fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Metadata Cleaner
lt: Metaduomenų valytojas

en: Clean metadata from your files
lt: Išvalyti failų metaduomenis

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
lt: Metaduomenys;Šalintojas;Valytojas;

en: View and clean metadata in files
lt: Peržiūrėti ir išvalyti failų metaduomenis

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
lt: Failo metaduomenys gali daug ką pasakyti apie jus. Kameros įrašo duomenis apie tai, kada ir kur buvo padaryta nuotrauka ir kokia kamera buvo naudojama. „Office“ programos automatiškai prideda autoriaus ir įmonės informaciją prie dokumentų ir skaičiuoklių. Tai neskelbtina informacija ir galbūt nenorėsite jos atskleisti.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
lt: Šis įrankis leidžia peržiūrėti failų metaduomenis ir jų kiek įmanoma atsikratyti.

en: Files
lt: Failai

en: Add files
lt: Pridėti failus

en: Add folders
lt: Pridėti aplankus

en: Clean metadata
lt: Išvalyti metaduomenis

en: Clear all files from window
lt: Išvalyti visus failus iš lango

en: General
lt: Bendrieji

en: New window
lt: Naujas langas

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Quit
lt: Išeiti

en: Keyboard shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Help
lt: Pagalba

en: _Add Files
lt: Pridėti failus

en: Add _Folders
lt: Pridėti _aplankus

en: _Clean
lt: _Valyti

en: Make sure you backed up your files!
lt: Įsitikinkite, kad padarėte atsarginę failų kopiją!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
lt: Kai failai bus išvalyti, kelio atgal nebebus.

en: Don't tell me again
lt: Nesakyk man daugiau

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Clean
lt: Valyti

en: Clean Your Traces
lt: Išvalyk savo pėdsakus

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
lt: Sužinokite daugiau apie metaduomenis ir valymo proceso apribojimus

en: Remove file from list
lt: Pašalinti failą iš sąrašo

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Error
lt: Klaida

en: Cleaned
lt: Išvalyta

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Clear Window
lt: _Išvalyti langą

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Spartieji klavišai

en: _About Metadata Cleaner
lt: _Apie Metaduomenų Valytoją

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Cleaning settings
lt: Valymo nustatymai

en: Lightweight Cleaning
lt: Lengvasis valymas

en: Learn more about the lightweight cleaning
lt: Sužinokite daugiau apie lengvąjį valymą

en: Details
lt: Išsamesnė informacija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Choose files to clean
lt: Pasirinkite, kuriuos failus valyti

en: Choose folders to clean
lt: Pasirinkite, kuriuos aplankus valyti

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
lt: Valymo metu įvyko kažkas nepavyko, išvalytas failas nerastas

en: The File Has Been Cleaned
lt: Šis failas buvo išvalytas

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
lt: Žinomi metaduomenys buvo pašalinti, tačiau valymo procesas turi tam tikrų apribojimų.

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Unable to Read the File
lt: Neįmanoma nuskaityti failo

en: File Type not Supported
lt: Failo tipas nepalaikomas

en: Unable to Check for Metadata
lt: Neįmanoma patikrinti metaduomenų

en: No Known Metadata
lt: Nėra žinomų metaduomenų

en: Unable to Remove Metadata
lt: Nepavyko pašalinti metaduomenų

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
lt: Failas vis tiek bus išvalytas, kad būtumėte tikri.

en: All supported files
lt: Visi palaikomi failai

en: Add files from subfolders
lt: Pridėti failus iš poaplankių

en: Processing file {}/{}
lt: Failas apdorojamas {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
lt: Valomas failas {}/{}
