fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to nn translation catalogue (34 entries)

en: Metadata Cleaner
nn: Metadatareingjøraren

en: Clean metadata from your files
nn: Reingjør filane dine for metadata

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
nn: Metadata;reingjør;reingjøring;

en: View and clean metadata in files
nn: Vis og reingjør metadata i filar

en: Files
nn: Filer

en: Add files
nn: Legg til filer

en: Clean metadata
nn: Reingjør metadata

en: Clear all files from window
nn: Reingjør alle filar fra vindauget

en: General
nn: Generelt

en: New window
nn: Nytt vindauge

en: Close window
nn: Lukk vindauget

en: Quit
nn: Avslutt

en: Keyboard shortcuts
nn: Tastatursnarvegar

en: Help
nn: Hjelp

en: _Clean
nn: _Reingjør

en: Make sure you backed up your files!
nn: Hugs på å å ta sikkerheitkopi av filane dine.

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
nn: Når filane først er reingjorde er det inga veg tilbake.

en: Don't tell me again
nn: Ikkje vis meg detta igjen

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Clean
nn: Reingjør

en: Remove file from list
nn: Fjern fila frå lista

en: Warning
nn: Varsel

en: Error
nn: Fel

en: Cleaned
nn: Reingjord

en: _Help
nn: _Hjelp

en: _About Metadata Cleaner
nn: _Om Metadatareingjøraren

en: Cleaning settings
nn: Innstillingar for reingjøring

en: Learn more about the lightweight cleaning
nn: Lær meir om den lette reingjøringa

en: Details
nn: Detaljar

en: Close
nn: Lukk

en: Choose files to clean
nn: Velj filar å reingjøra

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
nn: Noko gjekk gale under reingjøringa. Fann ikkje den reingjorde fila.

en: All supported files
nn: Alle støtta filar

en: Processing file {}/{}
nn: Behandlar fil {}/{}
