fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to nb_NO translation catalogue (27 entries)

en: Metadata Cleaner
nb_NO: Metadatarenser

en: Clean metadata from your files
nb_NO: Fjern metadata fra filene dine

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
nb_NO: Metadata;renser;fjerning;

en: View and clean metadata in files
nb_NO: Vis og rens metadata i filer

en: Add files
nb_NO: Legg til filer

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: _Clean
nb_NO: _Rens

en: Make sure you backed up your files!
nb_NO: Forsikre deg om at du har sikkerhetskopiert filene dine.

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
nb_NO: Når filene er renset er det ingen vei tilbake.

en: Don't tell me again
nb_NO: Ikke vis igjen

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Remove file from list
nb_NO: Fjern filen fra listen

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Error
nb_NO: Feil

en: Cleaned
nb_NO: Renset

en: _Help
nb_NO: _Hjelp

en: _About Metadata Cleaner
nb_NO: _Om Metadatarenser

en: Main menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Cleaning settings
nb_NO: Rensningsinnstillinger

en: Learn more about the lightweight cleaning
nb_NO: Lær mer om den lette renseprosessen

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
nb_NO: Noe gikk galt under renseprosessen. Finner ikke den rensede filen.

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: All supported files
nb_NO: Alle støttede filer

en: Add files from subfolders
nb_NO: Legg til filer fra undermapper

en: Processing file {}/{}
nb_NO: Behandler fil {}/{}
