsági mentést a fájljairól!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
hu: Ha a fájlokat egyszer megtisztították, már nincs visszaút.

en: Don't tell me again
hu: Ne mondja ezt újra

en: Cancel
hu: Mégse

en: Clean
hu: Tisztítás

en: Clean Your Traces
hu: Tisztítsa meg a nyomait

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
hu: Tudjon meg többet a metaadatokról és a tisztítási folyamat korlátjairól

en: Remove file from list
hu: Fájl eltávolítása a listáról

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Error
hu: Hiba

en: Cleaned
hu: Megtisztítva

en: _New Window
hu: Ú_j ablak

en: _Clear Window
hu: Ablak _törlése

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Keyboard Shortcuts
hu: _Gyorsbillentyűk

en: _About Metadata Cleaner
hu: A Metaadattörlő _névjegye

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Cleaning settings
hu: Tisztítási beállítások

en: Lightweight Cleaning
hu: Egyszerűsített tisztítás

en: Learn more about the lightweight cleaning
hu: Tudjon meg többet az egyszerűsített tisztításról

en: Details
hu: Részletek

en: Close
hu: Bezárás

en: Choose files to clean
hu: Fájlok kiválasztása a tisztításhoz

en: Choose folders to clean
hu: Tisztítandó mappák kiválasztása

en: An error occured during the cleaning.
hu: Hiba történt a tisztítás során.

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
hu: Valami rossz történt a tisztítás során, a megtisztított fájl nem található

en: The File Has Been Cleaned
hu: A fájl meg lett tisztítva

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
hu: Az ismert metaadatokat eltávolítottuk, azonban a tisztítási folyamatnak vannak korlátai.

en: Learn more
hu: Tudj meg többet

en: Unable to Read the File
hu: Nem lehet olvasni a fájlt

en: File Type not Supported
hu: A fájltípus nem támogatott

en: Unable to Check for Metadata
hu: Nem lehet ellenőrizni a metaadatokat

en: No Known Metadata
hu: Nem ismert metaadat

en: Unable to Remove Metadata
hu: Nem lehet eltávolítani a metaadatokat

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
hu: A fájl mindenesetre meg lesz tisztítva a biztonság kedvéért.

en: All supported files
hu: Minden támogatott fájl

en: Add files from subfolders
hu: Almappákban lévő fájlok hozzáadása

en: Processing file {}/{}
hu: {}/{} fájl feldolgozása

en: Cleaning file {}/{}
hu: {}/{} fájl tisztítása

en: Libraries
hu: Könyvtárak
