fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to oc translation catalogue (58 entries)

en: Metadata Cleaner
oc: Netejador de metadonadas

en: Clean metadata from your files
oc: Neteja las metadonas dels fichièrs

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
oc: metadonas;tirar;suprimir;levar;netejador;

en: View and clean metadata in files
oc: Visualizar e netejar las metadonadas dels fichièrs

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
oc: Las metadonadas dins un fichièr pòdon en dire fòrça a vòstre subjècte. Los aparelhs fòto enregistran quand e ont una fotografia foguèt presa e qual aparelh foguèt utilizat. Las aplicacions de burèu ajustan automaticament d'informacions sus l'autor e l'entrepresa als documents e als tablèus. Son d’informacions sensiblas e volètz benlèu pas las desvelar.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
oc: Aquesta aisina vos permet d’afichar las metadonadas dins vòstres fichièrs e vos’n desfar, tan que possible.

en: Files
oc: Fichièrs

en: Add files
oc: Ajustar de fichièrs

en: Add folders
oc: Ajustar de dossièrs

en: Clean metadata
oc: Netejar las metadonadas

en: Clear all files from window
oc: Escafar totes los fichièrs de la fenèstra

en: New window
oc: Fenèstra novèla

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Quit
oc: Quitar

en: Keyboard shortcuts
oc: Acorchis clavièr

en: Help
oc: Ajuda

en: _Add Files
oc: _Ajustar de fichièrs

en: Add _Folders
oc: _Ajustar de dossièrrs

en: _Clean
oc: _Netejar

en: Make sure you backed up your files!
oc: Asseguratz-vos d’aver facha una salvagarda de vòstres fichièrs !

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
oc: Un còp los fichièrs netejats, i a pas cap de retorn en arrièr.

en: Don't tell me again
oc: Me demandar pas mai

en: Cancel
oc: Anullar

en: Clean
oc: Netejar

en: Clean Your Traces
oc: Netejatz vòstras traças

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
oc: Ne saber mai tocant las metadonadas e las limitacions del processús de netejatge

en: Remove file from list
oc: Levar lo fichièr de la lista

en: Warning
oc: Avís

en: Cleaned
oc: Netejat

en: _New Window
oc: Fenèstra _novèla

en: _Clear Window
oc: Escafar la _fenèstra

en: _Help
oc: _Ajuda

en: _Keyboard Shortcuts
oc: _Acorchis de clavièr

en: _About Metadata Cleaner
oc: _A prepaus de Netejador de metadonas

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Cleaning settings
oc: Paramètres de netejatge

en: Lightweight Cleaning
oc: Netejatge leugièr

en: Learn more about the lightweight cleaning
oc: Ne saber mai tocant lo netejatge leugièr

en: Details
oc: Detalhs

en: Close
oc: Tampar

en: Choose files to clean
oc: Causir los fichièrs de netejar

en: Choose folders to clean
oc: Causir los dossièrs de netejar

en: An error occured during the cleaning.
oc: S’es producha una error pendent lo netejatge.

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
oc: Quicòm a trucat pendent lo netejatge, lo fichièr netejat es introbable

en: The File Has Been Cleaned
oc: Lo fichièr es estat netejat

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
oc: Las metadonadas conegudas son estadas levadas, pasmens lo processús de netejatge a unas limitacions.

en: Learn more
oc: Ne saber mai

en: Unable to Read the File
oc: Lectura impossibla del fichièr

en: File Type not Supported
oc: Tipe de fichièr pas pres en carga

en: Unable to Check for Metadata
oc: Impossible de verificar las metadonadas

en: No Known Metadata
oc: Cap de metadonada pas coneguda

en: Unable to Remove Metadata
oc: Supression impossibla de las metadonadas

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
oc: Lo fichièr serà netejat se per cas.

en: All supported files
oc: Totes los fichièrs preses en carga

en: Add files from subfolders
oc: Ajustar los fichièrs dels jos-dossièrs

en: Processing file {}/{}
oc: Tractament del fichièr {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
oc: Netejatge del fichièr {}/{}

en: Libraries
oc: Bibliotècas
