midori - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Web Browser
az: Veb Səyyahı

en: Browse the Web
az: İnternetdə gəz

en: New Tab
az: Yeni Vərəqə

en: New Window
az: Yeni Pəncərə

en: ADDRESS
az: ÜNVAN

en: FOLDER
az: QOVLUQ
