fr.romainvigier.MetadataCleaner - en to sr translation catalogue (58 entries)

en: Metadata Cleaner
sr: Чистач Метаподатака

en: Clean metadata from your files
sr: Очисти метаподатке са својих фајлова

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Metadata;Remover;Cleaner;
sr: Метаподаци;Уклањач;Чистач;

en: View and clean metadata in files
sr: Види и очисти метаподатке фајлова

en: Metadata within a file can tell a lot about you. Cameras record data about when and where a picture was taken and which camera was used. Office applications automatically add author and company information to documents and spreadsheets. This is sensitive information and you may not want to disclose it.
sr: Метаподаци унутар фајла могу открити доста о теби. Камере чувају податке "где" и "када" је слика усликана и која камера је коришћена. Офис апликације аутоматски додају документима и табелама информације о аутору и фирми. Ово су осетљиве информације и можда не би желео да их откријеш.

en: This tool allows you to view metadata in your files and to get rid of it, as much as possible.
sr: Ова алатка ти дозвољава да видиш метаподатке твојих фајлова и отарасиш их се, колико год то било могуће.

en: Files
sr: Фајлови

en: Add files
sr: Додај фајлове

en: Add folders
sr: Додај фасцикле

en: Clean metadata
sr: Очисти метаподатке

en: Clear all files from window
sr: Очисти све фајлове из прозора

en: General
sr: Опште

en: New window
sr: Нови прозор

en: Close window
sr: Затвори прозор

en: Quit
sr: Изађи

en: Keyboard shortcuts
sr: Пречице на тастатури

en: Help
sr: Помоћ

en: _Add Files
sr: _Додај Фајлове

en: Add _Folders
sr: Додај_Фасцикле

en: _Clean
sr: _Очисти

en: Make sure you backed up your files!
sr: Увери се да си направио резервну копију твојих фајлова!

en: Once the files are cleaned, there's no going back.
sr: Једном кад се фајлови очисте, нема повратка назад.

en: Don't tell me again
sr: Не понављај више

en: Cancel
sr: Откажи

en: Clean
sr: Очисти

en: Clean Your Traces
sr: Очисти Своје Трагове

en: Learn more about metadata and the cleaning process limitations
sr: Сазнај више о метаподацима и лимитима процеса чишћења

en: Remove file from list
sr: Уклони фајл са листе

en: Warning
sr: Упозорење

en: Error
sr: Грешка

en: Cleaned
sr: Очишћено

en: _New Window
sr: _Нов Прозор

en: _Clear Window
sr: _Очисти Прозор

en: _Help
sr: _Помоћ

en: _Keyboard Shortcuts
sr: _Пречице на Тастатури

en: _About Metadata Cleaner
sr: _О Чистачу Метаподатака

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Cleaning settings
sr: Поставке чишћења

en: Lightweight Cleaning
sr: Једноставно Чишћење

en: Learn more about the lightweight cleaning
sr: Сазнај више о једноставном чишћењу

en: Details
sr: Детаљи

en: Close
sr: Затвори

en: Choose files to clean
sr: Одабери фајлове за чишћење

en: Choose folders to clean
sr: Одабери фасцикле за чишћење

en: Something bad happened during the cleaning, cleaned file not found
sr: Нешто лоше се десило у току чишћења, очишћен фајл није пронађен

en: The File Has Been Cleaned
sr: Фајл је Очишћен

en: Known metadata have been removed, however the cleaning process has some limitations.
sr: Познати метаподаци су уклоњени, међутим процес чишћења има неких ограничења.

en: Learn more
sr: Сазнај више

en: Unable to Read the File
sr: Не могу да Прочитам Фајл

en: File Type not Supported
sr: Тип Фајла Није Подржан

en: Unable to Check for Metadata
sr: Не могу да Проверим има ли Метаподатака

en: No Known Metadata
sr: Нема Познатих Метаподатака

en: Unable to Remove Metadata
sr: Не могу да Уклоним Метаподатке

en: The file will be cleaned anyway to be sure.
sr: Фајл ће свеједно бити очишћен да би били сигурни.

en: All supported files
sr: Сви подржани фајлови

en: Add files from subfolders
sr: Додај фајлове из подфасцикли

en: Processing file {}/{}
sr: Обрађујем фајл {}/{}

en: Cleaning file {}/{}
sr: Чистим фајл {}/{}
