fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Clean metadata from your files
nl: Verwijder metagegevens uit uw bestanden

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
nl: Metadata;Metagegevens;Cleaner;Verwijdering;Verwijderen;Schoomaker;Wissen;Opruimen;Opschonen;

en: View and clean metadata in files
nl: Bekijk metagegevens in bestanden en verwijder ze

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
nl: Metagegevens in een bestand kunnen herleidbaar zijn tot jou. Zo slaan camera's informatie op over waar en wanneer een foto is genomen, welke camera je hebt gebruikt, enz. En kantoorpakketten (zoals tekstverwerkers) voegen automatisch auteurs- en bedrijfsinformatie toe. Misschien wil je dat soort gevoelige informatie niet prijgeven.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
nl: Met deze app kunt u metagegevens van uw bestanden bekijken en ze zo goed mogelijk verwijderen.

en: Files
nl: Bestanden

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add folders
nl: Mappen toevoegen

en: Clean metadata
nl: Metagegevens opschonen

en: Clear all files from window
nl: Alle bestanden op venster wissen

en: General
nl: Algemeen

en: New window
nl: Nieuw venster openen

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

en: Help
nl: Hulp

en: _Add Files
nl: Best_anden toevoegen

en: Add _Folders
nl: M_appen toevoegen

en: _Clean
nl: _Opschonen

en: Make sure you backed up your files!
nl: Zorg dat je een back-up hebt van je bestanden!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
nl: Als je bestanden opschoont, dan kun je de oude versies niet meer herstellen.

en: Don't tell me again
nl: Niet meer tonen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Clean
nl: Opschonen

en: Clean Your Traces
nl: Laat geen sporen achter

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
nl: Lees meer over metagegevens en opschoonbeperkingen

en: Remove file from list
nl: Bestand verwijderen van lijst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Foutmelding

en: Cleaned
nl: Opgeschoond

en: _New Window
nl: _Nieuw venster

en: _Clear Window
nl: Ven_ster leegmaken

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _About Metadata Cleaner
nl: _Over Metadata Cleaner

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Cleaning settings
nl: Opschooninstellingen

en: Lightweight Cleaning
nl: Eenvoudige modus

en: Learn more about the lightweight cleaning
nl: Meer informatie over de eenvoudige modus

en: Close
nl: Sluiten

en: Choose files to clean
nl: Kies op te schonen bestanden

en: Choose folders to clean
nl: Kies op te schonen mappen

en: An error occured during the cleaning.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opschonen.

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
nl: Er is iets misgegaan tijdens het verwijderen: het opgeschoonde bestand is niet aangetroffen

en: The File Has Been Cleaned
nl: Het bestand is opgeschoond

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
nl: Er zijn bekende metagegevens gewist, maar het proces kent enkele beperkingen.

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Unable to Read the File
nl: Het bestand kan niet worden uitgelezen

en: File Type not Supported
nl: Dit bestandstype wordt niet ondersteund

en: Unable to Check for Metadata
nl: De metagegevens kunnen niet worden nagelopen

en: No Known Metadata
nl: Geen bekende metagegevens

en: Unable to Remove Metadata
nl: De metagegevens kunnen niet worden gewist

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
nl: Het bestand wordt uit voorzorg alsnog opgeschoond.

en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: Add files from subfolders
nl: Bestanden toevoegen uit onderliggende mappen

en: Processing file {}/{}
nl: Bezig met verwerken van bestand {}/{}…

en: Cleaning file {}/{}
nl: Bezig met opschonen van bestand {}/{}…

en: Libraries
nl: Bibliotheken
